Отговори
# 15
  • Мнения: 2 282
За анкетата гласувах първа опция. Лъжата е толкова грандиозна, самата Симай  изглежда
едва сега разбира какво безумие е сътворила и К. беше толкова бесен, че според мен само законът ще създаде пречки за бърз развод. Или за моментален развод е необходимо съгласието на Симай  и тя няма да го даде, защото баща й я сплаши или самият закон предвижда отсрочка във времето.
Каквито постове имаше. Нещо като помирителен срок.

# 16
  • Мнения: 165
Аз гласувах с 4-та опция, но след фрагмана в който беше вбесен Кузи, вече не съм много уверена, пък и мислех, че С. е пострадала повече, но явно е само ръката й...

# 17
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Абе хора на 3 част суб що не излизат на български уж има ама ги няма има ги само на две три места....няма превод ли или какво? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 18
  • Мнения: 18 580
Здравейте, сладурки! Ромина  Hug отново чудесна тема, благодаря! И аз гласувах с 4 опция, защото Кузей е толкова състрадателен, че не вярвам да я остави на онези малоумници да я унищожат.Вярно е , много се вбеси, ама като размисли май няма да му даде сърце да я остави. Нали и във фрагмана питаше Джемре как да се разведе с нея. Той хареса много Зейнеп, но все си мисля, че до края ще си обича Джемрето. Когато я видя да се разправя с баща и забрави набързо за Зейнеп. Не знам, ще видим. Във всеки случай филма е върхът, много ми харесва и с нетърпение очаквам всяка следваща серия. А нашето момче играе великолепно, както и всички останали. Само Зерин Текиндор нещо взе да ме нерви напоследък, малко преиграва в някои моменти.Хубав следобед на всички!

# 19
# 20
  • Мнения: 3 334
Благодаря за новата тема Прекрасна е

# 21
  • Мнения: 1 413
И аз кажа за пореден път,че темата е прекрасна и много уютна! Hug Hug Hug
Благодаря Ви момичета!За Ромина е този ароматен розов букет!


# 22
  • Мнения: 2 282

Благодаря на дтерзийска за снимките. Тук още не знае новината, гледа я нежно, задето се е жертвала и изправила срещу родителите си заради него. Но малко по-късно......студен душ.

# 23
  • Мнения: 11 994


Егати злобата  #Crazy Sick Sick

# 24
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Е не мога да си изкривя душата много е хубава харесва ми.... Blush Crazy


dterziiska Благодаря ти за снимките   bouquet

# 25
  • In a strange romance
  • Мнения: 2
http://en.viki.com/channels/4762-kuzey-guney/videos/57421/1
Фрагманът на 13 епизод на бг.

# 26
# 27
  • Мнения: 2 282

Сърдечно благодаря за превода.  bouquet Направо ме побиха  тръпки. Симайчето е сдала багажа.

# 28
  • Мнения: 432
Ооо,нали Али предложи да тичат в парка Simple Smile))) Оттам са снимките сигурно. А защо на мен не ми излиза на български фрагмана?

# 29
  • Мнения: 11 994
И на мен фрагмана не ми излиза на БГ Thinking,но все пак благодаря за труда   bouquet

дтерзийска Hug

Общи условия

Активация на акаунт