От Разград и махалата - с ЛУДОГОРЕЦ във сърцата

  • 34 651
  • 725
  •   1
Отговори
# 660
  • Разград
  • Мнения: 377
Аз пък събудя ли се и после няма заспиване като сега. Като стана и с часове будувам.  ooooh!
Малката си спеше по цели нощи почти от изписването и до ден днешен. Нямала съм нощни хранения или пиене на вода, нито пък ставане за пишкане. Стиска по цяла нощ и така.  Heart Eyes
Аз не искам повече деца заради много причини. Искам да дам на децата си добро образование и един нормален старт в живота и просто смятам, че на две това може да стане и то не с лишения, но за повече нямам вътък. И не на последно място стига са ме рязали и съм била бременна! hahaha

# 661
  • Разград
  • Мнения: 377
Ей, страшни сте, ако аз не пиша няма кой!!!
Честит празник на всички!  bg

# 662
  • Мнения: 2 197
Честит празник и от мен!
Пустотата в темата май е заради почивните дни newsm78
Чета ви,но нещо нямам какво да пиша.....По темата за децата-аз засега не искам друго.С това не мога да изляза на глава,а ако имам и друго..... ooooh!ще цъфна и завържа.Май станах и аз от мърморещите майки,но все не ми се иска да повярвам,че моето няма да е от кротките и послушни!Вече година и 3 мес. се надявам да стане по-послушен,но не би......Ще чакам по-добри времена Whistling

# 663
  • Мнения: 386
Честит празник и от мен!

По темата за второ дете - не съм сигурна дали искам.Поне не сега, де.Но пък като се замисля - така и така съм свикнала да си седя вкъщи,защо да не поседя още някое друго майчинство  Mr. Green
Моя син е кротичък,само от време на време го пере съчмата.Като го почне, та по 2-3 дни ми спира тока.Нощно време не спи особено.Буди се през 3-4 часа да яде и това почва вече да ме дразни.Не за друго,ами защото съм на 99 % сигурна,че при него е навик.Ако го залъжа с нещо се обръща и заспива, обаче задъжително пак ще се събуди,за да си поиска мляко.
iani87 твоя син яде ли през нощта? Започнал ли е да се "тръшка"? Как се справяш?

4 дена нямаме кухня,нали и те почиват днес и утре и не знам какво да му готвя на моичкия.Отворила съм тука един форум за бебешки и детски рецепти и пробирам..

# 664
  • Мнения: 2 197
Цвети,през нощта не точно,по скоро към 5-6ч се буди и аз му давам мляко,но мисля,че и без него ще заспи.А при него дори не е навик,даже понякога се ядосва,че ще го храня,защото мрънка,но като започне да пие докато не свърши млякото не спира да пие....Тая нощ не се е будил,чак към 6:30ч,но има инощи с 2-3 будения...
Аз тия дни ще му давм купешки пюрета,че друго не яде.....То и тях толкова,но няма какво друго...и каши....
Тръшка се за всичко-и денем,и нощем!А навън ела да видиш какъв инат е!

# 665
  • Мнения: 386
И аз мислех за тея пюрета, ама като гледам колко са "калорийни" лошо ми става.То могат ли да покрият енергийните нужди на детето“Те са като коне сега, тичат,не се спират.
И Дани се тръшка, ама само вкъщи.Сяда на земята и почва неистово да реве,ако нему изнася нещо.Оставям си там,където си е седнал.Като види,че не му обръщам внимание млъква.

# 666
  • Мнения: 1 418
О, има раздвижване тук  Party
Тази нощ ми беше кошмарна, нещо не ми беше комфортно, общо взето я прекарах цялата в будно състояние и опипване на чаршафите под дупето ми да не са ми изтекли водите. Голяма паника, просто усещах нещо различно, отделно пък моят беше втора нощна, съответно аз сама и вкарана яко във филма. smile3517
Затова пък като се поуспокоих към обед, като полегнах...то всъщност аз постоянно лежа вече, но като съм откъртила ..  smile3524

# 667
  • Мнения: 386
Змимка, аз като знам в твоите седмици каква паника бях и колко ми беше дискомфортно всичко.Пък съм била с 1 бебе.Ти с 3 не искам да си представям.Ако са балерини и трите и ти танцуват в корема - всяка по различно време.... наистина не мога да си представя какво ти е....

