Отговори
# 705
  • Русе
  • Мнения: 571
Ох момичета да ви се оплача. Вече втори ден доктора не си вдига телефона, нито ми отговаря на имейла, който му писах. Имам изследвания, а няма кой да ми ги погледне. Утайката още повече ми се е завишила, Хемоглобина и той е паднал -107. Чудя се какво да правя. Май ще се наложи да си търся друг доктор.

# 706
  • Мнения: 25
Kimlerli,честно да ти кажа няма никакъв проблем да се боядисваш сега,защото единствено може да не те хване боята,но нищо друго няма да ти стане!Казвам ти го,защото го знам от личен опит. Simple Smile

# 707
  • Мнения: 3
Петя къде работи твоя доктор отиди направо там.

# 708
  • Мнения: 0
kreizi, добре дошла и от мен, благодаря ти, че сподели опита си  bouquet
r_m_e, записвам се аз от време на време, ама с много работа ме нагърбиха тук в офиса.
Ходих на ФМ вчера при Цонев в Темелков, всичко е наред с бебенцето, но каза, че пола не може да се види на този етап, а чак при следващата морфология около 20.01.12.
Петя, може ли такова нещо, morova е права отиди на място и после го сменяй моментално този доктор.

# 709
  • Мнения: 3
kimberli аз също чух че не е хубаво, да се подстригваш. Но всичките ми приятелки  включително майка ми и баба ми казаха  че няма такова нещо  и се подстригах, но за  боя не знам нищо не съм чувала.

# 710
  • Мнения: 21
Аз да помогна на Усмихнатото.... Mr. Green... с новата тема
Ей, това за хомеопатичните лекарства, дето го пише Усмихнатото, е вярно, хомеопатията никак не е безвредна.  Така може да се омаже положението с тези боаронски и тем подобни практики, че.....Лично аз съм изчела всичко от темите, които е пуснала и следя ежедневно. Самата аз и детето(че и мъж ми) я ползваме ,за да  се поддържаме здрави, препоръчвам  я само при читав хомеопат. Ефектът при мен и детето беше моментален, мъж ми още се кандилка, ама и там слънце ще огрее. Laughing

Петя78 , бъди настоятелна, не се отказвай, може пък да му се е случило нещо на човека Thinking
Ако все пак се притесняваш, се обади и на ендокринолога си(ако не се лъжа), все пак може да ти ги разчете и той.

Абе не са ви толкова ниски стойностите на хемоглобина -110 Shocked - това ниско ли е???, мисля, че е притеснително под 100, около 90-80.

Последна редакция: вт, 20 дек 2011, 16:33 от murmoranka

# 711
  • Мнения: 24
kreizi, добре дошла и от мен, благодаря ти, че сподели опита си  bouquet
r_m_e, записвам се аз от време на време, ама с много работа ме нагърбиха тук в офиса.
Ходих на ФМ вчера при Цонев в Темелков, всичко е наред с бебенцето, но каза, че пола не може да се види на този етап, а чак при следващата морфология около 20.01.12.
Петя, може ли такова нещо, morova е права отиди на място и после го сменяй моментално този доктор.
И аз от известно време мисля дали да не си запиша час за УЗ в Темелков, даже мислех да питам за отзиви на някой, който е бил там... очаквах, че там ехографа ще е по- добър от този на който ме гледат мен и пола ще се види по- рано.

# 712
  • Пазарджик
  • Мнения: 368
kreizito_86 добре дошла Hug
кимбърли, мисля че няма проблем да се боядисваш, просто избери хубава боя която е по-щадяща за косата ти Simple Smile
И аз харесах предложението на Драгица, за ритничетата Simple Smile
Морова, бързо да се оправяш Simple Smile
Купих 1/3 от подаръците и ме чака още обикаляне, но капнах, а и нямаше как да мъкна повече  торби Crazy Laughing

# 713
  • Мнения: 0
r_m_e, и аз очаквах да се види пола, това на което най-много се зарадвах е,че ми пусна да чуя сърчицето му. Heart Eyes
murmoranka, по-нисък е от долната граница, която е 120 за жените, но не е казано, че е нещо притеснително.
nanyna, аз няма как да я избера много щадяща, защото се правя на руси кичури, но ще го измисля някак си, поне да отида да се подстрижа, че да заприличам на човек. Laughing

# 714
  • Мнения: 2
За боядисването съм питала гинеколожката ми и каза само с безамонячна боя трябва да се боядисваме през бременността, иначе няма проблем  Simple Smile

# 715
  • Мнения: 0
За боядисването съм питала гинеколожката ми и каза само с безамонячна боя трябва да се боядисваме през бременността, иначе няма проблем  Simple Smile

Ето това имах в предвид, значи не трябва да се боядисвам, защото на мен ми правят кичурите с най-силния окислител  Sad

# 716
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
И аз се подписвам с две ръце под това, което сте казали за хомеопатията, лекуваме се цялото семейство при класически хомеопат и знам какви са основните принципи.И да, Вомитус хил е по-скоро симптоматично и е от т.нар хомеопатични бози, но не се сетих какво друго на прима виста може да се пие при бременност, не алопатично Peace.Та така, с хомеопатията, наистина не бива шега.

kimberlli, не знам какво да те посъветвам.За постригването за мен за бабини деветини, а за боядисването и аз се колебая още, защото безамонячнте, пък било те и скъпи и прехвалени не ми покриват добре.

kreizito_86 , добре дошла при нас!

# 717
  • Русе
  • Мнения: 571
Момичета, гинеколога ми е в Тутракан, а клиниката е вече в отпуска, затова и уговорката ни беше да се чуем по телефон. Ендокриноложката ми е в Плевен, но тя се изказа веднъж за резултатите. А и те са гинеколог, в крайна сметка проблема е със СУЕ и хемоглобина. Първото продължава да расте, а второто продължава да пада. Как да си самоназнача лекарства, не съм доктор в крайна сметка  ooooh!

# 718
  • Мнения: 1 800
Здравейте, юнски мамчета!
И аз се позагубих, скоро не съм писала, имам доста работа, но Ви чета.
Аз в четвъртък съм на втори БХС в терапията. Гледахме и ние с доктора за пола, каза по-скоро момиче, но не се ангажира със 100% сигурност. Следващия преглед ми е на 4 януари и тогава каза, че ще се види вече.
Относно колебанията на Кимбърли, аз се подстригвам и боядисвам и изправям също толкова често, колкото и преди бременноста. Боята ми не е безамонячна. И предната бременност се боядисвах. Не вярвам чак толкова да е вредна боята за бебето. Не мога да ходя небоядисана до юни, абсурд. Пък и празници идват. По-спокойно, не изпадайте в крайности. Мисля че е достатъчно, че не пуша, не пия, не употребявам наркотици, старая се да се храня здравословно, пия нужните добавки и не се натоварвам излишно.
За заглавие и на мен най-много ми допадна на Драгица предложението за ритничетата.
Хемоглобина ми е 113, нищо притеснително не вижда в което доктора.
Иначе проблема при мен е ниско разположена плацента-Плацента превия. Изписа ми Магне В6. Има ли други, които са на магнезий с такъв проблем?
ПС: Килмбърли, много ти е сладък новия аватар  Hug

# 719
  • Мнения: 656
Момичета, няма как да чакам вече 50 страници, а и после може да не остане време... Затова ето я и новата ни тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=630064.0

Заповядайте там Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт