SUPERNATURAL: Cougar or not? That is the question.

  • 37 480
  • 736
  •   1
Отговори
# 390
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 383
Добро утро!
Дейна, май си права, съжалявам ако съм опитала да ти набутам дубльор, не е нарочно. Чакай да те компенсирам



И едно подранило подаръче за всички



Да изпием Сам и Дийн на екс  Laughing

Аз по-скоро бих закачила техните топки на елхата си Simple Smile

 Shocked Стига ве, не ви ли е поне малко жал?!?  Кастрирани за какво са ви тогава?!? Mr. Green


Сонче, никой няма да пострада трайно. Тя елхата е евфемизъм  Mr. Green

# 391
  • Мнения: 3
Аз няма да зачезвам, навъртам се наоколо и  да ви пожелая топло посрещане на Бъдни вечер с обичните ви хора!  Hug Галче, супер освежителни напитки, но  умната с ексовете  Grinning  Време е за домашните ни любимци. Моите, въпреки коледния ми мирен дух, яко ми опъват нервите  Grinning

# 392
  • Мнения: 292
Аз няма да зачезвам, навъртам се наоколо и  да ви пожелая топло посрещане на Бъдни вечер с обичните ви хора!  Hug Галче, супер освежителни напитки, но  умната с ексовете  Grinning  Време е за домашните ни любимци. Моите, въпреки коледния ми мирен дух, яко ми опъват нервите  Grinning

Лили изпращам ти едно успокоително за нерви  Hug

Аз също ще се навъртам на около и преди да съм се забила в кухнята ви пожелавам една много спокойна вечер и весело посрещане на празника.
А утре дядо Коледа ще остави подаръка си за вас

# 393
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
здравейте, я да ви зарадвам със снимка от туитъра на Дженсън  Heart Eyes
http://twitpic.com/7xi11l

# 394
  • Мнения: 41
Дженсън май няма туитър newsm78.Или поне аз не съм чула.Но наистина мисля, че няма, защото май го каза на една конвенция.А и измежду тези, които следва, не намирам жена му.Според мен, ако този бе истинския нямаше как да не я следва.Въпреки че би била много хубаво да си направи. Но пък mu_ry мен ме зарадва със снимката.Тази снимка много я харесвам. Laughing

Иначе весело посрещане на празниците.




А и страхотен край на епизода.  bouquet

# 395
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
ами може и да не е негов, аз не гарантирам  Embarassed но снимката е яка  Joy

# 396
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 383
Мили мои, обичам ви  Heart EyesПожелавам ви весели моменти със семейството. И да намерите под елхата това, което най-много ви радва  Hug

# 397
  • Мнения: 292
Знам, че е ненормално, но тъй като аз се подготвям за следващия празник (който е двоен за мен), исках да ви кажа какво ви е оставил ...
дядо коледа  Blush


под елхата ....



Също така искам да благодаря специално на Розичка за идеята за последния епизод. Страшно много се забавлявах докато ви допълвах, и докато се опитвах да го направя възможно най празничен на външен вид.
Благодаря ви за това, че сте толкова прекрасни момичета и че ви има. Обичам ви  Hug Hug Hug
Пожелавам ви една невероятна Коледа, изпълнена с много любов !!!

Аааа. И без да ставам прекалено нахална, да ви почерпя за РД на моето мъж  Mr. Green

# 398
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Честит РД на мъж ти , bichito
иначе много хубав подарък има под твоята елха  Heart Eyes

# 399
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 383
Весела Коледа. Момчетата танцуват за вас  hahaha



Би, да ти е жив и здрав мъжът! Благодаря за подаръка  Heart Eyes

# 400
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 383
Ей, как не станахте от тия маси  Crossing Arms Долазвайте да се хвалите с подаръците. Моя скромен, една рокличка за новогодишното парти, ама аз си я избирах, че ако оставя на Дядо Коледа ще ме барне като Ламия - последия му избор беше черно поло, цялото в ламе и гайтани  Mr. Green За паричката от както съм родила не мога да се доредя - гласим я на дзвера, щото иначе ше реве цяла вечер

Последна редакция: нд, 25 дек 2011, 12:19 от Г. Краули

# 401
  • Мнения: 292
Весела Коледа и от мен прекрасни  Hug !!!
Благодаря ви за пожеланията.
То и аз за паричката никога не съм се вреждала (но за разлика от мен щерката от как се е родила, все при нея се пада), но поне Дядо Коледа ми донесе една мноу яка кафе машина  Mr. Green, да се наслаждавам на сутрините. 

# 402
  • Мнения: 2 040
Мили момичета, честита Коледа на всички ви! Много щастие, любов и усмивки да имате през новата година!  Hug

Бичи, честит празник на мъж ти! Жив и здрав да е, много да те слуша!   bouquet

Паричката се падна в мен тази година.  Mr. Green Дали ще увеличат майчинството?  hahaha

# 403
  • Мнения: 3
А, станахме, станахмеееееее, за да заседнем пак  Grinning  Трудна работа са празниците.

Честита Коледа, момичета!  Hug  Пожелавам ви силна и пълна година, с много любов, с топлина и срещи с хубави хора ! Здраве и късмет! А на нашите любимци пожелавам успехи и обич, още повече прекрасност, макар че накъде повече  Grinning

Бичи, да ти е жив и здрав половинката!  Hug  Обичайте се!

# 404
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
пак Честита Коледа, аз си имам Киндъл фук - фук  Joy
а иначе паричката се падан при бъдещата етърва  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт