За какво стават мъжете?

  • 7 673
  • 146
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
Всичко или нищо. Зависи от жената.

# 16
  • Мнения: 2 401

Демек за е.ач. Това е и моята опция, ако е нужна обективност.  На която и се надявам.

# 17
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Аз ставам за всичко - само не и да раждам и да оперирам хора Joy Joy Joy Joy Joy

# 18
  • Мнения: 9 865
Някои и за толкова не стават...

# 19
  • Мнения: 7 006
Жена се връща от работа,натоварена с пазарски торби като магаре..Стъпвайки у дома,захвърля торбите и се залавя с прахосмукачката..Мъжът се изтегнал на фотьола с бира в ръка и зяпа в телевизора.Жената:
-Ааа..ъъъ..мило,аз.. таковата..би ли си повдигнал краката,че да почистя..
-Еее...д'ееба маа му..нищо не можете да свършите без мен у тая къща..

Всичко или нищо. Зависи от жената.
smile3501

# 20
  • Мнения: 4 290
 Стават, ама не е сигурно.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Това ми напомня на една книга, която си бях купила в 8-ми клас.Казваше се " Съпруг ли? Каква полза от него?" Най хубавото беше,че отзад на корицата в 7 точки бяха изброените ползите от съпруга: Да ти завиждат приятелките,да не те съжаляват роднините,да има кой да те придружава на сватби,погребения и т.н,да носи тежките предмети и др.Не си спомням всички,но беше много реалистична.

# 22
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
минзухар Wink

Кто се замисля то си зависи от модела и годините  Wink
има модели с различни опции , има и мултифункционални ...... някои даже могат да се тунинговат ако модела го позволява де  Mr. Green
Party Модел Е (Т)101

# 23
  • Мнения: 2 032
И кому са полезни такива елементарни мъжемразки теми?

Винаги когато си помисля, че форумът вече е достигнал дъното, някой пуска тема, с която изчегъртва още по-отдолу.

# 24
  • Мнения: 2 448
Докато им става от нас за всичко стават.  Laughing

# 25
  • Мнения: 1 253

Демек за е.ач. Това е и моята опция, ако е нужна обективност.  На която и се надявам.

Нещо такова, но не само. Някои са чудесни събеседници; стават и за разговори, вечери, пътувания, смях. Добро прекарване, с други думи. Някои са много вълнуващи и забавно сладки, когато си загубят ума. Някои могат да провокират страхотни емоции, а има и такива, които са наистина добри приятели. Но, като цяло, е грешка да бъдат взимани прекалено насериозно, според мен  Wink  

# 26
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Но, като цяло, е грешка да бъдат взимани прекалено насериозно, според мен  Wink
Това не е хубаво. А ако теб не те взимат насериозно как би се почувствала?

# 27
  • Мнения: 1 253
Аз настоявам да не ме взимат насериозно.
А в темата говорим за мъжете, не за мен.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 437
Е, недейте така Simple Smile За всичко стават Simple Smile Въпросът е ние какво търсим и да си го намерим Simple Smile
Но, че жените са по-оправни- спор няма. Ако ние можем без мъж, то мъж без жена не може. Wink

# 29
  • Мнения: 17 407
....то мъж без жена не може. Wink

Би ли ни обяснила  какво не може, както и за жената?

Общи условия

Активация на акаунт