ДЕКЕМВРИ тук е вече – всеки ден с новина за поне едно човече.

  • 27 607
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 723
Айдеее още едно бебчеее... Честита дъщеричка Натали на мама Fraqueza!!   newsm51  Да й е жива и здрава и ще очакваме да разкаже как е минало раждането като се съвземе малко или направо като се приберат вкъщии!  Hug   Heart Eyes

Аз от много чудене какво да правя взех, че оправих и постлах легълцето и е толкова сладичко, че ептем ми се доражда...  Crazy  Сега трябва да го покрия с нещо, че да не се напраши докато дойде време бъдещата му обитателка да започне да си го ползва.  Mr. Green
Ще взема пак да измия пода и да мина праха, че току виж съм задействала нещата

# 61
  • София
  • Мнения: 85
Честито на Fraqueza!!! Да е жива и здрава малката Натали!!!

А от лентичката на Чипче видях, че днес и нейната Ния има празник - Честит рожден ден!!!   bigdance2

# 62
  • Мнения: 11
gossip.girl няма как да не разбереш, че тапата ти е паднала, тя си личи, като желе е , моята беше прозрачна, но може и да е с кървави нишки,  така, че няма как да не разбереш, че е паднала  Peace
Съгласна съм, че няма как да я пропуснеш. Аз си имам едно позасилено течение от началото на бременността и смятах, че покрай него няма да я разбера. Дори мислех, че може директно в тоалетната да цопне и да не я видя. Е видях я, и още как. Изобщо нямаше намерение да цопва. Действително е като желе (при мен имаше и съвсем малко кръв) и остава по хартията. Така че споко, ако тръгне да излиза - ще я видиш. Wink
Що се отнася до раждането, ММ изрази желание да стои с мен в предродилна. Ако го пуснат, разбира се. Иначе ми е бедна фантазията какво ще прави, докато родя, защото съм му забранила да се обажда и да ходи при някого да каже, че раждането е започнало. Дано го пуснат (по принцип нямало проблем, но зависи от лекаря)! Пък знае ли, се може и муза да му дойде да влезе в родилна... Rolling Eyes
Направо стискай палци доктора ти да е на кеф,че като го знаем какъв е Laughing Laughing Laughing(ако ти се падне Янев)

# 63
  • Мнения: 117
Честито бебче на Fraqueza!
chip4e,и аз съсъ спирт и памук чистя пъпчето на всяка смяна на памперса.То нашето падна,но още е леко зачервено и затова продължавам още ден два.Просто трябва да го чистиш редовно от влажните секрети .

# 64
  • Мнения: 18
Честита бебка на мама Fraqueza! да и е жива и здрава и бързо възстановяване на мама Simple Smile

# 65
  • Мнения: 444
Честита радост на мама Fraqueza!  Hug
Чипче, на Ния пъпчето падна 3 седмици след раждането. Ние също бяхме доста притеснени, но просто старателно го почиствах със спирт. Няма проблем, че не е паднало още!  Peace
 Аз си взех вече всички документи за раждането. Гинекологът по ЖК излиза в отпуск след седмица, така че вече само тонове ще ходя да си следя.
За глобулите- понеже нямам гъбички, секрета ми е добре, но си имам течение ( дори и да не съм бременна), си взех флоражин глобули, колкото да увелича добрите бактерии във влагалището, че сега са редуцирани.
Моята тапа пада поне 3 дни и определено ми се струва трудно да я пропусне човек.
Мен ме приеха да раждам с 3см в 16.30 следобед и пратиха таткото вкъщи. Той човека си легна и се наспа, аз родих в 22.30 и към 23 и малко го събудих с новината. Не виждам смисъл да виси толкова време и да ме чака. А бебето му го показах аз на другия ден, когато дойде да ни види!  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 07 дек 2011, 17:31 от Lyubi

# 66
  • София
  • Мнения: 9
Ехее, докато се поразходя малко и нови бебчета се появили Grinning
 Честито на gabche и Fraqueza, да са им живи и здрави девойките и много да ги радват   bouquet

# 67
  • Мнения: 133
Честити бебета на всички нови мами! Да са им живи и здарви рожбите и много радост да им носят.

Ние сме добре, ходя на прегледи всеки ден обаче малкия мъж не иска и не иска да си напуска хотела. Както се молех да изкарам до като си дойде мъж ми сега се моля да излиза бебока, че наистина почна да ми писва вече. Смених си лекарката в последния момент, че тази моята старата ме беше натиснала на сила да вади бебо и се скарах с нея.

