Какво означава да те пипне критическата

  • 6 141
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 610
като бях млада и зелена и живеехме под един покрив със свеки,  споделих с приятелка...
 "Дали ще доживея ден, в който свеки ще се събуди в добро настроение и ще каже -Слава Богу днес съм добре!"...
Вече 20 години и продължавам да чакам....явно този период на критическата - някой не ги пуска ....цял живот.... newsm78

вицове не понася, филми комедии също, заглежда се по тв. сериали...интересно като загледа някаква любовна история...как ли я разбира...аз немога да си я представя  luvbed толкова студ в душата...
хора дето работят с нея са коментирали ...как ли издържам аз при нея...
но това е др..тема... Laughing



# 16
  • Мнения: 135
Соте,
жена ти я е пипнала критическата  и ти пили нервите ли?     Mr. Green


Уви не... Joy...мечтая за деня в който ще я пипне...ма нИ сЪ прИдава засега..хахаха..ще и търпя още капризите!!!  Joy
Нервите Краси...други се грижат да са ми добре изпилени.. но съм им отделил специално място в душата си!!!!  Laughing

Мен ме е пипнала, признавам си
С това си оправдавам недоклатените постове
Твоето оправдание к'во е, късен пубертет
или ранна деменция?

Ето го и първият блясък..недоклатените постове имам предвид!!!!  Laughing
Не Пали..нямам оправдание в случая..той пубертета при мен още не е преминал!!!  Laughing
Не визирам теб ..тези дето ги визирам едва ли ще посмеят да погледнат темата... но пък важното е че аз си ги знам..ясни са ми кокетните лелки..нищо че са по млади от мен!!!! Peace

# 17
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Какво означава ли? Естественият ход на природата. Grinning

Ма има някои , които хич и не я усещат.

Има и такива дето май с нея се раждат.

Всичкото си е до човека, Соте.

И до това как иска да изживее дните си дадени му тук на земята.

# 18
  • Мнения: 1 610
да те пипне критиката означава :

до обяд да се сърдиш на себе си ,
а след обяд на цяло село...
 af



# 19
  • Мнения: 2 070
да те пипне критиката означава :

до обяд да се сърдиш на себе си ,
а след обяд на цяло село...
 af




ааааааа, не, това е ПМС Laughing

# 20
  • Мнения: 1 610
веднъж свеки спомена , че самата тя не се понася newsm78 това осъзната критика ли е?

# 21
  • Мнения: 85
За мъжете:
1.Започват да носят домашни пантофи в къщи и леко да ги тътрят по пода.
2.Започват да се увличат от дейности, които до момента са вършили жените им - да затварят буркани с компоти, да гледат сериали, да поливат цветята...
3.Относно взаимоотношенията в семейството ги избива в две различни посоки: една част стават меки, отстъпчиви и сговорчиви, защото осъзнават, че някой трябва да ги гледа на стари години. Друга част тръгват да гонят дивото - някоя по-млада жена, която да им даде повод и мотив да се чувстват млади.

За жените:
1.Напълняват.
2.Предменструалният синдром е по-нарядко и по-тежък.
3.Не смеят да си потърсят нова работа, защото смятат, че вече никой няма да ги вземе.
4.Искат ако им се роди внуче, което да им вика маминка.

# 22
  • Мнения: 755
Не знам Соте... Thinking Бях свидетел как майка ми преди години я "фана"- предпобагам е като пубретета, но в обтен ред т.е. хормоните не се възраждат за живот, а умират. Joy Не знам.
Далеч съм от критическата още - надявам се /на 33 съм/, но пък съвсем чистосърдечно мога да си призная , че съм недоклатена/ми к`во пък не ме е срам/ от един месец. Mr. Green Види му се края обаче и скоро от мен ще заструи една вселенска любов и благодат /ще стана бяла и добра/. Mr. Green Всички ме разбраха - куцо, кьораво и сакато...голяма съм аларма. Crazy

# 23
  • Мнения: 135
но пък съвсем чистосърдечно мога да си призная , че съм недоклатена/ми к`во пък не ме е срам/ от един месец. Mr. Green Види му се края обаче и скоро от мен ще заструи една вселенска любов и благодат /ще стана бяла и добра/. Mr. Green Всички ме разбраха - куцо, кьораво и сакато...голяма съм аларма. Crazy

Въх..призна си!!!!  Laughing
Знаеш ли Форти..темата си има и малко предистория...преди десетина дни се бяхме събрали на маса с доста интересни хора..имаше един пич..гинеколог..сподели човека че напоследък доста жени под 35..вече са в климактериум... явно менопаузата слиза бавно надолу.
Причините..за това дето ни обясни, нищо не разбрах..но явно ме беше пипнанала алкохолната менопауза  Embarassed Laughing ..но ми направи впечатление колко надолу пада възрастта!!!  Wink
То и оттам си направих горните изводи!!!  Peace

# 24
  • Мнения: 1 127
Далече ми е още това състояние, Слава Богу. Както казва една колежка, чийто деца също са малки, ние ще младеем покрай децата си. Grinning
Инък предполагам, че в резултат на бушуване на залязващите хормони, хората, в частност жените стават дооста неврозни, нЕкои депресирани,други  раздразнителни, заядливи, а при трети, да не дава Бог, е всичко заедно. Whistling

# 25
  • Мнения: 755
Соте, замълчи шЪ тъ трепна! Twisted Evil
 Да ти кажа, първо гинеколозите не са като хората и второ алкохолният делириум не прощава. Laughing Виж СЪ кви ги бълнуваш? Laughing
Признах си я аз съм честная женщина.  Grinning Обаче все още злобна и невъзпитана - к`во да праЙш нЕма вечен кеф. Sunglasses

# 26
  • Мнения: 135
Далече ми е още това състояние, Слава Богу. Както казва една колежка, чийто деца също са малки, ние ще младеем покрай децата си. Grinning
Инък предполагам, че в резултат на бушуване на залязващите хормони, хората, в частност жените стават дооста неврозни, нЕкои депресирани,други  раздразнителни, заядливи, а при трети, да не дава Бог, е всичко заедно. Whistling

Мама скоро ми разправяше.. че не и остава време и критическата да си изкара на спокойствие..щот е все покрай мъниците на сестра ми!!!  Laughing
Пък представа си нямаш мъжете в какво се превръщат по време на критическа..още повече пък ако е спестил некоя и друга пара...
Имам роднина дето се разведе къде 50 -те..кат го пипна една млада кака ..докато не го отупа не миряса .. а той горкия си мислеше че е открил пресвета Дева Мария!!!!  Laughing


Все си мисля..че и агнешкото се вмирисва кат позастои..ма нЪли е агнешко..та що пък да се не прежала!!!  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 610
Папа Жан - с това изчерпвам темата Joy Joy Joy

http://www.papajan.info/bg/index.html?about.html

има и друг...достоен

скоро по вашата тв...
милионер търси съпруга...

айде мацки...вие сте...


# 28
  • Мнения: 329
Вие какво ще кажете относно критическата ????   Peace

Не знам. И идея си нямам - все още не ме е пипнала критическата.  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 11
Сотееееее прозрял си ти че кат няма пиенье, йебанье и хеви метъл настава критично и идва критическата.... Shocked Close

Общи условия

Активация на акаунт