CV-та пишем безкрай, все ще ни вземат, знай!-тема No 17

  • 53 165
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 307
Здравейте,
Пожелавам на всички търсещи да намерят своята работа мечта!

Аз в момента съм пред дилема да избера или да не избера едно предложение.
Всичко звучи много добре и точно затова не мога да се реша.
Наслушах се на всякакви  лъжи от сегашния си работодател и съм станала толкова мнителна, че чак не мога да си представя някой да казва това което наистина смята да спази.
Веднага щом стане ясно какво съм избрала , ще се похваля.
Стискайте ми палци днес да взема правилното решение  Praynig

# 16
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Браво на всички, които са започнали работа през изминалите 2 дни.
Вети, нямаш ли някакви познати, сред които да разпиташ предварит. за тази фирма. Познати, които да са работили в нея или с нея?
Виждам, че си от Стара Загора. В Пловдив е едно голямо село, всичко се знае. Предполагам, че при вас е същото.

Успех на всички. И дано темата да не се превърне в бойно поле, защото ще ни заключат.
А аз все пак мисля, че е полезна за търсещите работа.

# 17
  • В Балкана
  • Мнения: 672

А някой пробвал ли се е да кандидатства с проект за безвъзмездната помощ за започване на свой бизнес?

Аз кандидатствах. Но за курс не бях допусната, тъй като не влизам в целевата група. Квалификацията, която ще ми даде курса е по-ниска от тази, която имам. Но има други одобрени, раздадени са ваучери и мисля, че средата на този месец започват да се провеждат занятия.
Подадох ново заявление за ползване на консултиране  по проекта. Сега чакам отговор.

# 18
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Нинчето, благодаря ти за новата тема!  bouquet
Браво и успешна работа на всички, които се похвалиха с нова работа!
Дано и на нас се усмихне късметът!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 187
Нова тема , ново име , нов късмет на всички търсещи работа !  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 446
 newsm74

Успех на всички!

# 21
  • София
  • Мнения: 2 613
Хайде и аз в новата тема.
Нинчето, благодаря ти за нея, много готино заглавие Hug
Искрено се надявам всички пишещи в нея, да намерят своята работа. А аз продължавам да стискам палци за мъжа ми Praynig

# 22
  • Мнения: 307
.....
Вети, нямаш ли някакви познати, сред които да разпиташ предварит. за тази фирма. Познати, които да са работили в нея или с нея?
...

Ооо моля ти се , всички които може нещо да знаят са информирани да търсят, но до момента нямам отговор от никой.

# 23
  • Мнения: 234
Здравейте, аз в момента не търся работа, но бих искала да изразя подкрепата си към всички търсещи и да пожелая успех.

# 24
  • Мнения: 345

А някой пробвал ли се е да кандидатства с проект за безвъзмездната помощ за започване на свой бизнес?

Аз кандидатствах. Но за курс не бях допусната, тъй като не влизам в целевата група. Квалификацията, която ще ми даде курса е по-ниска от тази, която имам. Но има други одобрени, раздадени са ваучери и мисля, че средата на този месец започват да се провеждат занятия.
Подадох ново заявление за ползване на консултиране  по проекта. Сега чакам отговор.

И при мен положението е същото като при Rain, но аз още не съм подала заявление. Имам една идея, но наскоро видях, че нещо подобно е описано в един от проектите, които си търсят бизнес ангел. Ако ми хрумне нещо по-различно мисля да се пробвам. Продължавам обаче да си търся работа и това ще ми е приоритет засега. 

# 25
  • Мнения: 2 495
Според мен е добре да го има и сайта на Агенцията по заетостта, както и отделните програми за квалификация, преквалификация по които може да се кандидатства в Бюрата по труда.

Aко можеш пусни тук линкове, които мислиш, че ще са полезни,а аз ще ги сложа в първия пост.  bouquet
Радвам се, че заглавието ви е харесало. Laughing
честито на всички, които са намерили работа!  bouquet Money

Последна редакция: пт, 09 дек 2011, 13:58 от Нинчето

# 26
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз поствам линкове на сайта на Агенцията по заетостта
и министреството на труда и соц.политика
http://www.az.government.bg/

http://www.mlsp.government.bg/bg/fmlsp2.asp

Както и това

http://www.az.government.bg/OPHR/default.asp

# 27
  • Мнения: 1 446
Не знам какво друго правят (със сигурност доста), но поне харчат пари за доста скъпи рекламни материали. Защо и аз не знам.

# 28
  • Мнения: 62
Запис и от мен, момичета! Успех на всички търсещи   Peace

# 29
  • до Бургас
  • Мнения: 100
Днес видях тази програма в АЗ - http://www.az.government.bg/Projects/Prog/NovaZaetost/Frame_NovaZaetost.htm. Доколкото разбирам от нея ще могат да се възползват всички, които са съкратени след 1.11.2008г., по съответните членове? Правилно ли съм разбрала? Аз съм съкратена април 2009г., по чл. 331, обаче не съм регистрирана в БТ и гледам, че програмата е със срок до края на тази година? Въобще, има ли смисъл да ходя да се интересувам от нея?

Общи условия

Активация на акаунт