Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 2 079
...
 Имам въпрос от скоро време много се напъва като ака  и много мъничко после има в кукото или памперса. Мисля, че е запечена нещо. Преди нямаше никакъв проблем  и не знам какво да правя има ли нещо с което да я разхлабя  Cry
Сини сливи, круши, мед, спанак, червени чушки. При нас тези неща действат безотказно.

# 46
  • Мнения: 2 262
Рали, браво за отличния успех!  Simple Smile

Аз съм много възмутена от Памперс - повишили са с 25% премиум кеър, сега са 31 лв пакета  #2gunfire. На тая криза, на тия заплати, които не мърдат нагоре! Пускам я моята по натура, пък нека ходи мокра и наа..на  Mr. Green. Е, разбира се, и така не става, ще се опитам да увелича броя успешно ползвани гърнета на ден, но все още не ни е дошъл момента.....

boonboon, при Николета още от началото си вървим така - лесно се запича, най-вече от ориз. Затова с ориза (и морковите) предпазливо; повече течна храна, спанак, тиква, сурови круши, сок от ябълка, но не и цяла ябълка. За елдата знам, че не запича, но не съм забелязала и да разтоварва. Овесените ядки и овесен сок действат разхлабващо. Сини сливи, но при нас не са имали ефект. Ми, това е, ако се сетя друго, ще добавя  newsm78

От всичко изброено, при нас най-добре действат ябълков сок, прясно изцеден, круши и овесени ядки.

# 47
  • у нас
  • Мнения: 1 870
аз си купувам премиум от продавалника на 18лв пакета Peaceи съм повече от доволна Mr. Green

# 48
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
ще пробвам от изброените и ще кажа кое ни е помогнало.
Мисля, че знам защо стана така амаааа. Отказва да яде манджи и супи само филийки и сладки работи и от там се появи проблема

# 49
  • Мнения: 3
За хъджис пюр съм с две ръце Peace.Ние още от самото начало ги изполваме след няколко пакета бели памперс.Страхотни са !!!!

# 50
  • у нас
  • Мнения: 1 870
някой да има разработено есе по психология  Blush

# 51
  • у нас
  • Мнения: 1 870
намерих си Peace

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 6 640
Привет Hug
Ние се завърнахме отново вкъщи, след няколкодневна почивка на балкан Mr. Green
Малкия официално се запозна със снега и беше очарован - в момента, в който тръгвахме да се прибираме във вилата, наддаваше ужасен рев Mr. Green А докато бяхме вътре, непрекъснато си мъкнеше я якето, я космонавта, я ботушките hahaha
Довечера или утре ще кача малко снимки във фейса Peace
...И в този ред на мисли - някой купил ли е шейна за малчовците?!? Ние с баща му се чудим и маем - ами те са отвратителни - 4 дъски и две тръби #Crazy Другите пък, не са подходящи за толкова малко дете - нямат облегалка и е възможно да падне newsm78 Някой знае ли за подходящ модел, независимо от цената 9е, все пак да е разумна Wink)

Дана, радвам се, че вече сте си вкъщи. Бързо възстановяване на Дани, а и ти да се оправяш.

Рали и ние почти от самото начало сме с кърпичките на Хъджис - страхотни са Heart Eyes Вече взимам и за домашно ползване такива - ами те като са в кашонче, излизат колкото най-обикновените Whistling
Най-ми харесват зелените (natural care) Heart Eyes
Относно пампите - пак единствено и само Хъджис (когато слагам). Носят ми ги отвън и цената е 20 лева за големия пакет Crazy


edit: някой има ли от Шумен?!? Спешно ми трябва "вътрешен" човек hahaha

# 53
  • на североизток
  • Мнения: 460
Мъниче, най-хубавото средство за пързаляне е от онези дъски за дупето. Особено за малки деца, защото вече си седнал на земята и няма как да паднеш и да се удариш Wink А и е много по-инертно и готино. Можеш да вземеш и двойна(за две дупета), за да се пързаляте двамата Peace Много е забавно така, ние с Никито все така сме се пързаляли. А пък и шейната после тежи нагоре по баира, трябва да я теглиш, а дъската е лека, може и Дидко сам да си я носи Mr. Green
Какво ти трябва за Шумен, имам приятелка там, ако мога да помогна...

# 54
  • Мнения: 26
Привет Hug
...И в този ред на мисли - някой купил ли е шейна за малчовците?!? Ние с баща му се чудим и маем - ами те са отвратителни - 4 дъски и две тръби #Crazy Другите пък, не са подходящи за толкова малко дете - нямат облегалка и е възможно да падне newsm78 Някой знае ли за подходящ модел, независимо от цената 9е, все пак да е разумна Wink)

Ина, ние сме решили да купуваме такава:

http://sportdepot.bg/products/ski-kanki-snowboard-sheini/sheini/ … heini/2221-sheina

Последна редакция: вт, 13 дек 2011, 21:52 от Victoria.

# 55
  • Мнения: 3
 Victoria. и ние също ще купуваме тази шейна за Алекс.
Ще ходим до спорт депо да я видим и ако ни хареса ще му я вземем.

# 56
  • Мнения: 3 270
antonia, овесени ядки и водата им действат безотказно при нас.  Peace

# 57
  • Варна
  • Мнения: 2 079
Благодаря за инфото, макар и нужно на boonboon. Hug Ние сме от клуба на дрискащите повече от редовно. Wink

# 58
  • Мнения: 26
Victoria. и ние също ще купуваме тази шейна за Алекс.
Ще ходим до спорт депо да я видим и ако ни хареса ще му я вземем.


sparkiii, най-много да се видим там  Laughing

# 59
  • Мнения: 3 270
 Blush Нещо имам много задачи и изключвам.

Общи условия

Активация на акаунт