Листопад (Yaprak Dökümü) - Тема 65

  • 30 752
  • 730
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 654
Цял ден ми се върти нещо-като гледаме Неждля,дали би се получило с Оуз?
Той горкия все попада на медузи като Дейда и Лейля-лигави,лепкави и обсебващи.
Дали с жена като Неджля би успял в живота?
Дали тя би била щастлива и ,,топла"?

# 76
  • Мнения: 1 303
Ама Оуз какъв адвокат намери на Шефкет, по - добре да нямаше. Mr. Green

Според мен Оуз не обича нито Джейда, нито Неджля, нито Лейля. Той просто обича парите и то многото пари, които се печелят с нечестни сделки.

# 77
  • Мнения: 14 840
И друго ми идва наум Защо беше нужно родителите да противопоставят двете сестри до степен на такова отчуждение,зашо беше нужно да ги поставят в състояние на конкуренция,на съревнование..Защо не ги събраха и АР да си каже тежката дума-че каквато му е едната такава му е и другата , че колкото е сгрешила едната толкова и другата ,но че и двете му са деца и никоя нама правото да го кара да избира между тях

# 78
  • Мнения: 14 840
Цял ден ми се върти нещо-като гледаме Неждля,дали би се получило с Оуз?
Той горкия все попада на медузи като Дейда и Лейля-лигави,лепкави и обсебващи.
Дали с жена като Неджля би успял в живота?
Дали тя би била щастлива и ,,топла"?

Не знам дали би могъл . Неджля никога не би се оставила да я залъгва като Джейда или да я манипулира като Лейля. А и още повече Неджля веднъж разочарова ли се не се обръща назад,трудно да не кажа хич не прощава. Но пък е амбициозна като него и обича работата си. не знам обаче дали щеше да приеме неговата "работа"

# 79
  • Мнения: 654
И друго ми идва наум Защо беше нужно родителите да противопоставят двете сестри до степен на такова отчуждение,зашо беше нужно да ги поставят в състояние на конкуренция,на съревнование..Защо не ги събраха и АР да си каже тежката дума-че каквато му е едната такава му е и другата , че колкото е сгрешила едната толкова и другата ,но че и двете му са деца и никоя нама правото да го кара да избира между тях
Ами трудна работа-те се съревноваваха и в грешките.
То нямаше момент на спокойствие.Тъкмо се подредят и някой хукне към Оуз,или Ферхунде изрови томахавката. Mr. Green

# 80
  • Мнения: 0
Джоджо  Hug накара ме да се замисля newsm78
Харесва ми определението за медузите, но точно затова, че са наивни Оуз много изкусно ги манипулираше. Неджля обаче е много различна от тях - мнителна е, силна е, непреклонна е и мисля, че не може нищо да се получи между тях. Тя ще го разконспирира много бързо и никога няма да му прости. Peace
Виж обаче си мисля че между Неджля и Левент Тунджел би се получило нещо много красиво.  Wink

# 81
  • Мнения: 654

Виж обаче си мисля че между Неджля и Левент Тунджел би се получило нещо много красиво.  Wink
Thinking

# 82
  • Мнения: 654
А Седеф можеше да се уреди с принца на Ферхунде Thinking
Сега цяла вечер ще си играя на сватовница Grinning

# 83
  • Мнения: 14 840

Виж обаче си мисля че между Неджля и Левент Тунджел би се получило нещо много красиво.  Wink
Thinking
Може би това щеше да е най подходящия мъж за Неджля.  А за Седеф можеше и Назми. щяха да си допаднат За Фикрет няма такъв. докато не се пребори с текиновата гордост , чест , достойнство такъв няма . а лейля с кого я виждате

# 84
  • Мнения: 0
А Седеф можеше да се уреди с принца на Ферхунде Thinking
Сега цяла вечер ще си играя на сватовница Grinning
  Peace Да, тъкмо ще я приземява често-често на земята.  Grinning

# 85
  • Мнения: 0

[/quote] Може би това щеше да е най подходящия мъж за Неджля.  А за Седеф можеше и Назми. щяха да си допаднат За Фикрет няма такъв. докато не се пребори с текиновата гордост , чест , достойнство такъв няма . а лейля с кого я виждате
[/quote]
А, за Фикрет си мисля, че е подходящ писателя - видях колко бързо и "бръкна" в душата.
Седеф ми стои по-добре с Емир /или как се казваше/ момчето дето спаси Ферхи от скалата?. Той ми се струва добър и тактичен.
А Лейля с Назми - както много пъти съм казвала тя има нужда от денонощна лекарска помощ.  Grinning
Ама че забавно стана. Джоджо   bouquet поздравления за хрумката!

# 86
  • Мнения: 14 840
Той писателя и бръкна в душата на Фикрет ама като види с какво семейство се забърква Shocked Shocked  А и трябва много да внимава че ако каже нещо или стъпи накриво      ще му се случи същото като на Тахсин. А за Неджля си права - наистина Левент щеше да и подхожда. Най после един силен , решителен мъж до нея  Защото досега винаги Неджля е била по силната по решителната във връзките си- тя е била водещата фигура

# 87
  • Мнения: 0
djoleva  Hug същото мисля и аз за Неджля, пък и като двойка ми седят добре.
Освен това като се намесят Текинови, той ще отпраши с нея в Америка, нали и там имаше фирма. Peace
Но Шевкетчо никъде не мога да го вредя, като се замисля .... хич не става  newsm78

# 88
  • Мнения: 14 840
djoleva  Hug същото мисля и аз за Неджля, пък и като двойка ми седят добре.
Освен това като се намесят Текинови, той ще отпраши с нея в Америка, нали и там имаше фирма. Peace
Но Шевкетчо никъде не мога да го вредя, като се замисля .... хич не става  newsm78
Ох Шевкетчо. нещо не ми се иска да затрием коя и да е с него пък и с родителите му .Защото той с която и да е ще е винаги и с техните.Е не знам коя ще издържи на тоя зор- Шевкет ,Али ръза и Хайрие. Не мога нищо да измисля

# 89
  • Мнения: 0
quote author=djoleva link=topic=627033.msg20447958#msg20447958 date=1323010805]
[/quote]Ох Шевкетчо. нещо не ми се иска да затрием коя и да е с него пък и с родителите му .Защото той с която и да е ще е винаги и с техните.Е не знам коя ще издържи на тоя зор- Шевкет ,Али ръза и Хайрие. Не мога нищо да измисля
[/quote]
 hahaha hahaha Вземи Шевкет и получаваш 3 в 1.
Нурдан ми е много симпатична, но незнам защо сценаристите са я ощетили откъм мъжка половинка.
Най-са се "намерили" Нехир и Ахмед.
и Рейхан с Митхад.

Общи условия

Активация на акаунт