Жената Лъв - 59-та тема

  • 20 477
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 6 210
Уф, писах, писах и ми се разпадна нета  ooooh!.
Поли, лоша работа са болестите, ама е по-добре, че сте разбрали какво е и се лекува. Скорошно оздравяване му желая.
Теди, нали знаеш какво е да си майка - да се тревожиш винаги  Confused  Hug. Аз пък мисля, че като едното нищо може да е ефект от сиропите това кашляне и отхрачване. Имайте предвид и времето - сега е студено и парното изсушава въздуха.

# 676
  • Варна
  • Мнения: 2 143
Момичета, бързо оздравяване на болничките! Hug
Весело посрещане на новата и разбиващо изпращане на старата година! Много късмет, здраве, щастие и успехи през идната година!

# 677
  • Мнения: 2 274
Теди, да ти е живо и здраво момчето   bouquet! Пожелавам му да му се сбъднат всички желания   bouquet!

Хора, абе на Джулката рождениците не са ли днес и утре, а май и вчера беше каката  newsm78? Джулс, да са ти живи и здрави и на теб рождениците и всичко най, най!

Момичета, имам много работа преди да дойдат гостите и ако не се включа пак искам да ви пожелая весело посрещане на 2012 година!

# 678
  • Мнения: 699
Вярно, че Джули имаше много рожденици покрай НГ, аз обаче не помня точно кой кога беше, а таблицата се затри с албума  ooooh!

Джулс, весели празници и рождени дни, много здраве ви пожелавам и много сбъднати мечти.

При нас дойде време за пуйко, да видим ще я преборим ли  Mr. Green

Всико останало, е освен масата и подредбата, е готово  Party

# 679
  • Мнения: 451
Мернах нещо за болести  ooooh! Дано се оправят всички болнички и да посрещнат здрави НГ Praynig

Ние сме все още кисели и май така и ще си посрещнем НГ,само където аз няма да съм свидетел на кривотията Mr. Green В крайна сметка да ми е здрав,а другото ще си го търпя,то аз да не съм много лесна Mr. Green

Така ми се спи,откакто съм тук или съм по купони,или ставам всяка нощ по 100 пъти заради дребс Tired Как ще изкарам тази вечер,незнам ooooh! Най-много в 12.00 да съм оклюмана като напикано мушкато Mr. Green

Момичета,весело посрещане на Новата година Hug Дано тя бъде една по-добра от тази във всяко едно отношение Peace

Тедко,Полче,бързо оздравяване на вашите хора Hug

# 680
  • Мнения: 451
Аз един пост не мога да пусна като хората,сега за късмет два еднакви,айде нЕма нужда  Mr. Green

Последна редакция: сб, 31 дек 2011, 13:30 от Lussy

# 681
  • Мнения: 156
Ей, вЕрно! На Джулката съм запомнила, че госпожицата й е на 30.12. Да са ти живи и здрави всичките! Много успехи, късмет и разбирателство! Hug  bouquet
Весело посрещане на Новата година, момичета!  Ще се видим догодина, до амина! Grinning

# 682
  • Мнения: 662
Хей ме на и мен  Mr. Green
Тединко, бързо да се оправя дИтето Praynig
Полче, дано сега вече като са дали правилните хапове да се оправи и той бързичко Hug
Джулс, да сте живи и здрави всичките  bouquet
Хаясче, преборихте ли пернатата гад Mr. Green
Lussy, тебе догодина ще те разпитвам за захранването туй-онуй Crazy
Всичко ми е готово и само чакам четиримата (мъж, 2 деца и куче Mr. Green) спящи да станат и да слагат масата Crazy Питката ми стана екстра, баницата и баклавата също, даже закусихме с баклава и обядвахме руска салата hahaha Пържолките току що ги изключих и седнах малко да си поцъкам на спокойствие Blush
Весело посрещане на новата година ви пожелавам и дано новата е по-добра от тази  bouquet

# 683
  • Мнения: 699
Пуйко е готов, ама голяма борба падна, хубУ си мислех една капама да спретна........ама направихме я, малко е мазничко ама ще го преживеем.

Аз пък се боря с питката сега, тръгнах да я правя имам само 2 яйца, а не 3. Тичам до нашите долу да взема и там няма....нито едно  #Crazy айде до съседите, добре че те имаха  Joy Тръгнах да оформям няма ми точилката  ooooh! айде пак тичам до нашите за точилката. И сега седнах малко да отдъхна, че да не стане някой сакатлък от бързане и притеснение.

# 684
  • Мнения: 662
Ми, Хаясче що не каза бе, мойта питка е само с 2 яйца и с бутилка я разточвам, че нямам точилка Crazy Щях да ти кажа рецептата Peace

# 685
  • Мнения: 11 493
Опииии, здравейте душковци  Hug

Днес цял ден не успях да вляза във форума,не знам причината  newsm78

Трудите ли се? А?  Flutter
Аз вече приключих, останаха само някой довършителни работи, като да втаса питата и да я метна да се пече   chef
Чакам си гостите и се надявам да изпратим мирно и спокойно тази година и по същият начин да я посрещнем новата 2012  Heart Eyes
Ако знаете тук какъв красив и пухкав сняг вали ..... красота  Hug Като гледам май ще понатрупа доста ако продължава така.....

# 686
  • Мнения: 699
Ох не мога да не се похваля, ако знаете питката ми каква хубава става, наду се, чакам да я опека и ще я сннимам. Явно наистина тавата ми е голяма за по-малкото количество тесто.

Гостите идат.

Весело посрещане.

# 687
  • Мнения: 9 776
Само да кажа, че и моята питка стана разкошотия. Heart Eyes Тестото е страхотно, на когото и да е то. Crazy

Благодаря за пожеланията за мъжО. Засега, втори ден от лечението, подобрение не виждам. Thinking

Весело изкарване тази нощ! Догодина живи и здрави, пак тук! Hug

А колко ми е тежко, да не ви разправям. ooooh! А едва започнахме основното. Embarassed

# 688
  • Мнения: 2 274
  Ehooooooooooooooo, хайде честита ви нова 2012 година! Да сте живи, здрави, много любов, успехи и разбирателство ви желая! Дано новата година е по-успешна и добра за всички ни!

# 689
  • Мнения: 156
Честита нова година! Да сме здрави, щастливи и късмета да е винаги с нас!

Общи условия

Активация на акаунт