Усещане на присъствие...

  • 3 140
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 742
не ме разбирайте погрешно-не търся чудо, както и не мисля, че проблема ще се разреши с билки...
става въпрос за баща ми -той е възрастен човек и много трудно мога да го заведа на лекар-особено психиатър -това ще го съсипе...Освен това и аз нямам голямо доверие на доста доктори-тъй като последно време май все гледат да ни направят клиенти, а не да ни лекуват...

освен това той е стругар и работи с доста машини..а ето на какво попаднах:
Много от случаите на поява на паранормални усещания се дължи на силното излъчване на електромагнитно поле от ел.мрежата и нейните връзки.
При силно поле се наблюдават следните усещания: тръпки, някой те наблюдава,слухови халюцинации и при някои случаи визуални такива.


и тъй като ЦЕНЯ вашето мнение-се допитвам до вас
Чета ви с  голям интерес и си правя изводите-не отхърлям нито една догадка или тврдение  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 480
Уф, че глупости! Къде ги пишат такива?

Какво силно излъчване от 220V мрежа? Ако сме съвсем близо до далекопровод-да. Или пък пред антените на мощен радио или телевизионен предавател-също да. Но и там не можем да бъдем, защото те са издигнати винаги на високо.

"....мрежата и нейните връзки...."-Нямам думи!

# 17
  • Мнения: 24
Щом ви е невъзможно да заведете баща си на доктор, отидете вие и подробно обяснете всички симптоми и навиците му. Всяко нещо, което ви е напарило впечатление е от значение. Занесете документи от предишни прегледи или каквато медицинска документация имате.
Ако ви е възможно поканете психиатъра у вас и го запознайте с баща ви, без да казвате, че е лекар.

# 18
  • София
  • Мнения: 493
Предложението на Тиги е добро. Сега се сещам, че една позната ходеше на консултации при психиатър вместо сина си...на всичките консултации, от първата до последната. Лекуваха го от нещо сериозно, ноне желаеха да споделят диагнозата, момчето пиеше много скъпи лекарства. Не съзнаваше нуждата от лечение, затова майка му ходеше при психиатъра, после явно се пооправи, защото изпитваше срам, че не е ходил.

# 19
  • Мнения: 0
незнам  защо в България,бъркат генийте с луди newsm78 и се дават некомпетентни съвети...

Общи условия

Активация на акаунт