Лидл ::10::

  • 71 881
  • 736
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 527
Някой знае ли защо маслото Чуден седи на парцали. За пръв път виждам такова. Обикновено маслото е сбито и гладка маса, както Пилос, Президент и др. А това е странно newsm78

# 646
  • София
  • Мнения: 98
Вече 2-3 пъти купувам кокошка, става чудесна супа и каша

# 647
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
Чудна супа става от кокошлката, някои се оплакаха, че много време са я варили. Аз я варих 30 мин под налягане и се късаше много лесно после

# 648
  • Мнения: 1 883
Чудна супа става от кокошлката, някои се оплакаха, че много време са я варили. Аз я варих 30 мин под налягане и се късаше много лесно после
И аз така.Стана вкусна яхния.Маслото чуден не ми харесва, както и всичко на тази марка.

# 649
  • tardis
  • Мнения: 329
Някой знае ли защо маслото Чуден седи на парцали. За пръв път виждам такова. Обикновено маслото е сбито и гладка маса, както Пилос, Президент и др. А това е странно newsm78

Да, това масло дори на студено е много меко. А днес ми трябваше разтопено и на повърхността му се образуваха някакви странни бучки. Аз затова много рядко рискувам с българско масло... Crossing Arms

# 650
  • софия
  • Мнения: 25 978
Някой знае ли защо маслото Чуден седи на парцали. За пръв път виждам такова. Обикновено маслото е сбито и гладка маса, както Пилос, Президент и др. А това е странно newsm78

Да, това масло дори на студено е много меко. А днес ми трябваше разтопено и на повърхността му се образуваха някакви странни бучки. Аз затова много рядко рискувам с българско масло... Crossing Arms
Еййййй, не се научихте да четете. 1000 пъти писахме, че Чуден е чуден бОклук отвсякъде. Аз като виден експериментатор бях купувала още, когато го пуснаха и изхвърлих цялото пакетче.

# 651
  • Мнения: 2 697
Да, това масло дори на студено е много меко. А днес ми трябваше разтопено и на повърхността му се образуваха някакви странни бучки. Аз затова много рядко рискувам с българско масло... Crossing Arms

И аз рядко рискувам с българско масло Wink От евтините български в Лидл вземам само едно масло смес (не съм го заглеждала дали не е на Чуден всъщност), когато ми трябва за готвене Peace

Опитахме тия дни най-после бонбоните Фаворина - супер са, поне на мен мнооого ми харесаха, а и цената им е повече от символична Wink

# 652
  • софия
  • Мнения: 25 978
Шехина, честита лентичка Hug Безпроблемна бременност и здраво бебче. (вървиш по план-график - таз година булка, догодина люлка Wink)

# 653
  • Мнения: 2 697
Звънче, мерсиии, мила, за хубавите пожелания Hug Вярно стана точно като по план-график, не се бях замисляла Laughing Големи планьори ще излезем с любимия Mr. Green

# 654
  • Мнения: 1 883
Някой беше споменал за бонбони ,които били големи/ като количество ,за черпене ми трябват/ ,кои бяха ,че не се сещам? Tired

# 655
  • Мнения: X
Някой беше споменал за бонбони ,които били големи/ като количество ,за черпене ми трябват/ ,кои бяха ,че не се сещам? Tired
"Ванеса",400гр,40 бр,на цена от 3,79 лв без промоция,кутиите са в розово или жълто,с някакви цветя на капака......Намират се в първия коридор,след шоколадите,на най-долния рафт.
Шехина,честито!

# 656
  • Мнения: 965
А някой  купувал ли е от патиците, днес ги гледах с около 40% отстъпка.. излизаше към 11 лв.
Чудя се дали да не опитаме,  още повече че май таквоз животно не сме яли, а и са замразени, може да я сготвя и по нататък...

# 657
  • София
  • Мнения: 985
Някой беше споменал за бонбони ,които били големи/ като количество ,за черпене ми трябват/ ,кои бяха ,че не се сещам? Tired

Може би имаш предвид Mellanie. 400 грама са и вътре има 40 бонбона.
 На мен ми харесват и много на вкус.
А пък цената им мисля, че беше под 4 лв.
Има ги в жълта и розова опаковка, но вътре съдържанието е еднакво.

# 658
  • Мнения: X
Да,току що и аз видях/по останалата празна вече кутия Mr. Green/,че жълтите са "Мелани"...ама,то други на тази цена и грамаж-няма,така,че няма как да се сбъркат.Иначе за черпене стават и "Фаворина" с лешник-мисля,бяха 30бр,както и тези с ликьора/също 30бр/,ама не стават за деца и шофьори.

# 659
  • софия
  • Мнения: 25 978
А някой  купувал ли е от патиците, днес ги гледах с около 40% отстъпка.. излизаше към 11 лв.
Чудя се дали да не опитаме,  още повече че май таквоз животно не сме яли, а и са замразени, може да я сготвя и по нататък...
Ние за Коледа. Много вкусна беше. Ако имах място във фризера бих взела пак.

Общи условия

Активация на акаунт