Коледата наближава, талисманчето ни Изи на годинка става! (ЯНУАРИ-27)

  • 29 891
  • 745
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 273
Луук,прочетох цялата статия и ми стана толкова мъчно,но не мога да не призная че много голяма част от нещата са истина Tired
Елч,мойте са родени на 06.06.2006 и 10.01.2011 и на нито едното не съм му избирала рожденната дата  Mr. Green

# 496
  • Мнения: 493
Всичките мъже дева,които познавам са големи женкари.  Предполагам и Явор ще е като го гледам от сега как ги целува и прегръща. Laughing

# 497
  • Мнения: 1 687
мацки, споко, интервюто на холандския премиер е художествена измислица!
как си представяте, че премиер би си позволил да е толкова рязък?
а и не ви ли се стори, че знае прекалено много неща за българия Wink

http://neverojatno.wordpress.com/2011/11/24/shengen/

# 498
  • Мнения: 2 590
мацки, споко, интервюто на холандския премиер е художествена измислица!
как си представяте, че премиер би си позволил да е толкова рязък?
а и не ви ли се стори, че знае прекалено много неща за българия Wink
Значи до преди края бях почти аха да повярвам, затова казах, че просто последните изречения са невъзможни да са изречени от един политик.

# 499
  • София
  • Мнения: 0
Здравейте.За яденето ние ядем сутрин попара от два сухара.В 10ч.80 гр. сок слд това на обяд второто от кухнята без хляб после десерта , ако не го иска и правя каша,вечер Нутрилон.Кърмих допреди 20 дни, но закъсах със зъбите от там упойки болкоуспокояващи невъзможност да се храня добре и резултата е,че намаля драстично.Още я спирам,ако не бяха зъбите можех още да искарам.Този път го приемам по нормално,защото просто се налага и това е,когато спря с малкият ми син бях в депресия от куп огризения,но сега гледам от друга призма на майчинството и децата.За празниците сме си в къщи с децата ,но мен нещо и без това не ми е празнично.Останах с три зъба по-малко в устата и ми идва да се гръмна или да родя още веднъж,но не и това.За сега толкоз.Лека и спокойна нощ.

# 500
  • Мнения: 119

За кафето и спането - няма да се хваля да не стане обратното, но....нещата просветляват  sun
Да споделя с вас - имам едно леко притеснение - от една седмица забелязвам, че около следобед устните на Рая посиняват леко. Не и е студено - ръце, крака, носле са топли. Потърсих инфо в нета и прочетох разни ужасяващи неща. Рая е все така активна, дори в повече и никаква разлика в поведението, нито в ядене,акане и прочие... Засега изчаквам, но ако продължи, ще се обаждам на доки.
Инка - не се притеснявай за храненето - те си знаят дребосъците. Аз какво да кажа като Рая месо въобще не иска, а като слушам тук мамите всеки ден дават. Пробвам редовно, но котака намазва  Laughing И ние в отбора на 1-ния сухар. А аз си мисля, че сутрин най-много яде  Embarassed Но как лапа боровинки Райчето - по две,по три граби и пълни бузите. Но аз установих, че тя иска сама да се храни и така процедирам. Иначе съвсем до кривата круша. Яде спаначена супа с ръце, ама какво да правя, като само така иска. Все нещо ще погълне - иначе отива по килима. стола, дрехите и стената  Mr. Green Ну заяц - пробвай да и дадеш сама да си вземе - е като за начало не със супа  Joy
Нощни, Зайке - хайде успех и наслука, откога чакам някой да се похвали  Hug Охххх и аз искам.

# 501
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Нощни,Зайке и от мене имате едни стиснати палчета Praynig.Таня е зачената на 21.12.2001г.-термина беше на 14.09-Девичка,но се роди на 27.09-Везничка
Пепинка надявам се да не е нищо сериозно  Praynig Hug

И имам нужда от съвет.Писала съм ,че девер ми и семейство живеят в Англия.Та тяхното бебе на 8мес. от един месец има сополи(иии много грозна дума),които са сменили през времето-гъстотата и цвета.Водят е вече трети път на лекар ,и все им обясняват ,че на детето му няма нищо и не се нуждае от лечение.Да ама манинката,не може да диша,съответно не може да спи,нито през деня,нито през нощта.Опитала се е да направи капките от кромид,но и кромида не им е как трябва-не пуска сок.След пет часа ,течността ставала много люта.Днес ми се обади с молба да и купя капки и да и пратя,но не знам какви.Секрета сега е гъст и със зеленикав цвят.

# 502
  • Мнения: 493
Роси, честит рожден ден на Марио! Пожелавам ти да расте умно и добро дете, да ти помага много и да те радва много   bouquet Hug newsm59

Тути, МБ правили ли са? Прати им сребърна вода.

# 503
  • Сандански
  • Мнения: 72
Охххххх,най-сетне ooooh!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,МАРИО!!!БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО,МНОГО УСМИВКИ И ПАЛАВИ ИГРИ!

