Да се погрижим за кожата с естествени продукти

  • 13 031
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 242
MTV, от къде ги купи и на какви цени са горе-долу?

# 76
  • Мнения: 9 496
MTV, от къде ги купи и на какви цени са горе-долу?

От санаториума в Поморие; двете по 11лв (по 150мл. са), а тази с какаово масло и хиал. к-на-13лв. (тя е 50мл).
На сайта отдолу, са посочени дистрибутори и магазини за вс. градове Peace

# 77
  • Мнения: 6 214
Много хубава тема, само дано не се превърне в рекламна.

# 78
  • Мнения: 4 070
Много хубава тема, само дано не се превърне в рекламна.
Ами натам тръгнаха нещата. Воплите ми да се пише конкретно по темата и да не се рекламират продукти в кутийки и тубички хич не се чуват. Twisted Evil

# 79
  • Мнения: 9 496
Много хубава тема, само дано не се превърне в рекламна.
Ами натам тръгнаха нещата. Воплите ми да се пише конкретно по темата и да не се рекламират продукти в кутийки и тубички хич не се чуват. Twisted Evil

Понеже и аз "рекламирах" продукт в кутийка-явно трябва да се "оправдая" защо :
1. не съм обвързана с БАН, и не получавам дивиденти от това че ги "препоръчах".
2. и по-съществено : ако вие можете, то аз не мога да си набавя естествени продукти като морска луга, лечебна кал, водорасли и пр. неща които се намират във въпросните, и да си ги забъркам...
3. пиша по темата, която е "Да се погрижим за кожата с  естествени продукти"-именно такива има там.....
4. преди мен, темата бе събудена-от 30.05. никой не бе писал...ако искате да си замре така? Или все пак да се пусне инфо и за "продукти в тубички и кутийки", ама и с естествени продукти в тях...а всеки има глава на рамене и право на избор!?

# 80
  • Мнения: 7 242
MTV, от къде ги купи и на какви цени са горе-долу?

От санаториума в Поморие; двете по 11лв (по 150мл. са), а тази с какаово масло и хиал. к-на-13лв. (тя е 50мл).
На сайта отдолу, са посочени дистрибутори и магазини за вс. градове Peace


Благодаря ти! В началото на септември мислим да отскочим до Поморие, ще ги търся. За кой санаториум говориш?

# 81
  • Мнения: 4 070
MTV, като ще задълбаваме да кажа, че само преди твоя пост уточних какво точно се има предвид под естествени продукти, да не говорим, че за нищо на света не можеш да ме убедиш, че в продукт , който е затворен за да бъде запазен с месеци има само естествени продукти. Не мога да разбера как някои разбират какво се има предвид, я да видя какво съм писала във първия пост. Оппа, ето цитат от това, което съм написала в самото начало :
Здравейте!
Предлагам тук всеки да споделя информация за прочетена рецепта или научена от баба, майка такава с нормални продукти, които си имаме в къщи.
Например- аз си имам дюли и тия дни попаднах на рецепта за моята кожа с дюли- накисват се във водка настъргани дюли, стоят 10 дни и после се маже лицето- това е за мазна кожа/ или смесена към мазна (каквато е моята). Мисля да го пробвам, мога да дам и по-подробно инфо.
Също така переодично си слагам краставица, мажа се с авокадо и др. подобни.
предлагам всеки да споделя тук подобни "рецепти". Wink
Та значи чете се де. Wink

Общи условия

Активация на акаунт