Кажи ми името на детето си и ще ти кажа какъв си! - Втора тема.

  • 32 500
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 328
Нарцис, много ти благодаря! bouquet Не знам дали подозираш колко са сполучливи тези тълкования! Определено мога да се справя с всичко сама, до момента в който нещо ми се изгубва и ми трябва помощ дори за елементарните неща... Слава богу, бързо идвам на себе си, като ми се подаде ръка.
Още веднъж благодаря Simple Smile

# 16
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Dive с Мартина - първо адмирации за името, едно от любимите ми женски имена е. Ти обичаш да гледаш филми и сериали, обичша да слушаш музика от всякакви стилове, обичаш да четеш художествена литература. Изобщо обичаш всичко, което размърдва ума ти. Справедлив човек си. Не обичаш да ти се налагат, но понякога се случва. Ако някой ти направи лошо впечатление, ще ограничиш общуването си с него, без да обясниш защо.

# 17
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Много интересна тема!  Simple Smile

Моите деца се казват Деница и Лъчезара. Ще може ли един анализ, моля! Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 291
Irka - Деница и Лъчезара.
Смело, твърдо и уверено следваш пътя, който е пред теб; всичко ти е ясно, "като бял ден", защото самата ти си си го избрала сред хиляди други; имаш подкрепата на всички, които имат значение за теб; устремена си, като ястреб към мечтите си, можеш да се биеш дори само с едно крило, ако по някаква причина другото ти е ранено и страшно те боли.
Харесваш човека, който сутрин рано "те гледа" от огледалото и как не, толкова много ти е струвало, за да го намериш; но има едни по - особени сутрини, когато в огледалото ненатрапчиво те поглежда една много тиха, тайно скрита и изцяло лична тъга, тогава отваряш онази любима твоя книга, намираш хербария от листенце здравец, откъснато някога от алейка пред бащината къща, нежно го погалваш и отново от вътре нещо пак те озарява ...

# 19
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
irka с Деница и Лъчезара - и на теб първо адмирации за имената, много харесвам и двете  Heart Eyes .

Ти си слънчев човек, чиято усмивка радва всички твои приятели и роднини. Ако на някой му трябва положителен заряд, идва при теб. Всички мислят, че живееш живота с песен на уста и без да приемаш неволите навътре. Нямаш нищо против това впечатление у другите за теб, но вътре в себе си знаеш, колко притеснения и безсънни нощи си преживяла, заради юбимите хора.  Не обичаш да ти е скучно, все търсиш с какво да се занимаваш. Дъщерите ти много обичат игрите, които им измисляш.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 328
Rois, хиляди благодарности и на теб за тълкуванието!  bouquet Много е точно, особено момента за любовта към музиката и brainstorm-ите Simple Smile

# 21
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 477
Благодаря ви момичета, направо ми стоплихте душицата! Весело посрещане на Коледните и Новогодишните празници!

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 341
Здравейте, искам и аз да ви ангажирам анализиращите мозъци ако може  Hug
Децата ми се казват Димитър и Десислава!
Благодаря!

# 23
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Rois познаваме ли се? Grinning Много точно, наистина. Благодаря за точния анализ.

narcis благодаря и на теб! Трябва по-често да чета твоя анализ и да си го припомням.

Благодаря ви момичета, бяхте много точни!  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 291
Magare - Димитър и Десислава.
Ти си един сериозен човек, на който може да се разчита на всички фронтове; без значение от степента на трудност, ти вършиш изрядно всичко, което се изисква от теб, без много излишни приказки; въпреки това, обаче, има дни, когато си спомняш за онова малко момиче, което ти се усмихва закачливо, с чаровна трапчинка на бузата от една стара снимка; тогава без да му мислиш захвърляш дамската чанта, мяташ високите обувки през рамо и бързо хукваш през глава на долу по асфалта боса, забравила хора и задръжки.
Харесва ти полъха в есенни вечери, премесен с аромата на току - що изпечена тиква, огъня бавно трепка в камината, а децата ти - щастливи сладко спят в леглата си; обичаш тихи утрини в края на лятото, свенливо слънце да гали косите ти, да стъпваш по килим от листа, оцветени в най - топлите цветове на дъгата, стиснала букетче красиво разцъфтели димитровчета, на скоро набрани с нежност за теб от някого, когото обичаш ...

# 25
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
magare с Димитър и Десислава - казваш и отсичаш! Не оставяш на никой да те разколебава по никакъв начин, дори напротив много е вероятно ти да разколебаеш някого в решението му. За което знаеш, че е така, с теб дори не позволяваш да се спори. За което не си запозната, предпочиташ да замълчиш. Децата си отглеждаш по свои правила, не обичаш да ти се месят. Обичаш весели компании. Обичаш да ходиш на хижа с приятели. Знаеш и разказваш много вицове.

irka , радвам се че имам такава успеваемост в гадането, може би защото имената на дъщерите ти са ми наистина много любими.  Hug

# 26
  • Мнения: 66
Браво! Нарцис, Роис  bouquet
Поздравления, втора тема сте подкарали. И то на доброволен принцип Simple Smile
 Hug

# 27
  • Мнения: 41
Много хубава тема   bouquet
Може ли, и за мойто дете един анализ.
Яни се казва и е кръстен на дядо си.

Благодаря Ви.

# 28
  • Мнения: 5
А можете ли да кажете нещо за Айкут Rolling Eyes

# 29
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
mariqg с Яни - ти си динамична бърза, нетърпелива, хич не си падаш по поговорката, че хубавите неща ставали бавно. Обичаш планината. ВИнаги си искрена, дори с руиск да обидиш някого. Гледаш да не вземаш живота твърде насериозно.

Aylito с Айкут - ти си често усмихната, тактична, съобразителна. Обичаш да се обличаш във светли цветове. Обичаш домашния уют, но си любознателна за всичко, което те заобикаля. Музиката ти е страст.

Общи условия

Активация на акаунт