АВГУСТинските деца с трепет чакат вече пролетта

  • 34 740
  • 723
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 361
Хаха,не Или.Купихме апартамента на комшийте,но е на същият етаж,като този в който живеем сега,т.е този на майка ми Peace

# 691
  • Видин
  • Мнения: 685
Ади, честит нов апартамент. Много щастливи да сте и всичко най-хубаво ти желая bouquet
За зелените училища и аз да се изкажа. Аз също мисля, че 7-8г. е най-удачната възраст. Аз бях на първото зелено училище във втори клас в Плевен.
Да ви се похваля и аз, вчера си резервирах количка. Много е хубава и е перфектна за мен. Съгласих се толкова рано, защото ми изпадна супер изгодно и нямаше как да не се възползвам Blush

Последна редакция: сб, 25 фев 2012, 08:46 от Niya_Petrova

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Ади честито ви  жилище.
Нека е изпълнено с много здраве,щастие и любов.
Или и аз мисля,че са много малки още за Зелено училище.
Точно с майка си говорехме миналата седмица,че от детската градина организират лагер,това лято,голяма група да ги водят на море.Аз не бих го пуснала,дори и голяма група да е.
А отговорността на учителките ще е огромна с тези малки деца.Каква почивка ще видят като очите трябва не на 4-ри,а на осем да са им.

# 693
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Ния, страхотна е количката!  Peace
А аз да ви кажа още миналата година пусках Сашо на еднодневните зелени екскурзии, когато беше още на 3 години. Неговата група отиваше почти на 95%. Много малко бяха децата, които не се включваха. Догодина смятам да го пусна и на зеленото училище на Боровец през пролетта. То е за 5 дни. Миналата година Теди разказваше, че са имали всеки ден плуване в басейна на хотела с треньори (е, плували тези като нея, които си могат, останалите висели на плиткото), имали са един ден езда (тя била на голям кон, не на пони), имали скаутски поход в планината, разгледали са също така Царска Бирстрица (беше много впечатлена от двореца), всеки ден са имали организирани игри и разни спортни надпревари, а вечер - дискотека, последният ден - маскен бал. Беше страшно впечатлена и доволна. Така че догодина Сашо със сигурност ще го пусна. Naughty

# 694
  • София
  • Мнения: 3 832
Здравейте  Hug.
Ади, честито ви жилище. Много щастливи мигове да имате в него.
Ния, много е хубава количката Peace.
Лу, и аз бих пуснала Ани на еднодневна екскурзия, но за момента нямат такива пътувания.
Ди, тези учители, които се навиват да тръгнат с децата, тръгват с идеята, че ще ги пазят и ще се грижат за тях, а не на почивка. Ако искат почивка, ще почиват през лятото Laughing.

А таксата на учителите само се води, че я поема туроператорската фирма./казвам го като вътрешна/ Всичко се начислява в парите, които плащат децата.

Да, точно това имах предвид. Както се казва, няма безплатен обяд, но за живота и здравето на децата си заслужава по - високата цена Peace.

# 695
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Нашата кратка ваканция приключи и от днес всеки по задачи: кой на училище, който на работа, кой на градина, макар градинестия снощи хич да не одобряваше идеята за градина. hahaha Но нали е суетен (днес или утре ще ги снимат за традиционната картичка за мама за 8 март) тази сутрин стана пръв и бодър като пролетно кокиче. Mr. Green
Вчера ходихме в природонаучния музей. Голяма емоция, но на финала и двамата бяха скапани от обикалянето на етажите. А на един от етажите се сблъскахме с Ади и фамилия. Ивонката е прекрасна на живо.  Hug А Ал е толкова голям и сладък, че няма накъде. Peace
Ей, трябва да си направим пролетна среща в София, че наистина не сме се виждали отдавна на живо. Хайде да се организираме (ама този път сериозно) като се позатопли времето.
Хубава и усмихната седмица на всички.  Hug

# 696
  • Мнения: 338
 Crossing Arms и какво сега, пак почвате да се уговаряте, а пък ние дето сме по самички какво да правим Crossing Arms Не е честно Crossing Arms Hug направо ви завиждам, че можете да се събирате.
Ние пък вчера решихме да възкресим традицията на заговезни. Имаше и хамкане на халва и прескачане на огън и джаркане на стрелички. Абе малко селска идилия, ама се накефихме. Накрая естествено и прошки имаше. от повече от 20 години не сме правили нещо подобно. Най-се кефиха естествено децата

# 697
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
А, среща... Ние май само се уговаряме и като наближи срещата се разпадаме... Joy
Сас, у нас всички традиции се спазват желязно. Нищо не прескачаме. Сирница - най-вече. Аз много държа на българските традиции и затова винаги спазваме всичко по конец.  Naughty А и така се предава нещо истинско от поколение на поколение.  Peace

# 698
  • Мнения: 564

Добро Утро!!!

Ехххх мечти  Heart Eyes

Как сте мацки? При нас нищо особено интересно. Неди ходи на училище, доволен е, с Грациела станаха доста близки  Mr. Green
Временцето тук върви на пролет, т.е то си е баш пролет, цъфнало, топло, зеленко  Heart Eyes Дано все така, че и при вас да идва скоро, стига вече сняг  Naughty
След 2 дни е 1 Март. Имам мартенички доста и се чудя дали да носи Неди в училище  Thinking На него ще му завържа със сигурност, но си представям как ще се стори на инглиш майките да си видят децата овързани с "шамански" конци  Crazy От друга страна те много се кефят на чуждестранни приумици и ритуали... Имам още малко време да помисля......

Ади, честито ви жилище, браво!!! Много да сте здрави и щастливи в него!!!
Ния, браво за количката  Hug

За екскурзия, не бих го пуснала сега, по-скоро след 1-2 години..Мисля, че и сега ще се справи, но аз ще се притеснявам  Tired

Хубав ден!

# 699
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Хай, хора,

Аз май се появявам само, като сме си у дома  Confused Сутринта ме върнаха от градината с Емма. Като я обличах там, взе да кашля  Crazy Ще кажеш, че нарочно съм я завела така. Вчера се оказа, че доста деца са кашляли в групата, та си се върнахме и следобед сме на лекар. Странно ми е - няма темп., няма хрема (там се беше поомокрил носа, ама и на мен ми потича, като влезна от студено на топло), гърло казва, че не я боли...  newsm78

# 700
  • Мнения: 361
 Hug

Танче,пращай малко пролет на сам.Омръзна ми тази гледка с прехвърчащи снежинки и леден вятър ooooh!Да не говорим какво лъсна изпод снега-дупки,мръсотия........в кой ли век ще се оправим newsm78

Лу,не знам колко е красива Ивон,обаче твоите Убавци са много високи бре CrazyСашун си беше глава и половина над Ивон,при положение,че тя съвсем не е от нисичките в тяхнат група.Иначе да ти кажа,първо видях Теди и дори и за минутка не се зачудих дали е тя.Истинска красавица.А Сашко срамежлииииииив,ама пък хубавец.Искам го за зет,таман да си спазват традициите заедно,защото и у нас всичко се спазва до конец,включително на Бъдни вечер се храним на земята и Ивон само ме пита,кога пак е Бъдни вечер Laughing
Да ги нацелуваш Hug

Ния,със здраве да си ползвате колата Heart EyesКак е футболиста?

За среща-аз съм за,както знаете.Като видяхме Лу и Ивон ми вика:

"Мамо,това ли е Сашко,с който щяхме да ходимв МОЛ-а?" Laughing


Хайде,успешен ден Hug

# 701
  • Мнения: 243
'Драстииии  Hug
Лондра, каква пролет, тука преди малко такъв сняг заваля  ooooh! добре че бързо отмина и сега напече  Laughing Искам и аз да е пролет, да стане зелено, да цъфнат дърветата, птички да пеят  Mr. Green
След 2 дни е 1-ви март... а аз една мартеница не съм купила  ooooh!
Ади, нЕма се оправим  Thinking

# 702
  • Видин
  • Мнения: 685
Айде и аз да се включа, че няколко дни нямах нет.
За среща и аз искам Crossing Arms Аз ще ходя във Свищов на 18ти и ще съм там 3 дни. Я се вдигнете и елате hahaha
Радвам се, че ви е харесала количката. Аз като я видях на живо и останах запленена. Сега нямам търпение да дойде лятото и да дойде и пълнежа й Blush Heart Eyes
Ади, футболиста е добре, поритва от време на време, но съвсем леко, явно и него го е налегнал мързел, но както казва мъжа ми "И аз да бях на топло и да ме хранеха по цял ден и аз бих спал по 24 часа" Joy В петък съм на консултация и ще си го видя и ще разбера колко сме станали големи Mr. Green В този ред на мисли - трябва ли да водя Марти на консултация на 4г и 6м?
Гита, бързо да се оправяте и дано се размине само с кашлица. Разбрах, че тук има много гаден вирус с много висока Т. Дано и този път ни се размине. Аз уж се пазя, но все пак Rolling Eyes Praynig
Или, спокойно и аз не съм купувала мартеници, само една сутринта, че искат утре в градината да носим, взех му със Спондж Боб, напоследък много му харесва Mr. Green. Мисля днес като взема Марти от градина да отидем и да навзимаме. А за времето, обещават днес да е последния студен ден, но пък в Синоптик.бг го дават да духа силен вятър до неделя, но пък и да е 15 градуса, поне за Видин де Blush
Чао за сега мацки Hug

# 703
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Ния, добре че ме подсети за консултацията, че бях забравила, а скоро ще имам рожденичка. Мисля, че на половинката на годината вече не се водят, само на рожден ден. Ама може и да бъркам. newsm78
Ади,  Hug Heart Eyes Сгодихме се, сгодихме се...  Party Този път вече трябва да се организираме наистина сериозно за среща.  Heart Eyes Срамежливецът е срамежлив отскоро. Не знам какво му стана, но като види други хора (дори такива, които добре познава) и се крие зад гърба на някого, абе сраааам. Mr. Green
Гита, дано не е вирус, а само от разликата между студено и топло. Praynig На мен повече на това ми прилича. Thinking
Или, говори ми за птички и слънце, говори ми... Blush

с Грациела станаха доста близки  Mr. Green

Ахаааа... Mr. Green

# 704
  • София
  • Мнения: 5 728
Айде да се оплача аз ...
Райън от вчера следобяд ми е болничък и май е хванал гадния вирус Sad
В групата им 100% е имало пак болно дете и тамън от четвъртак,петък до понеделник и хоп болен с много висока температура,болки в корема и ставите!
Днес ще го водя при педи....дано малките го пропуснат! Praynig
ИНаче 3 седмици изкара в нас да се опазим и хайде... ooooh!

За среща и аз съм за само да сме здравички!

Общи условия

Активация на акаунт