Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 25

  • 23 584
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 4 381

Лека и спокойна нощ и сладки сънища  Hug Hug Hug Hug Hug
Лека, скъпа...до утре, живот и здраве, да осъмнем...да видим, как.... newsm78 newsm78 newsm78

# 17
# 18
  • Мнения: 4 381

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 53.Bölüm   Fragmanı

# 19
  • Мнения: 4 381
Започвам, отзад...напред, от трейлъра....наистина, интересен! Thinking Thinking
Хакан, поне е...неговият глас, говори на Ахмет....че Берин, няма да дойде...киното, филмът...свърши, му говори.....
Тя, плаче в леглото, до него.....пак, гласът на Хакан.....видя ли те да я преследваш, отново...ще те убия, заклевам...се...казва, отново....говори вероятно на Ахмет!!
Айлин и Сонер...много щастливи, взаимно се питат, дали другият е щастлив....казват си, колко се обичат!
Следващите кадри са Берин е при Ахмет, вероятно у тях....на леглото му....толкова, за тях!
Мете и Нихал, тя е в булченска рокля...май, ще се жени....за шефа на онези, дето не я оставяха на мира....побойниците! Мете, също е официален...дали, само присъства...говорят си, той й казва, добре де....този, дето ще се жениш е на годините на баща ти....
Нихал, после му говори....че досегане е знаела, какво е щастие, докато не го срещнала...него, Мете!
Накрая е Джемиле...му подвиква, пита го....добре, синко...обичаш ли това момиче, но Мете...гледа, замислен.....не отговаря!

# 20
  • Мнения: 0
Добро утро, ранобудни Мами-Дами ku-ku

Моля, заповядайте по кафенце Hug

Кралице, темата е много слънчева  Hug Да сърфираме из нея с настроението на слънцето, с вълнение към нашите любимци и магията на наближаващите коледни празници Hug

Последна редакция: пт, 09 дек 2011, 08:15 от temenuzhena

# 21
  • Мнения: 0

Тези Сладурчета искат днес да ви настроят с много хубаво, слънчево, безветрево, вълнуващо, вдъхновено, активно, усмихнато настроение Hug

# 22
  • Мнения: 36 754
Добро утро прекрасни   bouquet  bouquet  bouquet Желая ви много настроение в последният работен ден от седмицата  Hug Hug Hug Hug

На 9 декември Българската православна църква отбелязва деня на Света Ана, майката на Дева Мария. На Зимна Св. Ана църквата чества нейното зачатие. Св. Анна закриля брака, семейството, девствеността, бременните жени и вдовиците.




Честит имен ден на Ана, Анна, Анка, Ани, Янко, Янка newsm51 newsm51 newsm51 Да си носят святото име със здраве и много любов  Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 36 754
Теменужена   bouquet благодаря за закуската и компанията, която си ни довела. Много са сладки кученцата ти  Hug Hug Hug

Един поздрав докато си пиете кафето

# 24
  • Мнения: 36 754
'ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ'DE NELER OLACAK?


'Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.
09 Aralık 2011 08:30

'Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin yeni bölüm fragmanında Aylin ve Soner o geccenin sabahında artık daha mutludurlar. Mete, garson kızı zorla evlendirilmekten kurtarabilecek mi? Berrin ve Ahmet kavuşabilecek mi?

Yeni bölüm fragmanı http://www.gecce.com/video/aylin-ve-soner-artik-cok-mutlu_6579/

# 25
# 26
# 27
# 28
  • Мнения: 0
Сани е, благодаря за слънчевата тема, съвпада с времето днес.
Благодарим на Кралева!
И на Теменужена за ранната закуска!
Честито на именниците!
Някои да нямат по два пъти в годината именни Дни?  newsm78

