Листопад (Yaprak Dökümü) - Тема 65

  • 30 691
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 141
Когато си мисля за семейство Текин все се сещам за един момент от първите серии. Тогава Фикрет разказваше за семейството си на Таксин и му каза, че баща й имал много свободно време и четял книги. Много и постоянно. Дадоха АР в кабинета си на околийски как си отваря едно романче и се зачита.

Всъщност четенето ми е страст и на мен, но чета само когато наистина имам свободно време. Когато съм свършила всичките си служебни задължения по най-добрия начин, все пак трябва да печеля пари, когато съм свършила домашната си работа, когато съм поговорила със семейството си и едва тогава, когато всички са заспали може и да почета.

Четенето му е създало един паралелен свят, в който честта и достойнството са най-важни, но и свят, където главните герои не се безпокоят за покрив над главата, училищни такси, лекарства, храна и т.н.

# 16
  • Мнения: 107
Цитат
Как къде? Отиват в имението на мама Хайрие.

Скрит текст:
да,ще заминат там в края на сериала,когато .....Али Ръза почине,ще замине заедно с Шевкет,Лейля,бебето и Айше ......

# 17
  • Мнения: 205
Неджля "уби" Али,но както обикновено става,той излезе и не можа да чуе и следващите и думи,които много,много пак не са успокоителни,но можеше да се опита да се оправдае поне.А какво стана?Видя го и замръзна....Май тя е най-противоречивият персонаж-не иска семейството си-създавали и проблеми...Не обичала Джем,но пък той бил по-различен от Али...Обичала,ама не точно Али,защото май била прибързала,просто си мислела,че го обича...Да,ама не!Май някои хора,както и самата тя каза,са си само достатъчни...

# 18
  • Мнения: 107
Май тя е най-противоречивият персонаж-не иска семейството си-създавали и проблеми...Не обичала Джем,но пък той бил по-различен от Али...Обичала,ама не точно Али,защото май била прибързала,просто си мислела,че го обича...Да,ама не!Май някои хора,както и самата тя каза,са си само достатъчни...

ами може би и с нея е както с повечето хора - и тя не знае какво иска,не знае,че нещата се оценяват,когато човек ги загуби.Сещам се,когато отиде на пансион,след като напусна Оуз,беше и мъчно за семейството и,за всички и всичко,но естествено,когато то беше до нея не го имаше за нещо важно...така става и сега с Али,поне аз така си мисля.Защо щом каза тези думи на Фикрет,като отиде в кухнята и видя мъжа си се сепна? Може би от страх,да не я е чул какви ги говори...но за жалост именно това стана.

# 19
  • Мнения: 15 213
Честа и достойнството винаги са били водещи за сем Текин.

Лейля не го направи заради това, а да махне този товар от себе си. Трудно би издържал човек да живее с такова бреме. Ако бяха освободили Шевкет по друго би било. АР може да си е мислил съвсем друго, но повече спаси Лейля, отколкото Шевкет. Последният е неспасяем.

# 20
  • Мнения: 10
  bouquet
Страхотна тема. И започна с една много емблематична серия.
Мисля, че манипулатора Али Реза и този път се наложи на слабохарактерната си Лейля и невръсната Айше. Толкова може, толкова прави той.
Преди много време бях прочела с бели букви че Оуз ще се върна при Неджля
и се чудех как, та той така обича Лейля. Но след тази серия изобщо не се чудя, че това може да се случи.
Али Реза и Лейля трябваше да си съберат парцалите, да напуснат дома , който Оуз купи, да идат в полицията пеш и после да чакат Шефкет пред затвора. А той да им каже "Съжелявам"...

# 21
  • Мнения: 14 830
Неджля и Лейля са двете страни на една монета.Толкова различни като амбиция, сила, борбеност и толкова еднакви по съдба. Оуз остави следа и промени живота и на двете.Може би и за двете той ще си остане мъжът с главно"М"Колкото и да е  постигнала нещо Неджля тя винаги ще търси в мъжете до нея онзи тръпка която изпита с Оуз.Лейля винаги ще търси неговата опора и закрила и любовта която той изпитваше към нея.
 И опитвайки се да го забравят едната ще се заблуждава че си е " самодостатъчна", а другата ще се обвинява и ще търси плахо и нерешително отговори

# 22
  • Мнения: 221
Стана ми мъчно за Оуз за първи път.Разбра,че Лейля го е предала.Но и на нея не й е лесно.Брат й е в затвора заради мъжа й,сега виновника отива там.А тя го обича и ще е баша на детето й.Много тежко решение,но все пак справедливо.Хайрето,тя се вълнува от наследството,не се интересува от семейство.Фикрет,обича Тахсим но и двамата са много горди и наранени от ревност и глупост.Джеврие,тя се завърна.Някак не и отиваше тази роля,или бяхме свикнали да я виждаме в лошата за нея роля.За анкета отговорих с първото,макат да ми се ще да има по два отговора,защото и 5-та опция е много вярна.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 365
djoleva, все едно аз съм го писала. И не само сега.

# 24
  • Мнения: 6 529
Кой е взел парите от сейфа всъщност?  newsm78

# 25
# 26
  • Мнения: 674
Вярно ли е, че Фикрет убива Джаврие? Кога ще се излъчи последната серия?

# 27
  • София
  • Мнения: 627
Кой е взел парите от сейфа всъщност?  newsm78
А , Оуз си ги е прибрал .... Струва ми се че той  усети Лейля още преди да тръгне , че тя ще го предаде и човека си се подсигури.... Оуз може да е мошеник ... всякакъв , ама не е и глупав  Peace

Jof
: Що за глупост е това . Естествено че няма да я убие . Последната серия ще се излъчи все някога ... гледай филма и ще разбереш . Най вероятно до края на този месец ще свърши сериала

# 28
  • Мнения: 1 277
Оуз разбра, че Лейля ще го издаде още в момента когато Али Ръза я извика при себе си и заключиха вратата. Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 627
Оуз разбра, че Лейля ще го издаде още в момента когато Али Ръза я извика при себе си и заключиха вратата. Peace

Именно Wink

angel4e Добре дошла ...  Hug
Губиш се нещо по трасето  Laughing

Айде да се посмеем пак с това
:

Последна редакция: пт, 02 дек 2011, 23:40 от koricimu

Общи условия

Активация на акаунт