Кихат ли бебетата Ви ?

  • 16 919
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 403
Ами на колко е твоето детенце?  Grinning

На 11 месеца  Laughing Като порасне, сигурно и аз ще забравя  Wink

нашата е на година и осем кихането си продължава, ама хълцането поспря Simple Smile

# 16
  • Мнения: 148
Ами, да , хълца също, и като започне имам чувството, че няма спиране, а кихането, явно и други бебоци са така.Иначе промивам нослето с физиологичен разтвор, няма сополки, но понякога, особено след сън прохърква с него. Бебета, като не могат да си кажат какво им е , може само да гадаем.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 149
нашата е на година и осем кихането си продължава, ама хълцането поспря Simple Smile

Ето, има надежда за нас!  Mr. Green Peace

# 18
  • Мнения: 646
И моят хубавец киха и хълца ,таман спре едното и се почне другото ooooh! особено от хълцането малкия направо се побърква Confused

# 19
  • Мнения: 403
нашата е на година и осем кихането си продължава, ама хълцането поспря Simple Smile

Ето, има надежда за нас!  Mr. Green Peace

Има, има надежда Simple Smile  newsm10 Надеждата умира последна  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 6 442
Да, киха си. Не съм броила колко пъти дневно.
Но обикновено има дразнител.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Кихаше,особено през първите няколко месеца.  Peace

# 22
  • UK
  • Мнения: 2 838
Киха си доста често.
Още бяхме в болницата , бебето кихна и аз го завивам,а навън 35 градуса, акушерките ми се смяха и ми обясниха че кихането е като при големите ,понякога от дразнител ,понякога просто така.Не е задължително да се разболява.

# 23
  • Мнения: 2 216
Киха още от родилния дом. Там ми казаха, че може да е реакция на миризма. А иначе още докато е в корема бебето хълца Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 1 609
Киха, киха. И аз питах педито - много кихане ми се виждаше, но ми каза, че е нормално.

# 25
  • Мнения: 3 932
Киха, и то по 4-5 пъти един след друг, броя ги, защото гониm рекорда на дядо и, който е 7 последователни кихавици  Mr. Green

# 26
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Припомнихте ми малко позабравени неща  Laughing Михаела още от новородена кихаше по 3 последователни пъти доста начесто, докато Вали сравнено със сестра и мога да кажа че почти не кихаше. С израстването разреди кихавиците Мишето. И двете хълцаха и много се дразнех като ги чуе някоя баба и почне "На детето му е студено, я сложи едно вълнено елече/вълнени терлички, че ще го разболееш" и това при нормално топла стая и добре облечено дете doh Но всичко се израства и забравя  Peace

# 27
  • Мнения: 284
Хаха. Бях го забравила това. Не само, че кихаше и свекървата постоянно ме поглеждаше с погледа "Видя ли? Като не му слагаш плетеното от мен елече...така става" Simple Smile
Повече се притеснявах от болезненото и дълго хълцане. Господи, как хълцаше само!!!

# 28
  • Мнения: 187
моето детенце като беше бебе,кихаше постоянно,по N-пъти на ден,но педиатърката ни каза че няма нищо притеснително в това,друга лекарка при която ходех зинаги за второ мнение,ни беше казала,че кихат здравите деца,действително детенцето ми не е боледувало,но много кихаше

# 29
  • Мнения: 808
Като се замисля, нашия не е кихал много, но пък честичко хълцаше. Особено след продължителен смях.

Общи условия

Активация на акаунт