# 68
# 69
  • Мнения: 5
Мили съфорумки, най-накрая набрах сили да вляза и споделя инфо за моето раждане без да искам да стресирам никого и дори може да съм полезна на някого. Та, аз родих на 29.11 в МД след пълно разкритие и тъй като бебо не искаше да слезе надолу,беше доста голям -4100 кг- се наложи секцио по спешност, беше много тежко поради разкъсвания и т.н., откриха ендометриоза на матката при секциото, но в крайна сметка всичко приключи. Ние щастливи 2 дни, след което се започва кошмара- бебо почва да повръща и да не ака, коремчето зверски подуто, съмнения за инфекция незнайно откъде, а в МД решават, че сигурно има аномалия и го пращат за операция в хирургия Пирогов. Там прецениха слава богу, че няма нужда от операция, правиха милион изследвания, клизми, сменяха антибиотици и откриха 2 бактерии,като междувременно бебо вече е добре, наддава, ака сам, коремчето спадна и се надяваме, че ако утре изследванията са добри, в петък ще ни изпишат. До нас има детенце от Дупница със същия проблем, майката казва, че не е  имала също никакви прекарани болести, вземани лекарства и т.н., просто никой не може да каже откъде се появява това. Пожелавам на всички бебетата да бъдат здрави и да носят радост в къщи, защото този ад, през който преминахме, е наистина нечовешки. Стискайте палци и на Георги да си бъде в петък вече при нас...

# 70
  • Мнения: 444
flower75, дано се приберете вкъщи в петък с Георги! Praynig

# 71
  • Мнения: 0
flower75,  Praynig всичко да е наред!  Hug

 Честито на новите мами!   bouquet

# 72
  • Мнения: 35
Лелееее колко дами днееееес Да са ви честити мами, да са живи и здрави и много много да ви радват.

Янитке къде изчезна , нямаш ли новинии да ни зарадваш и ти днес  Hug
 А за днес колко терминета има още....
Май ще сме по-активни втората половина на месеца

# 73
  • Мнения: 1 172
Честито бебче на мама Fraqueza! Голяма да порасне, на мама бързо възстановяване! Hug

Извинявам се за спама
Теди как правиш цитат само на част от поста ми, изобщо не се получава при мен  newsm78
Изтривам вътре между quote-тата това, което не ми е нужно. Simple Smile По същия начин правя и ако говорим за няколко цитата един в друг, но много внимавам какво трия, че понякога се получава така, че все едно някой друг ги е казал тези думи. Ама как го обясних само, не знам дали ме разбра... ooooh!
m_hristova, не се бях замисляла за това... Дано който и доФтУр да е, да пусне татито с мене! Praynig
flower75, горе главата, ще се справите! Ще стискаме палци!!! fingerscrossed
Що се отнася до тапата, като ви слушам, явно доста още има да пада. Щото моето количество не беше кой знае колко, но съм сигурна, че не беше обичайното течение. Ми да взема да си правя секс тогава, а? Laughing Божееееееее, изплющявам! Whistling

# 74
  • Мнения: 11
Да ви се пооплача - днес си говорих с докторката ми и какво се оказва, че доста от нещата , които ни наговориха на отворени врати не са съвсем осъществими.
Това, което най-много ме притесни е, че не дават бебчетата между 12 и 6 сутринта. Те си се грижели за тях - ами какво става с кърмата. 6часа без да се кърмим и то в нощните часове, когато се отделя най-много кърма.
Отделно и за пъпната връв ми каза, че я режели веднага - а на отворени врати , казаха, че изчакват да спре да пулсира. И не знаела дали може бебо да зсуче веднага след като се роди - а уж казаха , че може и насърчават.
Много съм да не кажа разочарована...но подведена
Даже се чудя дали да не се преместя към Майчин Дом - макар, че то не остана време

Общи условия

Активация на акаунт