Какви играчки давате на бебето да си играе???

  • 1 674
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 122
и гумени играчки ли не приема?
за удрянето на главата в таблата, моят до доста късно го правеше, никак не ме трогваше Simple Smile

# 16
  • Мнения: 348
и гумени играчки ли не приема?
за удрянето на главата в таблата, моят до доста късно го правеше, никак не ме трогваше Simple Smile

От повечето и се гади.Тя и биберон така и не пожела да опита.И гладна пак не го иска.Вода с лъжичка.(не че пие много де..)Дано да мога да я кърмя по дълго че да я науча да пие от чаша.Иначе в болницата е пила от шише.А бибата я е захапвала 2 пъти,просто защото беше озверяла от глад.Иначе направо я изстрелва или прави позиви за повръщане.Няма значение каучук или силкон.

# 17
  • София
  • Мнения: 44 122
нямах предвид за ядене , а за игра Simple Smile hahaha

# 18
  • Мнения: 348
нямах предвид за ядене , а за игра Simple Smile hahaha

Е да де,гумени ли са ....не ще.  Гади и се Laughing  А това за бибероните беше пояснение.Явно изпитва непоносимост към такива материали.  Joy

# 19
  • Мнения: 304
Аз съм я инсталирала на земята. Сутрин постилам и натрупвам играчките. И Йоана се удря, но пък предпочитам да играе с пластмасовите отколкото с тези от плат или плюшени. Като се удари отивам и успокоявам и толкова. Все някога ще се научи да се пази.
и аз бях така откакто моята Йоана се научи  да сяда самостятелно я слагах на земята с играчки.На 7 месеца и 10 дни пропълзя съвсем сама.и сега това забавление "игра на земята с мама и играчките" и е любимо.

# 20
  • София
  • Мнения: 44 122
lizi_beti - тогава като цяло за мен дочбро решение е да оставяш да си играе с 1 макс 2 играчки, няма да е заобиколена от играчки и играчици върху, които да пада, ако  се отегчи от текущата играчка сменяш с друга и играете заедно.

# 21
  • Мнения: 348
lizi_beti - тогава като цяло за мен дочбро решение е да оставяш да си играе с 1 макс 2 играчки, няма да е заобиколена от играчки и играчици върху, които да пада, ако  се отегчи от текущата играчка сменяш с друга и играете заедно.

 Peace май така ще стане.

# 22
  • Мнения: 3 647
Ами гледам да са съобразени със възрастта, но не винаги се получава.
Подариха ни кола с дистанционно, която е за 6 +, но от много мерак, таткото да я кара сега бебето се научи  да  я кара. Натиска ръчките и понякога даже и успява да задвижи колата.
Иначе, когато  беше в падащият си период, предимно на земята играеше.

# 23
  • Мнения: 273
Е,ние сме по-малки,но има един плюшен мишок и все му е в ръцете,дори наскоро му откъсна носа  Joy

Общи условия

Активация на акаунт