Колко често ?

  • 18 198
  • 361
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14
Колко често ли?

Миналата година - веднъж, тази година - по-рядко...  Sad

# 16
  • Мнения: 130
Мон чудно ми е как мене не ме хвана ПОНЕ веднъж
това Ваше прослувуто "хронично главоболие"
за 26-27г. практикуване на секс.....  bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 335
Не търся база за сравнение... То официалната статистика всеки я знае. Просто ми е чудно нормално ли е мъжът да се сърди, ако не получава секс толкова пъти, колкото си е поискал? newsm78
Нормално е... Ми и аз ще се сърдя ако не получа!

# 18
  • Мнения: X
Колкото често ми е кеф!

# 19
  • Мнения: 571
Веднъж на високосна.1012г се пада такава,а аз ще съм в 9 месец.Пу и късмет Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 11
Не търся база за сравнение... То официалната статистика всеки я знае. Просто ми е чудно нормално ли е мъжът да се сърди, ако не получава секс толкова пъти, колкото си е поискал? newsm78

Нормално ли!!!???Идея си нямаш душа! Аз направо откачам,озверявам демек...
Иначе е много според зависи...Ако сме новоебци ехееееееееееей....  Ма си е до мацката де. Иначе  както каза архимъдрец Соте ние спазваме заветът на комсомола "Винаги готови!"

А за другото:

# 21
  • Мнения: 755
Не често, а редовно. Laughing Млада съм още имам сили, не се отказвам. Mr. Green

Я ти по-добре кажи каква ти е мъката, колко често ти не му смогваш, че се кахъриш? Whistling

# 22
  • София
  • Мнения: 1 178
Ми бая често, сякаш сме младоженци, пък не сме, а пък сме и с дете.
Чудя се аз ли имам проблем (психически, физически?) или просто мъжа ми е по-активен?

# 23
  • Мнения: 755
Ми бая често, сякаш сме младоженци, пък не сме, а пък сме и с дете.
Чудя се аз ли имам проблем (психически, физически?) или просто мъжа ми е по-активен?


Хората са моменти, в един са активни в друг пасивни. Детето какво ви пречи, освен, че сигурно ти се уморяваш?
Бая често, какво е- всеки ден или по 3 пъти на ден? Laughing Това си е разтегливо понятие за различните хора.

# 24
  • Мнения: 1 127
Бая често, какво е- всеки ден или по 3 пъти на ден? Laughing Това си е разтегливо понятие за различните хора.[/i]

 Laughing

# 25
  • Мнения: 571
Много готини са тея овци

# 26
  • Мнения: 11
Айдееее..извадихте сергията с По-по-най...Да ви пратим при бате Енчо, май Thinking

# 27
  • Мнения: 135
Чудя се аз ли имам проблем (психически, физически?) или просто мъжа ми е по-активен?

ЪхЪъъ..добре че сме ний мъжете..инак на простотии го откарвате!!!!  Mr. Green

http://www.vsekiden.com/107986/seks-s-himikalka/

После лоши сме били..ма пък ви е убаво!!!

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Ми бая често, сякаш сме младоженци, пък не сме, а пък сме и с дете.
Детето какво общо има? И кажи цифра като искаш да сравняваш и да правиш статистика.
Ние (след почти 7 год брак) - доста по-рядко вече. 6-8 до 10ина пъти месечно. Най-вече поради хронична умора от недоспиване. Желание не ни липсва, само сили да го осъществим.  Mr. Green Като сме примерно отпуска, особено пък ако сме извън Сф - всеки ден, че и по няколко пъти.

# 29
  • Мнения: 135
Ние (след почти 7 год брак) - доста по-рядко вече. 6-8 до 10ина пъти месечно.

Кво да кажем ние с 20 години стаж  Laughing.. но да знаеш..вътрешният пазар кат не ме задоволява..пада ембаргото и излизам на външния..все пак требе и да се ..яде!!!!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт