Празник сред февруарчета настана - синеоката Алекса кака стана (39)

  • 25 658
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3
Юхуу, страхотни са  рецептите  Heart Eyes . Да се от4ета и аз , 4е не можеше да не съм съпричастна и току що сложих солените мъфини във фурната   Laughing 
Коте и на мен ми отиде цялата кофичка кисело мляко!

# 61
  • Мнения: 163
Слънчо, не се покривай! Как мина родителската? Hug

# 62
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Здравей те!
И аз направих мъфините,но с формички взети на заем  Embarassed тея дни трябва да отида да си купя,много хубави станаха,мерси за рецептата.Тея дни мисля да пробвам и меденките,какво ли ще стане ако вместо канела сложа какао или нищо такова да не слагам,не обичам много канела и предпочитам да е без.

# 63
  • София
  • Мнения: 209
Тук заприлича на готварски форум Laughing Аз се отчитам само с ябълков кекс днес.

Направих заявка за детска кухня за другата седмица. Писна ми дa готвя и да хвърлям пък. Ясен нищо не яде, баща му и той с претенции. Дано да му хареса, че не знам вече От сутринта е на една попара, една ябълка и парче кекс.

Да се изфукам, че видях Виктория Heart Eyes Теди публикува снимки в групата.

# 64
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
А ние дето нямаме бук? ... Пак съм прецакана ...  Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 76
Оф Ели ние сме като вас омръзна ми вече CryТака хубаво ми се хранеше детенцето,по цял ден само мелеше каквото му дадеш,който седнеше на масата и той втори до него.А сега е някакъв кошмар откакто е болен още по-голям,той яде не че не яде ама иска само хляб,салам и кашкавал и попара и чат пат банан,никакви манджи или пък супи неще.Направо се виждам в чудо само готвя какво ли не и хвърлям,понякога слагам парчета от манджата върху филия хляб та да пробутам нещичко #Crazy
Ох оплаках ви се,ама се надявам да е временно,може и да отказва всичко с лъжица защото му давам лекарствата с лъжица.
Малката Виктория е страхотна бузанка,много е сладка Grinning

# 66
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Мале малката Вики голям сладур,бузанка с черна коса  Heart Eyes

Децата спят,мъжо гледа Хари Потър,а аз съм се опнала с чаша червено вино и лаптопа,блаженство  Blush

# 67
  • София
  • Мнения: 110

Добре, че Диди независимо дали е болна или не, храна не отказва. Е, има си предпочитания и не винаги е лесно храненето, но това е нищо.  Flutter Веднъж гърлото ѝ беше аЦки, ама аЦки зачервено и подуто, според педиатъра беше мноооого зле. Аз, разбира се, не бях разбрала, щото дребната си хапваше съвсем нормално. Поне в това отношение не мога да се оплача.  Flutter

Малката Вики е страхотна!  Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 219
Ах, че хубава закускааа! Както хич не ям шоколадови неща напоследък  Blush Mr. Green.
Юхуу, мерси!  Hug

След малко отиваме в едно заведение с детски клуб с кумовете ни и техния син, който е колкото Йони. Малко да пощуреят заедно и се прибираме.

Хубава неделя на всички!  Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 163
Добро утро!
Юхче, сууупер. Heart Eyes
И аз не видях Вики... Sad
 

# 70
  • Мнения: 172
Ха добър ден и от мен  wavey

Много благодаря за милите думи за малката бухта  Crazy Ние още сме в болница, но каточели сме добре и двете  Mr. Green Чопли ме все мисълта как Александра ще приеме всичко и ми е притеснено на душата, но след няколко дни като се приберем ще видим...дано всичко е наред  Praynig

Коте, за теб специално Crazy




# 71
  • Мнения: 163
Ахххххххххххххх, Тедиииииииииииииииии, да я намачкаш, ама много да я намачкаш от мен!!! Heart Eyes
Много е сладка! Наистина прилича на бухтичка... Grinning
Много ми е интересно как каките приемат бебетата - моля и теб и Танчето за подробен отчет. Praynig

# 72
  • Мнения: 157
Ах, ах, ах и Ния и Виктория са прекрасни  Hug!
Таничка, Теди, да са ви живи и здрави малките душички, да ви радват и много чуННи емоции покрай тях да имате!

Викам да драсна два реда, че се не знае после дЪл ще имам време  Mr. Green!
Бяхме днес с приятели навън на по биричка, беше стАрхотно, пожелавам си (ви) го всеки ден  Hug! Възхищавам се на смелостта ви и на желанието да се грижите за още едно бебче  Hug

Чета ви, опитвам да пиша през телефона, ама все забива и оставам с глас в пустиня  Mr. Green Mr. Green Mr. Green ..

НиЯ сме добре, разбирай, всичко покрай мен е ОК, а пък аз оцелявам... Имам толкоЗ мноО работа, че се прибирам всеки ден ни жива, ни умряла и каквот' остане от мен е за Змейка   Heart Eyes.

Малкото диване плещи некви глупости, някоя и друга полу разбираем а дума, но и на това съм доволна! У дома е малък/голям хаос, но не се справям и т'ва е... КОгато тогава...

Готвя се в края на седмицата да ходя на банкет и да се напивам, ама дЪл ще стане... дано, че имам нужда...

Деичка е калпазанка, умна и красива, все още супер обсебваща, нооо... търпя я, никой друг не я ще  Hug.

Ще правя и аз от меденките, още повече ме изкушават солените мъфини, но незнам кога да успея... Може би някой друг живот  Mr. Green Mr. Green.

 И аз ви обичам, целувам ви и до скоро!

# 73
  • Мнения: 85
привет и МАЛКАТА АДАШКА ВИКИ Е СТРАХОТНА БОНБОНКА-ТЕДИ нека да е здрава и да е победител във всичко(каквото и е името).Моята зодия,с моето име-отсега ми е слабост.....
с.нева-радвам се че писа-покажи ни змейка  Simple Smile
мен ми се губи Стефф  newsm78
имахме гости та затова толкова ''постно'' от нас  Grinning

# 74
  • Мнения: 102
Мен пък Любезна ми се губи, дано са добре.
Неви, радвам се че писа и дано осъществиш банкета с пийването. Целувки на Дейка.

Общи условия

Активация на акаунт