Безалкохолна бира за бременна?

  • 11 356
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 969
може естествено.
Отвреме на време и по една алкохолна, както и по чаша вино -червено чат пат
точно така

# 16
  • Мнения: 3 698
Безалкохолната бира е безвредна, така че ако те влече - пийни си.Аз си бях взела такава и не успях да я изпия , мноооооого гадна ми беше, само на цвят и мирис приличаше на истинска, ама вкуса... Sick

# 17
  • Мнения: 3 069
Стига да е с мярка, няма да има проблем!

# 18
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Пийвах си и бира, и винце.
 newsm68

# 19
  • Мнения: 2 663
Не мисля,че е проблем,повечето майки си пийват и алкохолна,какво пък толкова-от твърд алкохол до бира и вино разликата е огромна!!!
Аз също си позволявам от време на време чашка вино-всичко в умерени количества

# 20
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Може разбирасе!Аз обаче и като бременна пиех
истинска и нищо ми няма.До колкото знам може
чаша вино и др.-всичко без твърд алкохол и по
малко.

# 21
  • Мнения: 7 640
може да пиеш 1 бира ИЛИ 1 ч.вино ИЛИ 50г концентрат.
Зарежи тази безалкохолна бира, ти пробвала ли си я изобщо Sick

# 22
  • Мнения: 1 735
Брей! Изкарахте бирата и виното вредни за здравето ?! Shocked
До колкото знам вреден за плода е алкохолът,но във виното и бирата той е доста малко!А другите предимства на тези 2 напитки никак не са за пренебрегване!
Моля.Ето тук ще прочетете колко са "вредни" бирата и виното за вашето здраве:

http://www.vinoto.com/display.php?show_article=27&open_article=127
http://birata.com/?p=272

# 23
  • Мнения: 6 164
Аууу безалкохолна! newsm11

По-добре нищо не пий, това за мен е най-отвратителното питие. Sick

Аз иначе си пия алкохол веднъж седмично, или на 2 седмици - по чаша вино, или малка бира, концентрата ми е гнусен откакто съм бременна, само текилка в коктейл.

# 24
  • Мнения: 260

Вижте момичета, всички знаем, че алкохола и вреден. Няма какво да се залъгваме. Това, че си пийваме не би трябвало да ни кара да си търсим оправдания от рода, че виното ибирата са полезни за организма. На мене също ми се пийва биричка и съм си пийвала по чаша от време на време и докато бях бременна и сега, когато кърмя, но поне не се залъгвам , че това е полезно за бебето. Същото важи и за цигарите - че не трябвало бременната да спира да пуши, защото организма се лишавал и бебето щяло да страда - абсолютни глупости, оправдание на тези, които не могат да спрат да пушат. Та пиенето на какъвто и алкохол и пушенето не само, че не е полезно, а е и вредно, но пък в края на краищата и ние сме хора и в умерени количества от време на време може да си го позволим.

Това, че алкохола в умерени количества (чаша вино или бира) е полезен, наистина е научно доказано отдавна. Може да не е полезен за бебето, но в толкова малко количество не му вреди, според мен в това е въпроса. Докато бях бременна, когато излизахме с приятели си пиех по една малка бира без угризения. Само през първите три месеца не, тогава наистина не бива да се рискува.

# 25
  • Мнения: 1 581
Няма полезни количества алкохол - нАучните доказателства издишат. Всичко е въпрос на организъм и как той реагира на различните количества алкохол.
Безалкохолната бира аз си я харесвах, изпила съм доста  Wink Не я "правят" безалкохолна, а просто "пропускат да я направят" алкохолна  Laughing
И алкохолна съм пила няколко пъти през бременността, но ми миришеше, а за вино направо  Sick
Наистина нищо няма да ти стане от чаша бира или вино, но недейте с тия залъгванки с полезността, и освен това количеството за всеки е различно, особено пък дали е дневно или седмично, или месечно...

# 26
  • Мнения: 3 356
През щялата бременност пиех по бира всеки ден.
Имам проблеми с бъбреците и поради тази причина си попийвах.
В бирата има фолиева киселина.В умерени количества не е вредно според мен.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Брей! Изкарахте бирата и виното вредни за здравето ?! Shocked
До колкото знам вреден за плода е алкохолът,но във виното и бирата той е доста малко!А другите предимства на тези 2 напитки никак не са за пренебрегване!
Моля.Ето тук ще прочетете колко са "вредни" бирата и виното за вашето здраве:

http://www.vinoto.com/display.php?show_article=27&open_article=127
http://birata.com/?p=272

То оставаше и производителите да си направят антиреклама.

# 28
  • Мнения: 1 735
Няма полезни количества алкохол - нАучните доказателства издишат. Всичко е въпрос на организъм и как той реагира на различните количества алкохол.
Безалкохолната бира аз си я харесвах, изпила съм доста  Wink Не я "правят" безалкохолна, а просто "пропускат да я направят" алкохолна  Laughing
И алкохолна съм пила няколко пъти през бременността, но ми миришеше, а за вино направо  Sick
Наистина нищо няма да ти стане от чаша бира или вино, но недейте с тия залъгванки с полезността, и освен това количеството за всеки е различно, особено пък дали е дневно или седмично, или месечно...
Това не го разбирам! Прочете ли линковете ,които дадох в предния си постинг?

# 29
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
няма нищо лошо и в алкохолната бира ако я харесваш по една чашка

Общи условия

Активация на акаунт