Мерц специални дражета

  • 19 299
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
пила съм два пъти. не напълнях и косата ми растеше като бясна. като гледам различните мнения, май не действа така на всички.

# 16
  • Мнения: 1 383
Аз имам псориазис и ги пия по предписание на дерматолог. Резултатите са доста добри. Явно са направени точно за нуждите на кожата.

# 17
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
И аз нищо не усетих от Мерц, две опаковки опуках, само бюста ми леко се наду докато ги пих.  Mr. Green

  Ееее, само заради този ефект си струва да ги пробвам  Laughing

  Благодаря ви за отговорите! Дано съм в тази група, на която Мерц-а ще подейства добре.

# 18
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Явно е доста индивидуално.
За това е  добре да се пускат подобни теми. Hug

# 19
  • Мнения: 1 290
и колко се дебелее все пак? newsm78

# 20
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Еми аз 2-3 килца бях трупнала. Просто няма от какво друго да е. Маникюристката ми обърна внимание, че по всяка вероятност е от дражетата. И тя била напълняла от тях.
Флакон и половина след това заминаха директно в коша.

# 21
  • Мнения: 1 290
Еми аз 2-3 килца бях трупнала. Просто няма от какво друго да е. Маникюристката ми обърна внимание, че по всяка вероятност е от дражетата. И тя била напълняла от тях.
Флакон и половина след това заминаха директно в коша.
ау няма да си правя експерименти с фигурата тогава Naughty

# 22
  • Мнения: 1 111
Еми аз 2-3 килца бях трупнала. Просто няма от какво друго да е. Маникюристката ми обърна внимание, че по всяка вероятност е от дражетата. И тя била напълняла от тях.
Флакон и половина след това заминаха директно в коша.

Не вярвам да е от тях,2-3 кила се качват за отрицателно време-хапваш малко повече отгоре или по малко движение и готова надабеляла

Общи условия

Активация на акаунт