Тwilight/Здрач-тема 71 ♥ Jingle Bells, jingle Bells...Twilight's all around ♥

  • 30 348
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6

 Ефирна, добре дошла! Много се радвам, че си се решила да пишеш  Hug

Дидииии, уауууу последния Робертов уолпейпър е прекрасен! Имаш ли го по-голям?

Много се радвам, че ви харесва темичката, момичета  Hug Heart Eyes

За лека нощ....



п.с. Леле постът ми полудя, едитвах го 20 пъти  ooooh!

Последна редакция: пн, 05 дек 2011, 00:34 от c.v.e.t.i.

# 16
  • Мнения: 245

Дидииии, уауууу последния Робертов уолпейпър е прекрасен! Имаш ли го по-голям?

Цве, иска ли питане Wink, меткам го за архивиране Grinning

# 17
  • Мнения: 4
Добро Утро и цоп в новата тема  Peace

# 18
  • Мнения: 458
добро утро

# 19
  • София
  • Мнения: 1 544
И аз тук.. с безсънните ми нощи покрай тази завладяваща сага.. На дърти години такова нещо да ми вземе съня - не съм вярвала Embarassed

# 20
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Хахаха, точно мой тип Simple Smile) То от фикове не остава време за друго. Точно сега се чудя кой да подхвана и само зяпам из тъмрл.

Веднага казвам последното ми откритие The Practice of Love - доста ми харесва, ако не си го чела Simple Smile

И добро утро и весела седмица на всички. Заглавието на темата ме усмихна.

И малко клюкарско - гледам голяма драма се е разразила около снимките на Роб, които излязоха вчера  Thinking Simple Smile

И последно - за добро настроение: http://elfyourself.jibjab.com/view/71otmB5FlmrsYzq8

# 21
  • Мнения: 3
 Joy   Какво веселяшко дуо!

Да вляза и аз в клюката и да се събудя в понеделника  Grinning    "Изневерителна" снимка на Роберто с една руса мацка, според агентите, вчера е разбунила  Робстен групата. Тя всъщност не показва кой знае какво, освен две допрени ръце. А и стиловете от По пътя са се обсъждали.  Ще се доинформирам довечера. Хубав ден на всички  Hug 

# 22
  • Мнения: 6
Добро утрооо  Hug

Диди, мерси, вече си имам новичка Коледна тема на десктопа  Heart Eyes

wa wa, това с елфчетата е жестокоооо  Mr. Green два пъти го гледам вече хихи

Иначе за клюката.... ами не виждам къде е драмата.... Та той си тръгна от апартамента й преди 2 дни и мислите ли, че реално нещо такова би могло да се случи  Laughing Предполагам жълтите издания имат нужда от разтъпкване малко след странното затишие от 'новини'... Жалко за трите им сватби и няколко деца... за къщата в Маями и Беър, най-вече!  Laughing
Затова предлагам ей така да поседнем и да гледаме как ще се развие 'драмата'  Joy

Последна редакция: пн, 05 дек 2011, 09:41 от c.v.e.t.i.

# 23
  • Мнения: 339
Здравейте и благодаря за новата тема!!!
Оххх и аз искам да съм паспорта в джоба му, и дебелото пуловерче от зимната снимка и книгите в ръцете му.....

Аз редовно ви чета и попивам всичко което пускате, благодаря ви!
Сега за да не е спам искам да ви се похваля с тортата, която си направих в събота за рождения ми ден

# 24
  • Мнения: 630
Да се запиша и аз, нищо че не съм от най-редовните Mr. Green
Цвети, страхотна тема  bouquet

Спомних си моя първи фик, Красе ми го даде Grinning- Wide Awake

# 25
  • Мнения: 6
Julai4o, страхотна тортаа! Направо уау! Да знаеш, че догодина май май ще даваш рецепти и съвети и на нас как да я правим, толкова е красива  Heart Eyes

И да ви споделя, че наистина новото е добре забравено старо.... не знам какво ми щукна, но прегледах 1-2 стари теми и така се посмях.... само ще ви подшушна на отворите и да видите анкетата на тема 35  JoyКакви времена...  Whistling

# 26
  • София
  • Мнения: 5 828
Привет!    bouquet
Запис да не ви изгубя само, че много работа  ooooh! ooooh! ooooh!

# 27
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Спомних си моя първи фик, Красе ми го даде Grinning- Wide Awake
Ех Wide Awake, винаги в моя топ 5. Първият, който прочетох беше за Роб - Just This Once....спомени, спомени

# 28
  • Мнения: 4
Има интервю на Стефани Майер и Кристен в новия Гламър Mr. Green
всъщност интервюиращата е Стефани Wink

Тортата е трепач

# 29
  • Мнения: 245
И да ви споделя, че наистина новото е добре забравено старо.... не знам какво ми щукна, но прегледах 1-2 стари теми и така се посмях.... само ще ви подшушна на отворите и да видите анкетата на тема 35  JoyКакви времена...  Whistling

Казва се О Времена, О нрави, хахах Дам, готино време беше, вреше и кипеше Joy И друго ми направи впечатление, темата започната на 01,09,2009 и завършена на 05,09,2009 нищо, че по това време се пишеше само в 29 стр.
Аз явно съм пропуснала цяяяяла тема и то каква, прегледах постовете и ни следа от мен.
Ноооо, не може да не съм гласувала поне все пак, защото си спомням, нищо, че е било толкова отдавна, как тогава съм живяла в някаква заблуда. И не заради друго, ами в този период си виках, кво пък толкова, гей, не гей, се е прекрасен, филми да снима, кариера да гради.
Сега не съм на същото мнение, що се отнася до гейството, другото е ясно, да чатка все готини неща и роли.

Оуч, нередовна Инка Hug Тортата и тя страхотна.  Wink
Са се сетих нещо смешно да ви споделя, моето лапе много ме бъзика, има една малка червена топка и си я подхвърля и хваща между дланите както е ябълката в Здрач. ГолЕмо хилене пада hahaha

Общи условия

Активация на акаунт