Коледата наближава, талисманчето ни Изи на годинка става! (ЯНУАРИ-27)

  • 29 806
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 411
Честит рожден ден на Адина  newsm38!

Гърне след като започне сам да изкачва стълби. Кой знае кога ще е това, след като едва сега започва да се пуска и сме толкова далеч от прохождане, че не знам  newsm78. Свекърите само питат ходи ли, ходи ли, че татко му проходил на 9 месеца, ала майка му на 1,5 години  Mr. Green.

И както казах, че не го уча на туй-онуй, онзи ден ММ му показал как тропка кончето и нашият си тропка сега.

# 706
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Под 10 страници за 2 дни! Улеснявате ме!  Mr. Green
Ха Добър ден!

Аз започнах да си правя почивки от компютър и Интернет почивните дни и понеделниците са УАУ!!!  Mr. Green

Изкарах уикенда без мъжа и децата. Добре ми се отрази.

Хахахаха, много сладки муцунки правят децата ви!  Joy Joy Joy

Честит рожден ден на малък-голям Тервел! Много радост и усмивки му желая!
Ноеми, честит ти рожденник!


Аз съм много хепи! Моя мъж ми обеща e-book четец за подарък! Място не мога да си намеря от кеф. Е, ще ми го вземе след празниците, но важното е, че обеща!  Mr. Green

Еления  Hug

Честит рожден ден на Ади на  Alexa_sugar! Нека малката принцеса расте доволна и щастлива от живота!  Hug

# 707
  • София
  • Мнения: 273
Здравейте и от мен Hug
Честит Рожден Ден,Ади Hug
Нощни и аз мечтая за същия подарък ама ми се стурва,че мъжо не ме е отразил или поне не дава аткива признаци,обикновено не може да пази тайна и ми казва предварително какво ещ ми купи,а сега мълчи странно,не ми харесва тази работа newsm78 Laughing
Роси,ние купихме такова столче но на ФП още на 5-6 месеца като беше Мони и всеки път по няколко пъти на ден като я слагам в него си казвам,че това е от най-добрите ми покупки-носим си го навсякъде и заема супер малко място в колата и макар че колата ни е голяма това винаги има значение като си с две деца,а на Мони и е толкова удобно в него че ако я оставя може да стои с часове в него и нещо да се играе на табличката.Та това столче е видяло и море и балкан и ресторанти и гостита много и пак е като ново,просто защото е качествено Simple Smile
За подаръците бях писала няма да се повтарям-по 1 подарък ще има от нас и по един от близките така че няма да е като да са без подаръци.Вкъщи също сме затрупане със страшно много играчки,но аз купувам само качестевни такива,отдавна разбрах че евтиното се чупи бързо и не си заслужава.
Гърне не съм купила още,на пролет ще почнем опити.
Хубав ден на всички Hug

# 708
  • Мнения: 431
Здравейте  Simple Smile

Честит рожден ден на Ади пожелавам и да расте щастливо и здраво дете.   nbirthday
 
За подарък още не съм купила, но мисля да взема лъвчето на Fisher prace, ако имате такова моля да споделите играят ли малчовците с него. Но незнам дали има смисъл след като Теди проходи.

Охх от няколко дни къпането е борба newsm45, шампоана му щипе плаче и си търка очите, а го ползвам от месеца. Трябва да го сменя но със какъв ?

И при нас времето е ужасно вали от сутринта дъжд. Май скоро няма да излезем.

Вода пие вечер но не толкова много.
Гърнето го използваме за игра, сяда и веднага става ама аз и него натискам още.

# 709
  • Мнения: 2 590
Честит рожден ден на Ади! Да расте здраво, усмихнато и щастливо дете за гордост и радост на мама и тате!

И тук вали гнусно от 7 сутринта, бавно и славно!

eivalin, на какъв шампоан сте? Ние бяхме на Себа Мед, не и е щипал и бях доволна. Подариха ни преди време на LR козметик и от него сме доволни, влиза и в очите, но не люти и не реве.

# 710
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Ейвалин Бюбхен, Себа Мед, А-дерма....и трите сме ги използвали и не лютят. А ти сигурна ли си , че този, който ползвате люти или просто мъничето не обича да му миете главичката, заради самата вода , която влиза в очичките?

# 711
  • София
  • Мнения: 273
Аз къпя с Биодерма,страхотен е,изписа ми го когато имаше съмнения личната че Мони е със себореен дерматит и макар че всичко размина продължавамада си къпя с него,а иначе мажа след баня с А-Дерма екзомега и също съм много доволна от него.

# 712
  • Мнения: 93
Честит рожден ден на миличката Ади!!!!!

Христиана ха-ха, щом пие вино и разглежда Дали, верно ще стане забележителен човек  Joy

# 713
  • Мнения: 431
Сега го къпя с Бюбхен за коса и тяло, да по принцип не обича да му мия главата но аз не поливам отгоре а само с ръка мия, главата успявам да я измия без да му влезе в очите но като мия лицето или той сам като се пипне пак му щипе, нали във водата има от шампоана. Интересно е, че от няколко дни плаче като се пипне. Първите месеци ползвах Hipp и май пак ще мина на него.

# 714
  • Мнения: 748
Честит рожден ден на Адина   party041 Да порасне голяма и да радва мама!

Роси, Гъбка и ние сме с подобно столче. Добре че го купих преда да прочета, че е желателно за малки бебета коланите да са петточкови. Оказа се много успешна покупка. Ползваме го от шестия месец без прекъсване (само дето у свекитата няма един читав стол, но това е друга тема).

Аз чета много книги. Купих си една преди месец и нещо и още съм на половината, а така ми се иска да я дочета. Но за сметка на това през това време прочетох поне 6-7 на телефона. Малкото чудо спи много леко и не мога да прелиствам страниците ако спи до мен, затова си цъкам на джиесем-чето. Сега съм си поръчала на дядо Коледа един телефон като на Вал. Надявам се на големия екран още по-лесно да се чете.
Нощни, тези е бук четци какво по различно имат. Ако трябва да изнудвам ММ за рождения ден  Grinning

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 77
За празниците решихме, че ще ходим при майка ми.
Бебеш пусни една тема за Хасковско -околийска  среща Laughing, да се преброим и уточним, къде и как .

# 716
  • Мнения: 411
Еех, Вал, отивате при хубавите хора, в хубавия край  Hug!

# 717
  • Мнения: 180

Еления, преди четях по 2 книги на седмица  Crossing Arms

Преди си имала 2 пъти по-малко деца! Joy
Успех в търсенето на дом. Peace

# 718
  • Мнения: 493
За празниците решихме, че ще ходим при майка ми.
Бебеш пусни една тема за Хасковско -околийска  среща Laughing, да се преброим и уточним, къде и как .
bg-mamma.com/index.php?topic=629916.new#new

# 719
  • Мнения: 42
Момичета искам да се похваля с моята приказливка

Общи условия

Активация на акаунт