Какво да правя, отказва АМ?

  • 1 537
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 21 275
Вие сте добре-големи сте,ь на мен ми се изправят косите от 3 дена плюе ми Хипа ,дори и на 4 часа н е огладнява посъветвайте ме!
Не знам на каква възраст сте - ядете ли друго?
Но ако не огладнява, бих се притеснила - не е ли по-добре съветът да е от педиатър?

А при нас нещата се поуспокоиха - снощи млякото бе прието с търпение, може да закрепим положението до като минем на кисело мляко... Дано да го хареса!
АМ ли или кисело млеко ?  newsm78

# 16
  • Мнения: 539
Вие сте добре-големи сте,ь на мен ми се изправят косите от 3 дена плюе ми Хипа ,дори и на 4 часа н е огладнява посъветвайте ме!
Не знам на каква възраст сте - ядете ли друго?
Но ако не огладнява, бих се притеснила - не е ли по-добре съветът да е от педиатър?

А при нас нещата се поуспокоиха - снощи млякото бе прието с търпение, може да закрепим положението до като минем на кисело мляко... Дано да го хареса!
АМ ли или кисело млеко ?  newsm78
Пак прие да пие АМ, а междувременно захраних с плодови десерти с йогурт, за да започнем след това с кисело мляко. Ама не харесва много йогуртите, та се чудя как ще е с киселото мляко... newsm78

# 17
  • Мнения: 15 379
Киселото мляко няма нищо общо като вкус с йогурта и особено този в дуетите или плодовият бебешки йогурт.
Предложи киселото мляко без добавки. Много вероятно е да го хареса. Ако в началото не й допада, може би по-натам ще го прояде. При моето дете стана така.
А че пие вече АМ е повече от чудесно.

# 18
  • Мнения: 539
Киселото мляко няма нищо общо като вкус с йогурта и особено този в дуетите или плодовият бебешки йогурт.
Предложи киселото мляко без добавки. Много вероятно е да го хареса. Ако в началото не й допада, може би по-натам ще го прояде. При моето дете стана така.
А че пие вече АМ е повече от чудесно.

Благодаря, SourcherryHug
И аз се надявам да го хареса! У дома всички сме му фенове, а и да изоставяме вече това омразно АМ (особено баткото ужасно го мрази - чул отнякъде, че бебето ще надебелее от него Mr. Green, а откакто го помириса само не може да си обясни как изобщо го пие бебенка  Joy)

# 19
  • Мнения: 1 262
Пробвай с друго АМ. Моят в началото му давах Бейбилав, но от него много повръщаше и май не му харесваше особено. Давах му и Милумил по едно време, от него много ревеше и хич не искаше да го пие. Сега му давам Хумана и положението е екстра - много е спокоен, много го харесва, даже пие повече отколкото трябва. Ако намериш някъде Хумана, вземи една малка кутия 300 гр и дай на детенце да видиш дали ще му хареса. Доколкото знам от мнения на майки децата обожават Хуманата.

# 20
  • Мнения: 15 379
Детето на авторката вече пие АМ.
И това е написано през няколко поста.

# 21
  • Мнения: 539
Всъщност, вече не ни се налага да пием АМ, тя навърши годинка междувременно и сега сладко-сладко си хапва кисело мляко!  Heart Eyes
Благодаря за желанието да ми помогнете!
Дано някой друг се възползва от съветите ви!
Мисля, че е възможно при нас проблемът да е бил, че от Бейбилав №3, което пиеше с нежелание, минахме на Милумил №2 (беше над 10 мес, но под годинка) и тя не искаше и да чуе.
След известна почивка (няколко дни без АМ) се съгласи да изтърпи опаковката до края  Laughing

# 22
  • Мнения: 27 524
Всъщност, вече не ни се налага да пием АМ, тя навърши годинка междувременно

АМ не е за деца до годинка.  Simple Smile Колкото по-дълго го пият, толкова по-добре  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 539
Никога не съм твърдяла противното, дори се надявах да пие АМ до към третата годинка... Но уви - тя не го харесва, с цената на огромни усилия от моя страна пиеше, докато не беше подходящо да приема редовно кисело мляко (за това годинка). Тя наистина не харесва АМ и трябваше да полагаме много усилия, за да го пие поне докато стане на годинка, за да може спокойно да й даваме кисело мляко ежедневно. Това е.
 Ако имате възможност, давай те АМ, според един лекар, когото много уважавам, "докато издържите финансово". Специално подготвено е за деца, съдържанието му е балансирано, обогатено е с витамини и минерали... Нашето момиченце просто не го харесва... Или пък не харесва пиенето от шише...
Всъщност, отлична идея - може да пробвам с чашка.

Общи условия

Активация на акаунт