Джансел Елчин и Фахрийе Евджен - "Лъжовна пролет", преди и след 17

  • 32 143
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 510
Самира пак се притеснила за Джансел. hahaha Joy Joy Joy Joy
Отговора обаче май гласи да не го мисли довечера има мач. hahaha Joy Joy Joy


samish80 Samira Garayeva
@pinarapaydin Lütfen söyler misin Cansel nasıl oldu? Meraktan öldük... Her kes soruyor, her kes merakta...
in reply to ↑
Pinar Apaydin
@pinarapaydin Pinar Apaydin
@samish80 gayet iyi merak etmeyin aksam maci var hatta Simple Smile
via Twitter for BlackBerry®

С турския на гугъл толкова.Пък моя хич го няма. hahaha Joy Joy Joy Joy

# 16
# 17
  • Мнения: 0
Здравейте отново,
Приключих с повторното гледане на първи епизод на ЛП.Има моменти и диалози,ноито бях забравила ,но сега си ги припомних.
Но първо бих искала да благодаря на:Мишето,Гауина,Личенце,Снежка и Тинчето/това са имената ,които бяха записани,надявам се,че не пропускам никого /за превода на първи епизод.

# 18
  • Мнения: 0
С благодарност към ИФ за чудесната тема.

# 19
  • Мнения: 0
От първия епизод ,който току що изгледах, заключението което направих за себе си е ,че Зейнеп е обичала Селим. Може би не толкова  бурно и страстно, но го е обичала.Самата Зейнеп,като характер е по сдържана
и по- трудно дава изблик на чувствата си.

# 20
  • София
  • Мнения: 7 886
Добър вечер Hug
Според мен от първи епизод се разбра  newsm78 аз де разбирам  Joy Joy Joy, че Зайнеп е била влюбена в Селим или по точно привлечена .Е след стресовите ситуации , които преживяха двамата заедно , обирите имам предвид влюбването избледня , еле като се запозна и с Мехмет Hug
Заработи и мозъка ,че може да има и различен живот , не казвам че си е направила план точно за  Мехмет да се омъжи , ама за такъв подобен.
И след първия удобен случай елиминира Селим, като запази себе си.Умница си е тя Joy Joy Joy
Е това обич ли   newsm78 ми за мен изобщо не  Sick

Колкото до мача довечера  ако беше болен в неделя Джансел щеше ли днес да рита по нощите днес Joy Joy Joy
Казахме ви с Римини каква му беше "болеста"  Joy Joy Joy

Последна редакция: ср, 07 дек 2011, 19:27 от Shatzi

# 21
  • Мнения: 0
Адаш ,не виждам желаещи да обсъждат епизодите.

# 22
  • София
  • Мнения: 7 886
Като няма , няма да ги обсъждаме  Hug Hug HugТо по план график няма да стане със сигурност .
Да си пише които каквото поиска , то на темата заглавието и е обширно Joy Joy Joy Джансел,Фахрие, ЛП и всичките им проекти , така че ако има желание някой да пише Laughing
 
 Кали нещо се губи   bouquet

# 23
  • Мнения: 0
Един филм,който предизвика много коментарии след като беше излъчен.
А песента "Адаптация" заживя свой живот а  кариерата на Васил Найденов рязко тръгна нагоре.

# 24
  • Мнения: 15
Момичета, извинете ме,  желание имам, но нямам  възможност сега да гледам и обсъждам.  Hug

А за Джансел,  причината за болестта Шаци   Hug  bouquet може да има и една друга причина, пак по себе си съдя.  Wink 
Страхотна, дори нечовешка  концентрация в определен период с много и важни ангажименти,
последващо успокоение, и  всички скрити болежки или вируси изскачат.  Peace

Адаптация,  и филм и песен е почти моята съдба и болка, няма да коментирам, кукумбер   bouquet

Да, и аз  усетих липсата на Кали,  вчера видях ника на сестра й в темата, вярвам всичко е наред.  Hug

Последна редакция: ср, 07 дек 2011, 20:20 от riminiii

# 25
  • Мнения: 0
Бих искала да добавя няколко изречения,към дискусията за любовта на осъдените души.
Попитах коя книга ви е направила най-силно впечатление ,която бихте отделили от другите.
През 60 те и 70 те години нямаше кой знае каква възможност , да се прочетат много и различни книги.
Авторът който остави у мен най-голяма следа е Димитър Димов .
За мен романите му "Поручик Бенц" и "Осъдени души" ,както и пиесата му" Почивка в Арко Ирис",да не говорим за неговия житейски и творчески път,бяха тези които ме впечатлиха най-силно.
След години излязоха много факти около преработването на  романа "Тютюн".

# 26
  • Мнения: 0
Съжелявам Рими не съобразих.

# 27
  • Мнения: 15
Кукумбер, всичко е наред.  Hug  bouquet

А за Тютюн само да споделя, познавам съпругата и дъщерята (моя състудентка и приятелка) на един от редакторите в издателството,  което е санкционирано за положителните отзиви за оригиналния роман.
Журналист и интелектуалец, лежал е в затворите преди девети, но не е могъл да приеме нападките и осакатяването на романа. Дъщеря му, родена 1962 г.  е кръстена Ирина, няколко години след това той умира.

Последна редакция: ср, 07 дек 2011, 20:02 от riminiii

# 28
  • Мнения: 14 496


               HugДобър вечер Hug

    Тази вечер искам да ви пусна клип , в който според мен Джансел  е различен във всяка роля ,макар и в  автентични ситуации-

               


             

# 29
  • София
  • Мнения: 7 886
На Джансел мача е от 23.00  , дано не паднат че са зле в тяхната лига, ама осмицата не игра последните срещи Joy Joy Joy
Аз отивам да си прибирам моя футболист от Овча купел  Sick Sick Sickи той има мач днес , дано не са го направили на решето ,че детенцето вратар го раздава  ooooh! ма нека се поти по терените като има енергия  Hug Hug Hug

Дамско соаре  newsm78 а мале  Sick Sick Sick

До след час   Hug

Общи условия

Активация на акаунт