CV-та пишем безкрай, все ще ни вземат, знай!-тема No 17

  • 53 217
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 980
Мирама, честито! Пиши после как е минало интервюто...

# 61
  • Мнения: 180
Успех на търсещите работа и късмет в откриването на точното място  Peace

# 62
  • Мнения: 22 541
Мирама, честито! Пиши после как е минало интервюто...

Ами как - 3въпроса дадени им от София. Четяха ги от листа и така ги задаваха.
Бяха насочени главно към връзки с обществеността. Което се отнася много повече за другата длъжност, отколкото за тази.
Така че ми е чудно в петък пък какви въпроси ще задават.

# 63
  • Мнения: 626
fam, ral4e  много ви благодаря   Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug
ral4e   Heart Eyes Heart Eyes какво да се прави- явно когато човек се връща от майчинството шансът е 50 на 50  Crazy Надявам се мъжът ти, както и всички търсещи работа скоро да се похвалят с нова такава  Peace
Mirama дано те одобрят за позицията, която искаш  Peace
Аз бях вчера и днес на интервюта, да видим. На вчерашното направо ме въртяха на шиш и ми задаваха много неочаквани въпроси  ooooh!

# 64
  • София
  • Мнения: 2 265
И аз утре съм на интерв. Ако успея да се класирам, ще ме откаже само малката заплата.

# 65
  • Мнения: 2 401
Мацки, положението е сУраво и кУраво, ако не сте в позиция хващайте и малката заплата.  После можете да примрънкате за повече.
Мирама, стискам палци и аз.

# 66
  • Мнения: 2 495
Викат ме на 2 интервюта-едното за търг.представител във вторник,другото за асистент в търг.отдел в...неделя?! Shocked.Явно вече работодателите гледат добре да си уплътняват времето, като провеждат интервюта в извънработно време....От миналата седмица кандидатствах на още около 7 места, да видим и с тях какво ще стане.За едната работа ме викат след повече от месец кандидатстване, даже вече бях забравила... ooooh!.Като предмет на дейност и двете не са ми по сърце, ама какво да се прави....притисната съм от обстоятелствата.

# 67
  • Мнения: 3 066
Да споделя и аз по повод връщане/почване на нова работа след майчинство: имах идея, че съм била и в по-добра работна форма преди това, но като почнах направо ми се видяха нещата почти от нулата първите няколко седмици... Чудех се как е възможно за 2 г. и нещо да загубиш "тренинг", ама е факт  Confused Тъй че мами, почвайте каквото ви се предлага, не се чудете, важното е пак "да влезете в играта" пък после може и да придиряте това-онова. Късмет и дано повече хвалби да има (пред)новогодишно тук! Hug

# 68
  • София
  • Мнения: 2 265
Мацки, положението е сУраво и кУраво, ако не сте в позиция хващайте и малката заплата.  После можете да примрънкате за повече.
Мирама, стискам палци и аз.

Не съм на тази възраст за да се захващам за какво ли не. Второ - не съм притисната. Или ще е нещо, което много искам или ще е добре платено PeaceТова, че приятелката ми, която е на 52 докарва си от чистенето на 2 апартамента и 3 офиса над 1000 лева не значи, че и аз трябва да правя същото, само да не седя вкъщи. Ужасно ми е тъжно, когато жена-пенсионерка на бая възраст(над 70)- бивша докторка трябва да чисти вход защото пенсията й е смешна....

И аз какво - да работя за 270 лева само да работя, а после да получавам пенсията от 150 лева? По-добре да започна да слагам всеки месец по 100-150 лева на сметката си, виж за 20 години ще се събере добра сума. А минималната пенсия пак ще имам. Mr. Green

Ако бях на 25 - максимум до 30 може би щах да се навия за каквото и да е. Младичка, набирам опит и т.н.

# 69
  • Мнения: 206
luss - минзухар е права, но и в думите ти има истина. Всичко опира до приоритети в дадения момент на търсене на работа. Ако финансовата част те притиска на макс с всяка изминала минута, минзухар е права. Но ако не можеш да работиш нищо друго освен това, което си учила (тясно профилирана си и нищо друго не ти харесва да работиш), от финансова гледна точка можеш да чакаш, тогава си права. И пак: зависи до каква степен ти се работи или ти се почива в къщи Wink Peace   Ти сигурна ли си, че на приятелката ти не й харесва да чисти домовете? Има много хора, които обичат да чистят или не си съгласна с мен!? За да е почистено хубава и прецизно, означава, че човекът си върши работата с удоволствие и с желание. Ако не му харесва ще претупва, а от там и никоя дама няма да препоръча и следователно твоята приятелка няма да чисти толкова къщи, за да си докарва от почистване над 1000 лв.

# 70
  • Мнения: 157
Ako има  момичета от Козлодуй, които се интересуват от работа в магазин за дрехи, няма никакво значение с деца или без, нека ми пишат на лс.

# 71
  • София
  • Мнения: 2 265
biko, абсолютно си права.

Днеска интервюто мина добре според мен.

Имаше още поне 7-8 кандидати... да видим.
Аз ще съм на последното място - възраст, малко дете... Но се представих ок.
Нищо не ме затрудни. Не ми хареса управителката на офиса. Като подвикна на момичето, седящо наблизо - защо ядеш на работното място! След 10-на минути на някой друг - защо тази чаша е тук, ако разлееш върху клавиатурата.... не знам....

# 72
  • Мнения: 549
luss, за каква работа? Била съм преди години в кол-център, там беше част от вътрешния правилник, че има отделно помещение, в която се яде, а на бюрото имаш право да внесеш само чаша (вода), или кафе. Смисълът беше, че компютъра и бюрото са на този, който е на смяна - нямаш личен компютър, пък и да си ядеш и да приемаш обаждане едновременно някак си...

# 73
  • София
  • Мнения: 2 265
Издателство е. Редакция и корекция на рускоезични списания.

# 74
  • Мнения: 549
 Rolling Eyes Действително някак ...особено звучи

Общи условия

Активация на акаунт