Любими места за разходка

  • 9 952
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 466
На село  най- обича има близко язовир често ходим.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
При хубаво време - редуваме Южния и Западния парк, Зоопарка, Витоша, Панчарево, Борисовата градина. През зимата не излизаме много освен в по-топлите дни или когато е снежно и слънчево. Тогава ходим на кварталната пързалка да се пързаляме с шейна.

# 17
  • Мнения: 1 817
Морската градина, крайбрежната алея по всяко време има какво да се види и да се забавляват. Екопарк през топлите месеци и за пикник е супер, а през май розариумът е невероятен.
 Ние не пропускаме Laughing

Последна редакция: чт, 08 дек 2011, 14:38 от _Venera

# 18
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Северния парк, Борисова градина, парка Заимов, Витоша, Панчарево...много обича малкия да се разхождаме из паркове. Ако тръгна да го разхождам по улиците и откача (говоря и през квартала даже)...

# 19
  • София
  • Мнения: 2 060
Всяка свободна минута гледаме да прекарваме извън София. Иначе когато ни се налага да останем - обича пързалки и катерушки, няма значение дали ще са в парка или в квартала  Crazy

# 20
  • Мнения: 1 569
До скоро беше Борисовата градина. Сега вече май Зоологическата градина заема първото мясато.  Heart Eyes

# 21
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Западния парк  Heart Eyes

# 22
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
До скоро беше Борисовата градина. Сега вече май Зоологическата градина заема първото мясато.  Heart Eyes
Еми да, ама в Зоологическата градина е интересно през топлите месеци. Преди 2 дена водих малкия там и умряхме от скука. Те, всички животни са прибрани, а повечето спят. Иначе лятото си е екстра там.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
До скоро беше Борисовата градина. Сега вече май Зоологическата градина заема първото мясато.  Heart Eyes
Еми да, ама в Зоологическата градина е интересно през топлите месеци. Преди 2 дена водих малкия там и умряхме от скука. Те, всички животни са прибрани, а повечето спят. Иначе лятото си е екстра там.
Не влизате ли вътре в сградите? Повечето животни са си там, само че се гледат от вътре.

# 24
  • Мнения: 800
То зимата няма много варианти, затова предпочитаме парка в нашия квартал, Южния парк или Борисовата градина, Дендрариума на Витоша или над Княжево... но в събота и неделя обикновено имаме гости или сме на гости, защото през седмицата няма как и се играе на затворено, на което аз хич не съм фенка.

# 25
  • Мнения: 7 111
Където има светофари. Чакаме да светне зеленото.
Няма как да го позволя по ред причини, затова ходим в Борисовата, за да яде царевица и понеже там всички бягат.
 

# 26
  • София
  • Мнения: 1 529
 До новата детска площадка в селото ,да обикаляме улиците,чакаме снега да се спускаме с шейната.

# 27
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
До скоро беше Борисовата градина. Сега вече май Зоологическата градина заема първото мясато.  Heart Eyes
Еми да, ама в Зоологическата градина е интересно през топлите месеци. Преди 2 дена водих малкия там и умряхме от скука. Те, всички животни са прибрани, а повечето спят. Иначе лятото си е екстра там.
Не влизате ли вътре в сградите? Повечето животни са си там, само че се гледат от вътре.
Да, влизаме. Само че, на малкия му става лошо от миризмата.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
До скоро беше Борисовата градина. Сега вече май Зоологическата градина заема първото мясато.  Heart Eyes
Еми да, ама в Зоологическата градина е интересно през топлите месеци. Преди 2 дена водих малкия там и умряхме от скука. Те, всички животни са прибрани, а повечето спят. Иначе лятото си е екстра там.
Не влизате ли вътре в сградите? Повечето животни са си там, само че се гледат от вътре.
Да, влизаме. Само че, на малкия му става лошо от миризмата.
Мда, сравнително най-безобидно е при слоновете, хипопотамите и носорозите - мирише на обор, при големите котки е ад, и терариумите не помагат никак.

# 29
  • Мнения: 15 379
Янтра, изобщо не е безобидно. В Софийски зоопарк мирише навсякъде ужасяващо.
Аз поне не издържам.

Общи условия

Активация на акаунт