Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 84

  • 32 391
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 818
Харесвам как започна Саваш да се държи с домашните любимци , най-вече с Китка, отдавна трябваше да го направи. Лошото е, че те продължават да си правят каквото си искат, отново зад гърба му, най-вече Китка.
Агата каза и тръгна, но видя подаръка на Китка, добре я постави на място . Шахнур загрижена за снахата в скута я поема, по-добре да беше обърнала внимание на Назан.
А Явуз е хитра лисица,  действа бавно и пресметливо ,само дето сметките не ще му излезнат, щото Саваш е по умен мъж.
Но момчето ще намери време и за Ясемин и детето, макар  Яска да  има трудни моменти

# 16
  • Мнения: 45
Лелееее Ели, добре че не съм бременна, а само сладокусна! Joy Joy Joy

Новата еклерова торта и любимата плодова пита на дъщерята! Joy Joy Joy



Добре че мога да правя сладкиши като Ясето и винаги има в къщи! Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 12 818
Иле, Яска прави и поднася с любов на Саваш, а той как сладко си похапва Joy Joy Joyда ти е сладко като  гледаш сладурчето Joy Joy Joy :35:

# 18
  • Мнения: 3
KEII,перфектна както винаги-БЛАГОДАРЯ!  bouquet Heart Eyes Grinning Hug
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ, КОИТО ПРАЗНУВАТ! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ! newsm10 smile3525 smile3525 newsm51

# 19
# 20
# 21
  • Мнения: 10 809
Кей...прекрасна е новата тема...празнична ...в цвета на любовта !!! Peace Peace Peace

                                      Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

                                       Благодаря !!!   love001  love001  love001

# 22
# 23
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
  bouquet

# 24
  • Мнения: 12 818
Преди време коментирахме вероятни партньорки за Мурат, е феновете са направили колажи с някои турски актриси





# 25
  • Мнения: 12 818


http://www.youtube.com/watch?v=ki-GwtEi0YU&feature=related

Последна редакция: вт, 06 дек 2011, 18:50 от eliNIM

# 26
  • Мнения: 45
Преди време коментирахме вероятни партньорки за Мурат, е феновете са направили колажи с някои турски актриси



На мен Бахар от Езел ми най-харесва за негова екрана партньорка. Много е свежа и има нещо много чисто и детинско в нея.

# 27
  • Мнения: 8 416
Здравейте ЛиНки сладурки  Hug Hug Hug
Кеии мерси за новата ни празнична тема  smile3525 newsm51 smile3525
http://youtu.be/yXQViqx6GMY
Ели Hugстрахотни са всички актриси .На мен любимка ми е Ламия/Аслъ Тандоган.Една такава синеока и много красива .Ще си ходят страхотно с Мурат  smile3521
Аааа Иле добре че я спомена мацката от Езел.Да и тя също е мноооого готина.Само  че  емалко височка ,а Аслъ е точен размер за нашия човек  smile3521.Но иначе Бахар е голяма сладурка и и ми беше мъчно като я занулиха в края на първи сезон на  Езел.

Последна редакция: вт, 06 дек 2011, 21:14 от Eny87

# 28
  • Мнения: 3
Прави ми впечатление колко са красиви турските артисти/ки! Това ще да е от мешанията която се е получила от петвековното ни съжителсвто- демек, разбирай и ние имаме пръст в тая работа! Thinking Party Joy newsm78
Пък ще е срамота от 70 и кусур мил. да не могат да стъкмят стотина що годе добре изглеждащи... Grinning

# 29
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Здравейте ЛиНки сладурки  Hug Hug Hug
Кеии мерси за новата ни празнична тема  smile3525 newsm51 smile3525
http://youtu.be/yXQViqx6GMY
Ели Hugстрахотни са всички актриси .На мен любимка ми е Ламия/Аслъ Тандоган.Една такава синеока и много красива .Ще си ходят страхотно с Мурат  

Но, тя участва сега в някакъв сериал, освен ако и него не са го спрели.

Общи условия

Активация на акаунт