Орифлейм - тема за клиенти и консултанти - 4

  • 43 568
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7
Дами,искам да се регистрирам,дали в момента има безплатна регистрация? Аз преди бях регистрирана,но мина много време и съм изгубила правата си на консултант а имам малка паръчка.

Има безплатна регистрация при поръчка на каквато и да е стойност при регистрацията. Виждам, че си от Варна, ако искаш пиши ми ЛС Wink

# 16
  • Мнения: 37
НЕзнам защо ми е изтрит поста от темата, но аз съм нов представител в Орифлейм, като работя и за конкуренцията. Просто искам да следя какво коментирате. Знам че тези мнения са ценни. Но ако пак някой ми изтрие поста повече няма да ви досаждам сама ще се оправям с Орифлейм.

# 17
  • Мнения: 17
Здравейте,момичета!Аз съм представител от скоро и мисля да си взема ето тази  спирала  ,за обем  http://bg.oriflame.com/products/catalogue-viewer-next.jhtml от стр13     ,Вие какво ще кажете,дали е добра?

# 18
  • Мнения: 2 726
НЕзнам защо ми е изтрит поста от темата, но аз съм нов представител в Орифлейм, като работя и за конкуренцията. Просто искам да следя какво коментирате. Знам че тези мнения са ценни. Но ако пак някой ми изтрие поста повече няма да ви досаждам сама ще се оправям с Орифлейм.

meggylo,това е нова тема,а ти май се беше писала в предната,затова не си намираш поста Simple Smile

# 19
  • Мнения: 220
И аз да се разпиша, и да споделя за ароматизаторите за гардероб. Имам два аромата - единия (сейнт мориц) беше много дълготраен, обаче баден-баден нещо не го усещам толкова. Явно си е до аромат Simple Smile

# 20
  • Мнения: 37
НЕзнам защо ми е изтрит поста от темата, но аз съм нов представител в Орифлейм, като работя и за конкуренцията. Просто искам да следя какво коментирате. Знам че тези мнения са ценни. Но ако пак някой ми изтрие поста повече няма да ви досаждам сама ще се оправям с Орифлейм.

meggylo,това е нова тема,а ти май се беше писала в предната,затова не си намираш поста Simple Smile

не, бях писала  първа в тази тема. Сигурна съм в това!

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Наистина беше писала първа,точно преди мен,а сега  го няма.... Може би защото беше само "запис"... newsm78

# 22
  • Мнения: X
Този път влизам в темичката да се оплача - от очната линия Джордани Голд, която за мен е голямо разочарование. На снимката хубаво са я показали с тънка фина четчица, само дето моята дойде с рошава четка, на която единият косъм винаги й стои щръкнал настрани и разваля целия ефект. Днес за пореден път се мъчих с нея и най-накрая я хвърлих в коша.
Спиралата за "безкрайно дълги мигли" също е абсолютен боклук за мен. Вярно, че беше на промоционална цена, но чак пък толкова да не струва... ужасно слепва миглите. Искам да отбележа, че рядко се случва да съм толкова недоволна от спирала.

# 23
  • Мнения: 28
Аз да похваля крема за ръце "Liselotte watkins" - много нежен, приятен аромат и веднага след като се нанесе на кожата, се усеща как омекотява, а кожата става като коприна, определено е много сполучлив. А за мъжете - определено "North for men" е идеален, попива много бързо и мирише страхотно.

# 24
  • Мнения: 31
И аз съм нов представител на Oriflame. Вчера направих първата си поръчка и след малко ще отида да си я получа. Поръчах си розовия комплект дневен и нощен крем Optimals, минерален фон дьо тен Gordani Gold, коректор с чаено дърво "Само аз" и лак за нокти от червената серия Gordani Gold. Нямам търпение да ги пробвам и да споделя впечатления.

# 25
  • София
  • Мнения: 849
И аз съм нов представител на Oriflame. Вчера направих първата си поръчка и след малко ще отида да си я получа. Поръчах си розовия комплект дневен и нощен крем Optimals, минерален фон дьо тен Gordani Gold, коректор с чаено дърво "Само аз" и лак за нокти от червената серия Gordani Gold. Нямам търпение да ги пробвам и да споделя впечатления.

добре дошла при нас  Hug
ще чакаме впечатленията ти от продуктите.. ако пък ти имаш въпроси - на правилното място си  Grinning

# 26
  • Мнения: 812
Дами ,има ли го качен някъде новия каталог?

# 27
  • plovdiv
  • Мнения: 199
На страницата на Орифлейм.
www.oriflame.bg Най-долу на страницата.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 370
Да споделя и аз моите впечатления. Много съм доволна от крема на Лизолет и от спиралата от същата серия Simple Smile И да ви попитам има ли разлика в цвета на пресованите перли и обикновенните?

# 29
  • Мнения: 812
Да попитам и аз ,серията Мед и мляко хубава ли е ?Отдавна се каня на крема,течния сапун,душ гела...

Общи условия

Активация на акаунт