Ямболска дружина-22 тема

  • 69 678
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11
Да драсна и аз тук  Simple Smile

Честит имен ден на всички именници!   bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Amore,благодаря ти много мила
Ще ви почерпя виртуално,тортата е по избор

Честит празник на всички останали ,имащи повод с музикален поздрав:
http://wwww.vbox7.com/play:fca790aa

# 17
  • Мнения: 317
Ники честито и от мен,желая ти  здраве и щастие,и много любов и усмивки с любимите хора smile3525  bigdance2

# 18
  • Мнения: 317
Ники чРД на малката ти дъщеричка Hug пожелавам и да е здрава и спокойно и прекрасно детство  bouquet

# 19
  • Мнения: 639
Ники, честита ти рожденичка! Жива и здрава да ти е, много усмивки и вълшебни могове да изпълват детството и!  bouquet

Днес те мислих - по обяд моя приятелка роди момиченце, а друга има РД, така че - изпълнен с празници ден. Grinning

# 20
  • Мнения: 16
НИКИД, ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКАТА ДЕНИ! ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА, МНОГО ДА ВИ РАДВА И ВСЕ ТАКАВА КРОТУШАНКА! НАЦЕЛУВАЙ Я ОТ МЕН! Simple Smile

# 21
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
О мили и прекрасни,благодаря ви от все сърце на всички,толкова ме трогнахте всички,голямо удоволствие е да получиш такова уважение дори и от непознати,да четеш пост след пост честитки,много ви благодаря на всички.Ние днес цял ден посрещахме гости малки и големи до преди малко,мама е каталясала,дори повече отколкото като раждах,но да ми е жива и здрава.
Отново много благодаря на всички. Kissing Heart

# 22
  • Ямбол
  • Мнения: 1 646
Да се включа и аз, макар и с малко закъснение. Честит първи рожден ден на малката принцеса, нека расте здраво, щастливо, усмихнато дете! Пожелавам й слънчево детство, а на мама - честит имен ден - здраве, късмет и любов да изпълват дните ти.

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604

Майола Бени,благодаря ти мила,все още нямаше 00 ч. така че приемам пожелания  с благодарности. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 283
Има ли вече посетили Лидл? Разкажете как ви се стори магазина в първият си работен ден Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 796
Понеже често посещавах Лидл в Сливен и СтЗ, за мен няма нищо ново, аз съм му фен, но аз обикновено ходя за точно определени неща, знам къде да ги намеря и бързо, бързо пазарувам.
Снощи в ямболския имаше много лутащ се народ, дано скоро понамалее напливът, за да може спокойно да се пазарува.

ЧРД на патерица на хубавицата Деничка Hug

# 26
  • Мнения: 315
Здравейте момичета.За първокласниците препоръчвам ОУ"Николай Петрини".Моят син учи там класна му е г-жа Евелина Ангелова.Тази година завършва 4 клас и ще си събира паралелка.Тя е много добър педагог и наистина се грижи за децата.  bouquet

# 27
  • Мнения: 34
Здравейте на всички!Аз не съм нова в тази тема, но не съм писала, може би от година...
днес се сетих за нашата темичка, викАМ да видя какво става вътре Simple Smile
аз не съм на "ТИ" с училищата и не мога да дам съвет, виж за ясла мога да си изкажа мнението Simple Smile
лека и ползотворна седмица на всички Simple Smile

# 28
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
zlatoto87,още едно щастливо майче се включва при нас.Радвам се.А съвети за ясла може да ти искаме и ние до време .Simple Smile

# 29
  • Мнения: 32
Привет,момичета!
Още едно мамче иска да се запише сред редиците ви Wink

Общи условия

Активация на акаунт