Слънчеви неща може би се очакваха до вчера. Знаем че бахара ще свърши слънчево в тази тема..
Обаче Ойлето е от мрачно по-мрачно , имайки предвид фрагмана от снощи.. Какво да коментираме по него, ами ето какво , започвам с „най-слънчевата” двойка: Айлин – Сонер. Защо, ми щото това са малкото им слънчеви мигове. Невероятно е че мъж като Сонер, изчака не нещо друго ами позволението на един съдия за да преспи с Айлин, т. е. юридическо разрешение е очаквал господин смелчагата. Смелчага, смелчага, но само пред  женички като Месуде и Каролин. Всъщност защо аз никога не видях как Сонер се изправя като мъж пред брат си Мурат със следните прости думи. Аз ще му ги напиша ето: „ Мурат братко мой, ожених те за Айлин, въпреки любовта която изпитвах към нея, и тя към мен, пожертвах собственото си щастие, любовта, която чаках цял живот, пожертвах я за да те направя щастлив през оставащият ти живот. Не пестих никакви средства, за да го постигна.. Но любовта ни се оказа по-силна от нас и накрая се предадохме пред нея. Нищо не може да я спре, нито ти, нито  обичта и дълга ми към теб. Ние, и аз и Айлин осъзнаваме това което ти причинихме, обичаме те и искаме завинаги да те обичаме, прости ни, спаси себе си, спаси душата си, позволи ни да те носим в сърцата си с добро, докато сме живи... и т.н.”
Вместо това представете си, Сонерчо само като чуе гласа на брат си и хуква да бяга в несвяст, я за Лондон, я накрай света. И разбирате ли сега след като съдията даде развода ( и то развод който Айлин постигна самостоятелно, без грам помощ от Сонер ), та сега се отпусна Сонер, като че с един подпис  проблемите изведнъж са свършили , но не, неговото част от заслугата за щастието му още си стои и чака... Той чудесно го осъзнава, затова сънува кошмари като Али...

Берин! никоя жена не заслужава това което видяхме на фрагмана, да плаче в леглото до мъжа си, вместо да го обича. Затова написах оня ден, че Берин трябва да се разведе час по-скоро, независимо какво ще й струва това. После след време може и да го отчете като грешка, нищо не се знае, но така към момента не бива да продължава. Много е тегаво... Оня ден също писах за дъщеря й, как тя би приела това което прави майка й, ако бе голяма и разбираше какво става. Дали Зехра би се отнесла с разбиране към майка си Берин, заради това че се среща с друг мъж ( също както Али се срещаше с друга жена ), дали би понесла Зехра, че майка й не я е искала.  Дали Берин би се осмелила да й признае някога че е била нежелано дете от нея, така както каза на баща си Али, че не е искал най-малкия му син да се роди, и то с такъв висок глас го каза, че чак Осман чу и разбра за какво иде реч. Ние всички имахме милост към Али, когато той грешеше непростимо за някои ( за Джемиле, за децата, за Хасефе ), сега аз се отнасям по същият начин с милост към Берин, но дали Зехра би помилвала майка си или би я охулила, типично в майчиния си стил, не знам, Берин има шанс, че дъщеря й е още бебе..

И накрая Мете, най-кофти ми стана за него,  бях сигурна, че той може да покаже на всички ни една  безоблачна, слънчева любов, но отново друг се намеси, както преди смъртта се намеси и му отне юношеската любов, сега отново някой се намесва поне така изглежда фрагмана, сякаш да му напомни, че не всичко зависи от нас.. Дано се справи обаче, пожелавам му го от сърце, най-много на него!!!
 
Мамче, слагай резюмето на английски разбира се, обещавам че няма да го превеждам, само при поискване.  Stop

Поздрави на всички!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 29
  • Мнения: 0
Здравейте дами-мами  Hug Hug Hug Hug Hug

Кралева  smile3525 smile3525 smile3525 благодаря за новата прекрасна тема  Hug Hug Hug Жълто и черно - светлината и мрака. Това се случва и в двата сериала в момента. Поздравления за избора на цветовете, за прекрасните колажи и за това, което правиш за нас  Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт