Отговори
# 30
  • Мнения: 2 282
Е не мога да си изкривя душата много е хубава харесва ми.... Blush Crazy


dterziiska Благодаря ти за снимките   bouquet



Да, хубава е и  използва най-малко грим. Не е мамино детенце. Показва характер и остри зъбки.
Яко хапе Баръш, не се дава и на майка си. Ще брани Гюней. Но мисля, че Гюней ще се издъни да започне бизнес от нулата. Няма да успее и това ще е коз в ръцете на майката.

# 31
  • Мнения: 2 282

Джемрето ще усети, че Зейнеп не е безразлична към Кузей. Много е угрижен  Кузей. Хич няма да му е до закачки със Зейнеп.

# 32
  • Мнения: 432
Аз попринцип знам как по друг начин да го видя на български,но все пак не е това начина.
До сряда не знам как ще издържа. Искам да видя Кузей ще намери ли начин да сложи край на този цирк със Симай. Дали няма да поиска да отидат на лекар,за да разбере цялата истина или тя сама ще си му разкаже,въпреки че ако си признае,ще се овърти още повече и няма как той да не я намрази. Мисля си,че тя го обича,защото когато баща й извади оръжието и го насочи,се чу как тя вика Кузей,явно се е опитала да го предпази. Толкова го обича,че не знае какви ги върши. В опита си да се спаси от завръщане в родината направи такава голяма грешка,че сега ще съжалява много повече. Определено Кузей вече няма работа с нея,само по документи. Каквото й да реши и каквото и да й каже,тя няма да има очи да не се съгласи с него. И тук си има жилище,под наем,който дели с приятелка,има си хубава работа,никой не я кара,а и вече никой не я иска в родината. Лошото е,че ако тръгне да се връща при майка си и баща си трябва да е женена мома,а това не знам как би могло да се случи,освен ако не си намери някой друг и не създаде семейство с него. Кузей май има бая да се бие занапред,за да може да върне дълга си към Гюней. Ферат и без това му дава много малко от това,което печели при боевете. Бая са я заплели цялата работа сценаристите,но ще става още по-интересно.

# 33
  • Мнения: 186
Е не мога да си изкривя душата много е хубава харесва ми.... Blush Crazy


dterziiska Благодаря ти за снимките   bouquet



Да, хубава е и  използва най-малко грим. Не е мамино детенце. Показва характер и остри зъбки.
Яко хапе Баръш, не се дава и на майка си. Ще брани Гюней. Но мисля, че Гюней ще се издъни да започне бизнес от нулата. Няма да успее и това ще е коз в ръцете на майката.

Наистина и Бану е много хубава.  Peace

# 34
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10


Благодаря ти мила за превода .   bouquet  bouquet... искам да попитам нещо за превода на серията ама ще те питам на лични за да не стават спорове излишни Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 413
Аз чак сега разбирам,че е имало предложение да бягат в парка! Whistling
Кога е станало дума за това ? newsm78
От тази снимка разбирам,че Али го е страх да остане насаме със Зейнеб!
Не е загубил надежда за Зейнеб все още!Горкият...
Weary



Като гледам къде е срещата на Кузей с Фърат(на 8 етаж),направо тръпки ме побиват!

# 36
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Аз чак сега разбирам,че е имало предложение да бягат в парка! Whistling
Кога е станало дума за това ? newsm78
От тази снимка разбирам,че Али го е страх да остане насаме със Зейнеб!
Не е загубил надежда за Зейнеб все още!Горкият...
Weary



Като гледам къде е срещата на Кузей с Фърат(на 8 етаж),направо тръпки ме побиват!



Ем да ви кажа Али си изглежда на влюбен така се притесняваше по телефона беше много сладък   Blush Rolling Eyes... а за тичането в парка аз разбрах разходка не да тичат ама добре... на тая снимка много ми харесва Джемрето повече от Зайнеб с тоя зализан перчем   Mr. Green Mr. Green Blush

# 37
  • Мнения: 432
Аз чак сега разбирам,че е имало предложение да бягат в парка! Whistling
Кога е станало дума за това ? newsm78
От тази снимка разбирам,че Али го е страх да остане насаме със Зейнеб!
Не е загубил надежда за Зейнеб все още!Горкият...
Weary



Като гледам къде е срещата на Кузей с Фърат(на 8 етаж),направо тръпки ме побиват!

Когато Кузей беше на сергията при Али и Али му даде парите от продажбите,тогава говореха за Зейнеп и Али му каза,че й е предложил да тичат в ГОРИЧКАТА.

# 38
  • Мнения: 1 413
Благодаря ти,кралице моя!Личи си,че още не съм изгледала серията!
Явно трябва да отивам на кино!Хайде,бай-бай!

# 39
  • Мнения: 432
Благодаря ти,кралице моя!Личи си,че още не съм изгледала серията!
Явно трябва да отивам на кино!Хайде,бай-бай!


 Hug  bouquet yes  261uu

# 40
  • Мнения: 0
Здравейте !

Благодаря за новата тема   bouquet

dterziiska    bouquet


 

# 41
# 42
  • In a strange romance
  • Мнения: 2
Момичета, 12 епизод е почти преведен. В трета част (която държа да подчертая, че не е превеждана от нас) липсват отделни реплики. За жалост, все още няма пълен превод на английски на тази част, но щом се появи ще попълним празните места. Искам да благодаря на kralitsata, за помощта при превода на 5 и 6 част.  bouquet  bouquet
Приятно гледане!
http://en.viki.com/channels/4762-kuzey-guney/videos/57277/1

Последна редакция: пн, 05 дек 2011, 22:20 от mimy_b

# 43
  • Мнения: 2 282
[
Ем да ви кажа Али си изглежда на влюбен така се притесняваше по телефона беше много сладък   Blush Rolling Eyes... а за тичането в парка аз разбрах разходка не да тичат ама добре... на тая снимка много ми харесва Джемрето повече от Зайнеб с тоя зализан перчем   Mr. Green Mr. Green Blush

И аз това си помислих. Зейнеп ми изглежда без грим. А, дано!

# 44
  • Мнения: 2 282
Момичета, 12 епизод е почти преведен. В трета част (която държа да подчертая, че не е превеждана от нас) липсват отделни реплики. За жалост, все още няма пълен превод на английски на тази част, но щом се появи ще попълним празните места. Искам да благодаря на kralitsata, за помощта при превода на 6 част.  bouquet  bouquet
Приятно гледане!
http://en.viki.com/channels/4762-kuzey-guney/videos/57277/1


Е, момичета, адмирации!   bouquet  bouquet  bouquet
Колкото се кефя на филма, толкова и на превода.

Общи условия

Активация на акаунт