За играта "Стани милионер", злоупотребата с лични данни и още нещо...

  • 7 440
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 931
На мен са ми пускали на запис само Ники Кънчев, а гледам, че други се уреждат с Орлин Горанов. Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 2 840
Миналата година, зомбиран от агресиваната реклама, синът ми реши да става милионер hahaha
На 8 години не е трудно да си представиш как след 1 безплатен смс влизаш в Комесед и не просто си купуваш играчки, ми направо си го купуваш целия.

И тогава почна кошмарът - по всяко време на деня и нощта - смс, смс, смс.....тикове получавах, като чуех звука на телефона му.

Майка ми, която никога не е пускала смс за тази игра, редовно получава оферти да си прибере милионите. Сега. Само срещу един безплатен смс hahaha
Но не ежедневно поне.
Мтел, разбира се, е операторът. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 102
На мен пък ми пя Васил Найденов(щото съм много умна и не поглеждам кой звъни) сега напира и Орлин Горанов да ми пее, но вече гледам преди да отговарям.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 840
Нали Орлин Горанов вече не води играта?!
Сега е един, когото съм виждала в някаква друга игра на Нова - "Обичам България" или нещо такова. Не се сещам за името му, може да е известен по принцип, но за мен не е.

# 19
  • Мнения: 654
Имам този проблем  с Виваком.
Звъня на 123  и казвам да престанат,нито съм се регистрирала за играта,нито съм им давала лични данни.Отговориха ми,че играта е на оператора и затова знаят.Ако искам да спрат да пратя ,,Стоп"за 1.20лв.
От скандала до сега-15 дни само 1 обаждане.И не може да е за сметка на абоната щото в моята карта има 0.00 лв.

# 20
  • Мнения: 102
Ако отговориш на тяхно позвъняване си е за твоя сметка. При мен така се получи, а от тогава ме обсипват на ден по няколко пъти с sms я с предложения да отговоря на въпрос, че днес на промоция са 35 годишните или пък областа в която живея.

# 21
  • Мнения: 2 927
     И двата оператора ме тормозят с смс. М-тел ми го пращат от номер 145, а Виваком - от себе си. Никакъв знак не съм дала, че желая да участвам в играта им. Дори в смс пратен през Интернет са включили такава реклама. Аз рязко получавам съобщения и не обърнах внимание, че е изпратено от приятел. Реших, че отново е атака от играта. Дано скоро да върши, че се чувствам като ученика с тези постоянни сми-и   Mr. Green

# 22
  • Мнения: 83
Информация как да престанете да получавате подобни известия ще ви дадат на телефона за обслужване на клиенти. Само едно пояснение- при входящо обаждане от играта не се заплаща нищо от абоната, дори трябва да има съобщение,че обаждането е безплатно, таксуват се дадени отговори на зададените въпроси- всяко натискане се таксува като смс.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 998
Ми, че то жалбите валят ежедневно, а керванът си върви И аз получавам и от Мтел и от Глобул, няма прошка... ooooh!

# 24
  • Мнения: 9 990
Оххххх.Без да съм се регистрирала за Някаква игра ми се звъни и ме спамят.Не съм пускала смс-и, не съм отговаряла , нищо, ама нищичко, а веднъж и звънях и пусках СТОП и се отказвах от милионите...а те продължават да напират и да ми звънят.Отгоре на всичкото звънят на пожар.Звъняха ми, докато си чакам детето пред операционна.Звъняха ми, докато бях в среща/ на изключен звук, ама и вибрацията се чуваше дъъъъълго дъъъълго.Звъняха ми и докато шофирам по Цариградско в час пик.Бахти тъпите к****та, без извинение и без угризения кой работи там.Това си е терор.Тормоз.... Sick

# 25
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Баща ми е бил подведен да участва във въпросната игра. След като го подлудиха с обаждания и съобщения, изпратихме стоп до 145, но тормоза продължава.
Написах и пуснах жарба до Комисията за защита на потребителите.

# 26
  • Мнения: 243
Мъжа ми вчера си го изкара на един от операторите  ooooh!
За какъв дявол да плащаме 2.40 за СМС с текст СТОП, като никога не сме изпращали СМС със съдържание СТАРТ, за да се съгласим да участваме в идиотската им игра, нито пък сме отговаряли на безумните им смс-и, за да кажеш че по този начин сме приели условията на играта  ooooh! Абсолютен нонсенс! Абсолютна идиотщина! Лични данни ли? Какво им е личното?!?1  #2gunfire

# 27
  • София
  • Мнения: 8 932
Аз явно не съм от "печелившите". От нито една игра до сега не съм получавала смс-си или обаждания. Нито от Глобул, нито от Ментел. Laughing

# 28
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Забравих да ви спомена, че след като баща ми изпратил стоп на 145, е получил обаждане от оператор на Мтел, с което му казали, че тъкмо бил спечели 20 000 лв., но понеже се отказал от играта и щял да ги загуби.

# 29
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 Joy
Това говори за скоростта на услугите им - тъъъъъкмо да го уведомят и той взел, че се отказал!

Общи условия

Активация на акаунт