Гъбка мерсаж за инфото за майчинствота Hug
нани-нани  Hug И аз си обичам града.
Нощни стиснати палчета и дано скоро те приветстваме в отбора на многодетните мами Hug
зайче и на тебе - УСПЕХ Praynig
За Коледа в къщи,за Нова година не се знае,но най-вероятно отново в къщи Tired

# 504
  • Мнения: 205
Елч, и аз като се напънах да го прочета цялото ми се стори странно и се зачудих защо няма някакъв отзвук в новините и информационните сайтове. То всъщност единствения бъзик е, че е казано от политик иначе всичко си е самата истина

# 505
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Тути, дано Ети се включи с рецепта за бели капки(Ети, така ли бяха).
Ако ме питаш мен- Виброцил

# 506
  • Мнения: 180
Нощни,Зайке,адмирации от мен!
Една седмица липсвам,ама като гледам никой не е преритал за мене Mr. Green
ММ нали почна работа ,двете деца са болни,няма кой и да готви-ад е у нас.Започнах да готвя. ooooh! Crazy Crazy CrazyОще една седмица и семейството ще свикне на манджите ми. hahaha
Викчо,май няма белег от БЦЖ и ще го водим на проба за манту. Rolling EyesЧакам само да се стабилизира.
И двамата вадят зъби и затова са малко болнави.
.........................
След нова година за съжаление ще се наложи да се връщам на работа,а така да не ми се иска,но няма как да вирея с 240лв....
Нощни ,как се изчислява майчинството ако збременееш по време на майчинство? newsm78Ако е на сметка да нападам мъжо и аз. Joy

Честити да са годиначетата!
Лека вечер.

# 507
  • Мнения: 493
Нощни ,как се изчислява майчинството ако збременееш по време на майчинство? newsm78Ако е на сметка да нападам мъжо и аз. Joy

Забременяваш и излизаш в болнични, те ще са ти 80% от това което си получавала 1та година.  Mr. Green

# 508
  • Мнения: 1 071
Честита годинка на Марио! Поне още 100, изпълнени с опознаване на света! Честит празник и на Rossy-pm.


Мама Зайка, Нощни, стискам палци. И аз съм от искащите, но нещо не мога да се навия на 100% още Simple Smile))

Огнян вече се храни само на принципа на разделното хранене Laughing. В смисъл днес яде отделно броколи, отделно карфиол, сирене. Накрая съвсем отделно пък си изпи бульона от манджата. И той вече отказва ядене с лъжица, признава само пръстите, явно има нещо бедуинско в него. Та, Пепинка, напълно те разбирам - и аз съм с прахосмукачката след всяко ядене. Но се чудя не е ли по-добре да взема една кокошка да ходи след бебето, май ще е по-лесно  Crazy

Мацки-софиянки, още един фен имате вече в мое лице Simple Smile))

За Коледа сме си в къщи, за НГ ще празнуваме с колеги на мъжа ми и техните семейства. Но нещо откъм коледен дух тук не го докарваме-то слънце пече, птичките пеят, тревата е зелена. Нещо като градинско парти ще е.

Аз също приготвям храната на Огнян у дома. Не ползвам рецепти - експериментирам. До преди няколко дни си ядеше всичко с кеф. Добре че един ден няма да си спомня какви бъркочи е правила майка му  Laughing

# 509
  • София
  • Мнения: 175
Добър вечер!

Тези дни и аз не съм писала, т.е. веднъж написах цял ферман, ама Адката успя да дръпне шалтера на лаптопа преди да публикувам  Mr. Green.

Честит рожден ден на Ива на патерици! Да е много щастлива и все така чаровна!   bouquet

Честит рожден ден и на Марио!   bouquet

На бебеправещите - бърз успех и да повлечете крак за още бебета. Аз само ще ви се радвам и завиждам Simple Smile

Еления, и Ади няма белег, с педката сме се разбрали януари да ходим за манту.

Тути, и аз мисля, че Виброцилът е добър вариант. Сестра ми също в чудо се е видяла с английските лекари. Синът й от 3-4 месеца кашля и то много, обиколила е сума ти доктори и все й казват, че било нормално децата да кашлят  Rolling Eyes

Пепинка, дано да не е нещо сериозно  Praynig

И ние сме в отбора на малко ядящите. На закуска попара с 2 сухара рядко изяжда цялата, а това е най-обилното й хранене за деня  Tired

На Бъдни вечер и Коледа ще сме си вкъщи. За Коледа по традиция пека пуйка с кисело зеле   chef На Нова година може би ще сме с приятели някъде, само да са здрави дребчовците и ще ги оставя на родителите ми.

Сега обаче Бобо пак е болен. Само след 8 дни на училище. Киха нон стоп и "любимият" ми прозрачен сопол тече като река Sad. Инхалирам, тъпча с противоалергични и се моля да не слиза по-надолу от гърлото  Praynig

Деви и везни много обичам! С удоволствие бих гледала едно бебе от тези зодии, само някой да се намери да го износи и роди вместо мен  Mr. Green

   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт