Модерно ли е тигровото?

  • 2 979
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 417
Аз всяка година си купувам поне няколко неща с такъв  десен и страшно много си ги харесвам.
Стои много секси Simple Smile
И аз така Simple Smile , ама то от тигрово до тигрово има голяма разлика! Въобще не става въпрос за разни биташки изпълнения!

# 16
  • Мнения: 5 103
и аз имам няколко неща в тигрово и си ги харесвам

# 17
  • Мнения: 3 576
И аз така Simple Smile , ама то от тигрово до тигрово има голяма разлика! Въобще не става въпрос за разни биташки изпълнения!

Именно.

А за бельо е трепач направо!!!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Въобще не става въпрос за разни биташки изпълнения!

Ама как биташки бе,под Армани ,Версаче и т.н. не падам аз,да не съм средна класа,аамаха. Whistling Flutter

# 19
  • Мнения: 6 155
На мен ми харесва, стига да е със стил.
  Hands Thumbsup И на мен така.

И аз се присъединявам. Peace

И аз Wink Особено за бельо ми е любимо Party, колкото и да е просташко за някои Mr. Green

# 20
  • Мнения: 5 317
То май никога не е излизало от мода, стига да е със стил, както се съгласиха повечето мацки тук.
Аз всяка година си купувам поне няколко неща с такъв  десен и страшно много си ги харесвам.

Стои много секси Simple Smile



Подкрепям. Peace
Скоро си купих такава блузка-черна,на места с тигрови шарки.Много си я харесвам.

# 21
  • Мнения: 1 417
Въобще не става въпрос за разни биташки изпълнения!

Ама как биташки бе,под Армани ,Версаче и т.н. не падам аз,да не съм средна класа,аамаха. Whistling Flutter


Тигрови, змийски и подобни шарки са стил на Роберто Кавали Wink

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Тигровото, като аксесоар го приемам (чанта, ботуш, колан), но за дреха - не.

# 23
  • Мнения: 3 164
Харесват ми, мммм...умирам да се превъплъщавам на тигрица или змеица Mr. Green

# 24
  • Мнения: 596
за спално бельо сигурно е супер...че като се развихри тоя ми ти тигър... Mr. Green

# 25
  • Мнения: 6 155
за спално бельо сигурно е супер...

Подвърждавам - супер е! Wink На мен поне ми действа доста стимулиращо  Laughing Blush

# 26
  • Мнения: 3 164
Хайде сега, признайте си-афродизиак ли е или не тигровия десен hahaha Да ме извини Иренка, но преди време имахме тигрови одеала(още бяхме гаджета с мъжа ми)....лелееее ......какви тигрови изпълнения... Embarassed

# 27
  • Мнения: 2 255
На мен ми харесва, стига да е със стил.
Hands Thumbsup И на мен така.

Определено зависи от изпълнението  Wink имам 1-2 блузки с тигрова окраска и  си ги  харесвам  Laughing  и бельо, което пък мъж ми си харесва  Joy

# 28
  • Мнения: 7 186
И аз Wink Особено за бельо ми е любимо Party, колкото и да е просташко за някои Mr. Green

И аз го харесвам за бельо, ако е по- семпло, не крещящо. Вчера даже си купих много яки тигрови прашки- прозрачни. Много секси стоят Heart Eyes, особено на тен Simple Smile, жалко че не мога да ги снимам в момента да ги покажа.
Иначе съм съгласна, че има много просташки изпълнения в тигрово, но нали затова имаме избор, не купуваме кво да е. Wink

# 29
  • Мнения: 7 837
За мен, единственият, на когото животинския, в случая - змийския десен, му стои секси, е Никълъс Кейдж в Диво сърце  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт