АВГУСТинските деца с трепет чакат вече пролетта

  • 34 812
  • 723
  •   1
Отговори
# 75
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Милия Неди... Sad Да го нагушкаш много, много от мен.  Hug И бързо да се оправя.  Hug
Дядо Коледа... мдаааа, лоша работа. Thinking У нас всяка година идва на живо, ама Теди е вече голяма и няма да мине номера. Та този път може и да остави подаръците през нощта под елхата. Thinking Драмата е, че Сашо си иска дядото очи в очи. ooooh!

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Здравейте.
Бебефонче добре дошла!
Валеске супер приготовления.
Лондра ох познато ми е това с кашлицата.Давай му кортикостероиди щам са му изписани.Аз не дадох на Стилиян и сега се оказа,че за това не е излекуван.
Момичета много хубаво,че ще се събирате.Децата много ще се радват.
В градината на Стили утре ще идва Дядо Коледа и много ми се искаше да го заведа,да си получи подаръка и да се порадва.Но сега не мога да го събирам с деца,защото нас от събота ни водят,че сме в болницата.Оказа се ,че заради лекуване с грешни антибиотици,които изобщо не са били за неговия тежък бронхит,болестта е прераснала в двустранна бронхопневмония.Трябваше да ни приемат в пулмологията,но там има ремонт и е голяма лудница,затова не ни оставиха,а само го водя за антибиотика.Сега има един абукат в ръката и само се чудим как да го опазим,защото той беснее за трима.Видимо не е болен, играе си,ядосва ме.
Сега е по-добре.Само сутрин много кашля.И утре ще му слагат инжекцията,но после ще пие и през устата антибиотик.И чак в понеделник ще го водя за контролен преглед.
Дано за празниците вече да е оздравял и да се успокоим,че много ни го измъчиха.От три месеца е болен.
Подарък още не сме купили.Много сме зле с мъжо.От притеснения нямаме време за нищо.Взехме един куфар с инструменти,но го дадохме на Стили.А все пак нали и Дядо Коледа трябва да остави нещо под елхата.
Весел ден.

# 77
  • Мнения: 338
Ние сложихме тази вечер елха. Много и се радваме. Купихме я доста голяма, та се наложи да направим малко разместване. И аз мислех да украсявам меденките, ама те останали само 3. Тая събота ще правим джинджифилови сладки. Отиде ми диетата
При нас досега майка ми беше дядо Коледа. Голям майтап падаше като гледахме как Деян и племенницата ми  я мислеха за истинския. но вече каката е в първи клас и ще се усети. Затова платихме на една агенция. За малко да ни се провалят плановете. Три пъти ходихме докато Мъжът дето ще дядо Коледа се съгласи да ни вмъкне. Целият му график беше фул

# 78
  • Мнения: 25
 Добро утро  Hug

Танче, Di83   - изпращам ви много положителна енергия и дано скоро се оправят момчетата. Praynig...пфу...няма край значи....
 
Дядо Коледовци у дома до сега не са идвали и няма и да идват. Подаръците под елхата и това е  Peace

Хубав ден момичета  bouquet

# 79
  • Мнения: 389
Добро утро
танче,Ди- дано бързо отминат притесненията ви Hug :pray
Купихме костюм на дядо Коледа,ще видим кои ще се облича...

а сега се почерпете за здравето на малкия разбойник:)))



# 80
  • Мнения: 25
 Оооооо valeske да ти е жив и здрав малкият сладурко   bouquet  bouquet  bouquet Чудесна почерпка ще се възползвам виртуално  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 564
Добро утро!!!

Валеске, жив и здрав да ти е малчото  Hug

Да ви кажа, стероидите - много силно чудо  Shocked Неди днес е като нов, няма и следа от кашлицата, жизнен, с апетит  Shocked Shocked Мдаа, явно понякога се налага и употребата на тежка артилерия лекарства..Още 2 дни ще ги пие и после ДАНО в Бг не хваща нищо, а си почине от вирусна атака.

Хубав ден на всички!!!

# 82
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Валеске, да ти е живо и здраво порасналото момче! Много да те слуша, още повече да те обича и да те кара да се усмихваш всеки ден с чудатостите и постиженията си!

Ди, милият Стили.  Sad Душичка... Намъчи се и той.  Sad Гушни го от мен и дано Коледа да ви донесе освен всичко друго, и здрава, здрава година. Hug
Сас, и ние снощи бяхме на украсяваща вълна. Не е истина просто колко светещи лампички опънахме по прозорците.  ooooh! Помощниците се представиха този път направо идеално. Довечера ще редим елхата. И трябва да намеря време да украся поне малко меденки. Явно ще е по нощите. ooooh!
Лондра, браво на Неди. Герой е той!  Hug

Момичета, аз отпадам утре от срещата. Confused Оказа се, че по същото време ще имаме гости - братовчед ми и жена му, които предколедно ще носят подаръци на децата, че после щели да пътуват. Та няма да идваме.  Sad Много ме е яд.

# 83
  • Мнения: 361
Валеске,да ти е живо и здраво детенце  bouquetМного да те слуша и обича Heart Eyes

Момичета,дайте да напишем списък колко ще идват и колко не,че ако сме 3 майки,няма сми.
До тук сме:
Аз
Димяни
Марти

други........

Лондра,найстина ефекта е мигновен,но лошото е,че после се завърташ в един затворен кръг Tired

# 84
  • София
  • Мнения: 3 909
Здравейте  Hug.
Аз също отпадам за срещата, защото Ники утре ще ходи на работа и аз щях да дойда с двамата, но Дани от снощи започна да кашля и няма как да го доведа така Confused.
Леле, Ди, много се измъчихте с тези болести Sad. Дано това да му е последното боледуване и за Коледа, а и след това вече да е много здрав Praynig.
Валеске, да ти е живо и здраво момчето и много да ви радва  bouquet.

Хайде приятен ден  bouquet.

# 85
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Ако искате пък да изместим срещата между Коледа и Нова година? Тъкмо ще са и в коледна ваканция.  newsm78 А и Танчето с Неди може да се присъедини, ако са още в БГ разбира се. Heart Eyes

# 86
  • Мнения: 564
Между Коледа и НГ няма да съм в София, но седмицата преди Коледа съм на линия  Party Hug

# 87
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен  HugПожелавам на Валеске да й е честит празника и да има много щастливи мигове и детство малкия й мъж  bouquet

# 88
  • Мнения: 361
Ние също няма да сме в Сф м/у празниците.Другата седмица в Петък пътуваме Peace

# 89
  • Мнения: 389
Благодаря на всички за милите думи:) да ви се връща по 100
Аз пък да ви предложа...преди Коледа   да се направи сбирката  и които може с деца, които не без тях:)))))

Общи условия

Активация на акаунт