Съпруги, чиито мъже пътуват по море-25

  • 36 640
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 50
Добре дошла,Bqla Ptica!!! waveyНадявам се да се чувстваш добре в нашата весела принцеска компания и да ти минават по-леко дните,когато морския е на път!!Тука разнищваме всякакви фолософски теми и докато не я докараме на нас да ни е добре не спираме да разсъждаваме newsm53
Мацки,аз съм съгласна за следващия купон,само на 16,17,18 съм в София!!Останалите дни живот и здраве съм на линия!!! newsm68
Лека нощ на всички и вълшебни сънища babydust7

# 31
  • Мнения: 2
Добро утро,Принцеси морски!
Едно кафенце по случай долитането при нас на Bqla Ptica
Добре дошла waveyписала си,че си от Русе,а мъжлето по река или море плава.
Виждам,че вече Делта те е обула.Надявам се да ти е уютно на нашето миндерче.
О,Мария и ние ти се радваме,че макар и далеч,не ни забравяш.  bouquet
Девойки,какви са тези планове за празнуване.Ами ние май няма да се спрем до Нова година. Rolling Eyes
Ще трябва да си издействам отпуск.Praynig
Лек и спорен ден на всички! Hug

# 32
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Надейййййй  Hug

                                                

И един поздрав от мен, с любима моя песен но точно по темата за танцуващите Принцеси Hug

                        



Наздраве, Наде!!! cheers

# 33
  • Мнения: 681
НАДЕ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! newsm59
ДА СИ НИ ЖИВА И ЗДРАВА.ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО РАДОСТ,ЩАСТИЕ И ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ.
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК И НАЗДРАВЕ!  party023

Добре дошла Bqla ptica! welcomeДелтито ти е дала страхотни терлички,надявам се ще ти е хубаво сред нас.
Момичета,ако искате да я мятаме от 27-и.Аз ще гледам да уредя малката да я гледа майка ми,че на другата сутрин трябва и да я заведе на детска градина.Така,че давайте предложения.Aко не,със сигурност остава за 28-и наобяд.Делтито днес ще запази маса.
Лек и спорен ден на всички! Hug

Последна редакция: пн, 12 дек 2011, 09:31 от vaiii

# 34
  • Мнения: 293
Добро утро!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НАДЕ, ЖИВА И ЗДРАВА ДА СИ НИ !  bouquet
Аз за 28.12 разбрах ами това за 27 какво е вечерно ли?

# 35
  • Мнения: 50
Момичета,много ви благодаря за хубавите пожелания.Изпреварихте ме!!!Не можах да ви сложа виртуалната почерпка раничко,но да ви е сладко за предиобядното кафе!!


Делти,абба ми е един от любимите състави.Благодаря ти!!!Предлагам тази песен да бъде нашия химн Joy Joy Joy!!!
Хубав ден ви желая и да ви се връщат тъпкано всички ваши пожелания!!!  love001  love001  love001

# 36
  • Мнения: 293
Хахахаха Наде,каква е тази картинка бе ,много ме размя. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 37
  • Мнения: 2
Наде, newsm51 newsm59
Каква почерпка,страхотна!Благодаря! Hug
Благодаря и на Делти за прекарсната музика.Вече съм заредена с настроение за цялата седмица.Ще работя и ще пея Joy

# 38
  • Мнения: 5 776
Наде и тук да ти честитя  newsm59 весело изкарване на празника  Hug
Тази картинка и на мен ми я пльоснаха на аватара  Embarassed че беше тяхна картинка

# 39
  • Мнения: 274

Наде, Честит Рожден Ден!
Изгревът носи Надеждата, а всяка Надежда е една Мечта. Осъществи я! Много   love001 от мен!

Хей Принцеси, събрахте енергия от купона и сега май не ви се спира  Wink !

# 40
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Наде,
Чест е за мене, любимата ми песен на АББА да е химн на нашата Принцеска група. АББА винаги ни напомня за началото на лИбУФта ни с ДелтУФ. А той все ми пускаше Танцуващата Кралица, защото знае, че обожавам да танцувам.

Мацорани,
Преди малко запазих маса в меАничката за 6 парчета. Не бях сигурна колко Принцеси шЪ идват и дадох тази примерна бройка. Давайте да се преброим, помислете си,...... че ако има промяна, от механата искат да ходя да им се обадя.

И още нЯщУ, моят го извикаха за смяна по рано и май шЪ приемИ...та преди Нова Година шЪ Фаща пътя и той. Ама таман лятото ще си е тука. Това е за сега....чакам да сЪ преброите....СтроЙ сЪ, прИброЙ сЪ!!!

# 41
  • Мнения: 681
Делте,благодаря ти за резервацията! Hug  bouquet
Момичета всички пишещи тук сте поканени,имам повод на почерпя.Датата е 28 декември от 13.00ч.в една механичка близо до операта.
Надявам се всички да се видим и наприказваме. Hug

# 42
  • Мнения: 1
 smile3525 Здравейте момичета малки и големи.
Отново Ви благодаря за топлото постещане.

Въпреки че още не се познаваме искам и аз да се присъединя към пожеланията и да честитя рожденния ден на Надето hbday
Пожелавам ти
"Малко приятели,но верни!
Малко късмет,но когато имаш нужда от него!
Малко любов,но истинска.
И много много здраве!

Последна редакция: пт, 30 дек 2011, 13:31 от Bqla Ptica

# 43
  • Мнения: 112
Наде, честит рожден ден!!!! Запази бойния дух завинаги!!!
Вале, благодаря за поканата HugАз ще съм свободна на 28, от 23.12 запразняваме във фирмата, така че ще съм с вас. Делте, брой ме Grinning

# 44
  • Мнения: 274
Малко е късничко ...ама за лека нощ една приказка...За Малката звездичка..
 Живяла някога в небесния безкрай една звездичка. Но била на място, от което не се виждала Земята. Затова един път в годината, на Рождество, тя долитала до земята за да се порадва на радостите на хората. Но когато приближила вместо радост, тъга съзряла сред хората. Приискало и се да направи така, че да са щастливи, но била малка звезда и нямала достатъчно сили за това и опитвайки, можело да изчезне самата тя.

Срещнала Луната. Поздравили се и поговорили. Луната и казала, че искрено й завижда че е толкова мъничка и може да достига до земята. Съжалила, че когато тя е била малка се страхувала да не се погуби давайки от силата си на хората и решила първо да стане по -голяма и по-силна. Но сега когато пораснала, забравила как се лети и не можела вече да помогне.

Замислила се звездичката дали да изчака и събере сили или сега да помогне на когото може. И решила да не чака.

Всеки който видела тъжен му давала радостно настроение, а самата тя се смалявала. И когато разбрала, че трябва да се върне обратно за да събере сили до следващото Рождество, тя забелязала едно малко, красиво и много тъжно момиче. То помагало на майка си да се приготвят за празника. Момичето тайно си мечтаело за красиво украшение, каквото имали другите момичета, но не можела да иска това от майка си защото били много бедни.

Звездичката разбрала, че на това момиче е трябвало да помогне, събрала сетни сили и… изчезнала.

А в ръцете на момичето паднало красиво колие – верижка обсипана с блещукащите във всички цветове на слънцето, сълзи на нашата звездичка.

Общи условия

Активация на акаунт