Орифлейм - тема за клиенти и консултанти - 4

  • 43 639
  • 725
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 812
Днес си личи , че е празник. Взех си поръчката от Ори в ЦО и като никога бяха много мили и любезни. Честит празник и на всички вас момичета.  bouquet
Kакъв ти е подаръка?  Simple Smile

# 661
  • Мнения: 37
Днес си личи , че е празник. Взех си поръчката от Ори в ЦО и като никога бяха много мили и любезни. Честит празник и на всички вас момичета.  bouquet
Kакъв ти е подаръка?  Simple Smile
Пуснах си поръчката в неделя , за да си взема някои неща от мини каталога и затова нямам подарък, но пък съм доволна от покупките: три блестящи гланца, лилаво колие и гривна и афтършейфи + шампаон и душ гел от West FOR MEN. Ролче от SPA серията. Все хубави нещица на изгодна цена.

# 662
  • Пловдив
  • Мнения: 1 067
Днес си получих поръчката с два продукта-изненада. Паднаха ми се рол-он и сапун.   Simple Smile

# 663
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Здравейте!
Наумила съм си да пробвам течни или кремообразни сенки.Имате ли някакви впечатления или отзиви от клиенти за тези на Орифлейм?

# 664
  • Мнения: 8
Здравейте!
Наумила съм си да пробвам течни или кремообразни сенки.Имате ли някакви впечатления или отзиви от клиенти за тези на Орифлейм?
Аз имам тези, купувани в края на 2011г:
http://bg.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=18571
Pearl Dewdrop
Rose Spring
Green River
Purple Fountain
Имат вградена четчица и се нанасят много лесно. Траят дълго и не се размазват.

Последна редакция: чт, 16 фев 2012, 22:34 от bubanka

# 665
  • Мнения: 2 562
Здравейте!
Наумила съм си да пробвам течни или кремообразни сенки.Имате ли някакви впечатления или отзиви от клиенти за тези на Орифлейм?
Аз имам тези, купувани в края на 2011г:
http://bg.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=18571
Pearl Dewdrop
Rose Spring
Green River
Purple Fountain
Имат вградена четчица и се нанасят много лесно. Траят дълго и не се размазват.

Имам розовите,но според мен не са добри.Нямат блясък,едни такива безлични.Може би понеже са на водна основа.

Последна редакция: чт, 16 фев 2012, 22:34 от bubanka

# 666
  • Мнения: 8
Имам розовите,но според мен не са добри.Нямат блясък,едни такива безлични.Може би понеже са на водна основа.
За розовите нямам много спомен. Мисля че ги пробвах в комбинация с лилавите.
Но като цяло впечатленията ми от белите и зелените са, че са с много блясък-не брокатен, а някак лъскави като перли.

# 667
  • Мнения: 21
Пробвали ли сте гел-парфюм? Може ли вмнения за него и какво по точно представлява?

# 668
  • Мнения: 2 323
Парфюм с консистенция на гел, нанася се с четка като лак за нокти. Малко по-голямо шишенце от стандартния лак.

# 669
  • Мнения: 4
Аз искам да попитам за да станеш представител какво е нужно и може ли само аз да поръчвам и доставката кат  дойде да отида до близката поща.Моля от тука   знаещите да ми обяснат във темата или да ми пишат лс.От Русе съм.

# 670
# 671
  • Мнения: 21
Аз искам да попитам за да станеш представител какво е нужно и може ли само аз да поръчвам и доставката кат  дойде да отида до близката поща.Моля от тука   знаещите да ми обяснат във темата или да ми пишат лс.От Русе съм.

Разбирасе, че можеш. Взимаш си нещата на по-ниска цена, но ти излиза по-изгодно ако и други хора поръчват от теб, защото така ще взимаш нещата си почти безплатно, зависи какво поръчки имаш. Със сигурност ще намериш приятелки, познати, роднини, колежки, които да поръчват от теб.  Simple Smile

# 672
  • Мнения: 1
Здравейте, искам да попитам кой парфюм от тези е по-траен ,и кой бихте ми препоръчали.Мерси  Grinning

# 673
  • на терасата
  • Мнения: 680
Много харесвам Divine, теменужка, леко киви и бамбук, това усещам в него, за мен е пролетно-летен, не е компотен.
Eclat Weekend го обсъждахме по-напред в темата, предимно водна лилия и малко плодове в началото, и той не е компотен.
Енигмите познавам бегло, но само от проба ми се сториха с голяма трайност и силен аромат.
Love Potion не съм го пробвала и нямам мнение за него

# 674
  • Мнения: 812
Аз бих заложила на Дивайн  Peace

Общи условия

Активация на акаунт