С какво ви дразнят свекървите- 11

  • 56 447
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Ехо,и аз тук,ей да не ме объркате,аз съм си!

Четох разказа на Беборанчето,ей няма такъв филм,чак на мен ми размириса на гной! Simple Smile
Бебо,добре,че циреят не е бил на друго място,ти се сещай  Mr. Green

# 17
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ха, каква милост я е прихванала свекървата- пратила е 20 лв за малкия от ренти, които взела наскоро. Simple Smile Да не чете случайно тая тема? Laughing

# 18
  • Мнения: 1 296
Ха, каква милост я е прихванала свекървата- пратила е 20 лв за малкия от ренти, които взела наскоро. Simple Smile Да не чете случайно тая тема? Laughing
Едва ли, Джемма, по-скоро е чула някой апел от телевизора, че по Коледа трябва да бъдем по-добри и че ставали чудеса. Та затова.
Между другото 20 лева е горе долу рентата от 1 декар земя Laughing

# 19
  • Мнения: 904
Решила е сигурно да го компенсира детето за терзанията дето му причини с "откровенията" си Crazy.

# 20
  • Мнения: 5 346
Момичета, не са ли ви канили  родителите на съпрузите  в дома си преди да се омъжите? Не сте ли разбрали предварително в какви семейства влизате? Не сте ли забелязали какви хигиенни и житейски  навици имат, и какви са им традициите по време на празници? Не вярвам да сте отишли у тях едва след сватбата.
Има една поговорка "Когато се жених спах, та не видях".
Би трябвало да се ядосвате на себе си. Ами да не сте спали!

# 21
  • Мнения: 1 296
Ти пък голямо изказване направи Whistling

# 22
  • Мнения: 5 346
Ха, каква милост я е прихванала свекървата- пратила е 20 лв за малкия от ренти, които взела наскоро. Simple Smile Да не чете случайно тая тема? Laughing
Колко внучета има свекървата ти? Ако не  е само вашето, може  да е дала и на другите. Според теб колко пари се взимат от   такива "ренти"?

# 23
  • Мнения: 5 346
Ти пък голямо изказване направи Whistling
И какво му е на изказването ми?

# 24
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Ти пък голямо изказване направи Whistling
И какво му е на изказването ми?
Ти от 1-2 пъти можеш ли да си съставиш мнение за даден човек и конкретно за навиците му?Това изисква доста време и посещения.

# 25
  • Мнения: 5 346
Ти пък голямо изказване направи Whistling
И какво му е на изказването ми?
Ти от 1-2 пъти можеш ли да си съставиш мнение за даден човек и конкретно за навиците му?Това изисква доста време и посещения.
Моите наблюдения са, че 99 % от младите момичета почти си живеят в дома на   приятелите им. Така че възможностите за опознаване са големи, дори в подробности.

# 26
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
И дай като на мъжо родата е ненормална/мърлява/дуднеща и прочие глупости, да не се омъжвам за него, щото нали...
Абе я моля ви, не знам до сега за случай, жена да е зарязала човека, който обича, защото майка му е луда, примерно. Все пак се гради ново семейство. Друг е въпроса, ако мъжа е мамино синче, и предпочита маминка пред жена си, това се забелязва в повечето случаи преди сватбата, но много жени си затварят очите,  а после си отварят устите.

# 27
  • Мнения: 904
Гледа ли сме бе Елха Peace, как да не сме гледали, мен моята в това отношение единствено ме дразни пушенето и, за другото нямам никакви претенции.
То и това не ме дразни като се съобразява вече, преди да и направя забележка, почва да готви или да меси нещо в кухнята и цигарата и в устата, веднъж премълчах, но вторият път не се стърпях, дръпнах внимателно съда в който месеше, казах и да си изпуши цигарата спокойно пък аз ще продължа от тук, обаче с възможно най-медния гласец дето имам, опита се да ми обясни че тя така си вършела къщната работа, добре продължавай и викам аз, два дни сме тук надявам се да се храним чисто ако ли не аз ще си готвя няма проблем.
Друг път скиторим някъде из София-та с нея, още не са се затворили вратите на трамвая и тя вече лапнала цигарата и маха напред, аз спрях обръща се тя и ме гледа Shocked, що спря, "да седнем на пейката да си изпушиш цигарата и ще продължим", "защо", е как защо ще си развалиш реномето на дама hahaha, спря Whistling, изпуши и тогава тръгнахме.

# 28
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ха, каква милост я е прихванала свекървата- пратила е 20 лв за малкия от ренти, които взела наскоро. Simple Smile Да не чете случайно тая тема? Laughing
Колко внучета има свекървата ти? Ако не  е само вашето, може  да е дала и на другите. Според теб колко пари се взимат от   такива "ренти"?

Да, има 4 внучета, на всички има по 20 лв. Знам колко се взима и не нещо не си разбрала, не съм казала, че са малко парите, а напротив- че много е дала, повече отколкото съм очаквала.

# 29
  • Мнения: 5 346
Ха, каква милост я е прихванала свекървата- пратила е 20 лв за малкия от ренти, които взела наскоро. Simple Smile Да не чете случайно тая тема? Laughing
Колко внучета има свекървата ти? Ако не  е само вашето, може  да е дала и на другите. Според теб колко пари се взимат от   такива "ренти"?

Да, има 4 внучета, на всички има по 20 лв. Знам колко се взима и не нещо не си разбрала, не съм казала, че са малко парите, а напротив- че много е дала, повече отколкото съм очаквала.


Добре! Радвам се да чуя, че си оценила жеста. Наистина 20 лв. са нищо, но и възможностите на повече от хората са малки. А нали идват  Коледа  Нова година. Трябва да останат парички и за тогава.
Моята майка правеше една грешка, която аз ще се старая да не повтарям. Тя даваше често , но по малко на внуците си. На брат ми на децата- повече, защото разчиташе на брат ми за всичко. И някак си тези малки суми не се забелязваха и не се оценаваха. Аз лично бих предпочела да давам само по поводи, но повечко, независимо дали е подарък или пари.

Общи условия

Активация на акаунт