# 668
  • Разград
  • Мнения: 518
Привет и от мен! Честит празник на всички съфорумци!
Аз бях на бачкане днес, утре пак.
Фотоапарата е в Технополис на  ремонт, на адреса който бях писала по рано няма сервиз.
Сега остава да чакаме да ни го върнат  Wink
Моите бандити започнаха да спят по цяла нощ след 2 год и 3, 4 месеца.
До 1.10мес. откараха на кисело мляко през нощта и все си го търсеха  baby_neutral
Все се питах кога ще спим по цяла нощ, а ето че вече сме от късметлиите  Mr. Green

# 669
  • Разград
  • Мнения: 377
Змимка, повярвай ми ако ти изтече вода ще разбереш. На мен с близнаците такава вода ми шурна, че просто няма такова объркване, а хем беше само на едното бебе.
Лежи си и стискай кълки още една седмица и после в болницата. Пожелавам ти, на теб лично, да имаш дъщерички като моята, която спа като къпана по цяла нощ и мляко не е искала до сутринта. Дано и трите са такива.  Peace
Всяко бебе е различно, ама аз пък не знам какво е да ставам нощем. То аз ставах, защото мислех че е ненормално да не се буди бебе, а пък то е било бебе мечта.  Heart Eyes
С инатенето как се справях и справям - ами оставям я да си се натръшка и така. Вече съм спец, като не и обърна грам внимание и тя взела че се успокоила и даже се извинява.  hahaha

# 670
  • Мнения: 1 418
Ако са балерини и трите и ти танцуват в корема ...


Балерини е силно казано - по-скоро нещо средно между сумистки и кечистки, които правят опити да излизат за по-напряко през ребрата   Mr. Green Излагат ме пред хората (както си стоя и потникът ми решава да мине метър вдясно примерно) явно за да свиквам за по-нататък още от сега  Mr. Green Дано издържат още 4 седмици вътре, че така яко се мятам във филми, че просто не е истина ....  #Crazy

# 671
  • Мнения: 386
Ми аз да ти кажа, че от такива филми дето се вкарвах през цялата бременност нервната ми система се беше разпаднала съвсем накрая и не си направих никак хубаво.Така,че гледай по-спокойно да го даваш и само положителни мисли.Това е много важно сега.
А за водите - няма как да сбъркаш - при мен беше следната ситуация - сядам по малка нужда и не можех да стана по 5-10 мин от тоалетната.Течеше на струйка, продължително.

# 672
  • Мнения: 2 197
Докато кажа,че ще храня малкия с купени пюрета и менюто се промени-направих му супа,която много се съмнявам дали въобще ще уважи,но....от опит глава не боли!
Аз през бременността уж не съм се вкарвала във филми,но след седмия месец си бях постоянно с контракции,за които не пиех нищо,понеже доктора ми е голямо "светило" и много му пука за пациентките.....Та лесно разпознах родилните болки!

# 673
  • Мнения: 124
Добро утро!
Аз нали съм работна, рано ставам.
Змимче, ще издържат още 4 седмици в корема ти!
За водите не сте прави. Може да си изтича минимално количество без да разбере бременната, т.е. да го сбърка с "изпускане" или нещо подобно.И това го знам от съвсем достоверен източник. И преди ти казах, че е по-добре да звъниш по 100 пъти на лекаря си, от колкото да се вкарваш във филми!
Аз отлитам на работа! Хубав ден!

# 674
  • Мнения: 500
Добро утро и от мен!
Гледам за водите си говорите....Хм,аз и при двете бременности бях с преждевременно изтекли води.Но с Лъчезара си ме върнаха у дома и така до 38-а седмица,когато окончателно си изтекоха,но и двата пъти бях в заспало състояние,т.е. през нощта,че не съм разбрала,как текат-силно ли,слабо ли.С Дария обаче,търсейки нещо в гардероба,си усетих,как си се.....напикавам....в 32-а седмица!Ами сега?Знам аз,че следва раждане,ама рано бе....Че беж в болницата и от там с линейка(с пуснати сирени..... Shocked)80 км до столицата,че без малко да ме срежат тук в Лимасол...Че ме наблъскаха с лекарства и си полежах 2 седмици,водите се възстановиха до нормално количество при моето състояние(спукан околоплоден мехур и ниска плацента)и си се върнах у дома,но всяка седмица ходех 2 пъти на преглед да слушат тоновете на бебокова.И така до 38-а седмица....И двете деца ги родих 17 дена преди термин  Mr. Green,но в нормални г.с. PeaceТа като ми се плиснаха водите вторият път с Дария(на 31- и декември  Crazy) си бяха бая.........ама стисках кълки до 1-и.... Sunglasses
Че мисълта ми беше,че си се усеща,ако е води,ама вие за къде бързате?Яяяяя си стойте мирно и кротко 4 в 1 ! Hug
Нещо друго щях да пиша,ама забравих.... Rolling EyesАко се присетя,ще дописвам.Айде лек ви ден и много усмивки!  bouquet

П.п.Бен,абсолютно си права!Имаше много момичета с намалени води в отделението за задържане в Никозия,но не са разбрали,именно защото не се е случило еднократно и обилно,а по малко.За това тук на консултации се гледа и нивото на околоплодните води.Казвам тук,защото не помня в Бг преди 8 години Матеев(лека му пръст)да ми е казвал нещо по въпроса.За сега нямам наблюдения над нещата. Peace

Последна редакция: пт, 07 сеп 2012, 09:06 от Mirkata

Общи условия

Активация на акаунт