Нарекох те Фериха~82~ Да умееш да обичаш значи да умееш всичко.

  • 21 882
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Хайде да  ни  е честита новата  тема  Hug
Вили,  Hugблагодаря за уютното местенце  newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51

# 16
  • Мнения: 56
Благодаря Виленцее   bouquet  bouquet  bouquet
Темичката ни е както винаги страхотнаа  ooooh! ooooh!

Какво си се разофкала бе Бабе  Whistling Whistling  hahaha
Божеее станах зарезил  ooooh! ooooh! , ами нервирах се бабе от серията  #Cussing out #Cussing out , а и мониторчето ми изгоря и съм с телевизора на баба и дядо  Whistling Whistling
Демек сега ми се оправдаваш тука  Whistling hahaha hahaha hahaha hahaha, че и на баба и дядо телевизора взела  Mr. Green

Вили днес ти я пусна новата тема нали маминко Hug
Благодаря на тебе и на Тинчето newsm51
Да Маминко аз я пуснах  Flutter Flutterама Тинчето ми я беше нагласила, новите гифчета аз ги правих и колажчето и Мамчето има заслуги там  Mr. Green
 

# 17
  • Мнения: 21 201
Тинче,  newsm51 Вили, newsm51 прекрасна тема. Hug
Прехвърлям си поста от старата тема, че не мога да пиша вече от главоболие.
На мен епизода много ми хареса. Хвана ме от първата сцена и ме държа до последната такава. Щом и главата ме заболя, значи е имало защо.
Може все още ФЕмир да не са заедно, но серията беше динамична и изпълнена с чувства и емоций, поне за мен.
Лека нощ. Hug

 

# 18
  • Мнения: 12 719
Вили благодаря ти за прекрасна тема Hug  bouquet аз РЕВА та се съдирам  newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm61 Защо има толкова зли хора защо  Cry Cry Cry Cry Cry защо  Cry Cry Cry Cry Cry

# 19
  • Мнения: 56
Вили благодаря ти за прекрасна тема Hug  bouquet аз РЕВА та се съдирам  newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm61 Защо има толкова зли хора защо  Cry Cry Cry Cry Cry защо  Cry Cry Cry Cry Cry
Бабееее всичко умокри бе  Laughing Joy ще се подхлъжнем някъде  hahaha hahaha hahaha няма страшно ще ти мине  Mr. Green

Абе май само аз съм оптимист тази вечер и Маминка  Whistling Whistling

С нетърпение чакам аз да се  разбере за фалшивата бременност на Сахер  tooth tooth ей тогава като я метне и нея малкия Чепик  box box бой  Joy Joy

# 20
  • Мнения: 8 409
Ей, ако следващата серия Фемир не се съберат, отказвам да си причинявам повече това мъчение.   Peace Да не съм мазохист. hahaha hahaha hahaha Честно, всичко ми дойде вповече.  ooooh! Лека нощ от мен. Hug Hug Hug

С нетърпение чакам аз да се  разбере за фалшивата бременност на Сахер  tooth tooth ей тогава като я метне и нея малкия Чепик  box box бой  Joy Joy
Малкият чепик не си поплюва.  Joy Joy Joy Как намлати Емир. Shocked

# 21
  • Мнения: 12 719
Вили благодаря ти за прекрасна тема Hug  bouquet аз РЕВА та се съдирам  newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm61 Защо има толкова зли хора защо  Cry Cry Cry Cry Cry защо  Cry Cry Cry Cry Cry
Бабееее всичко умокри бе  Laughing Joy ще се подхлъжнем някъде  hahaha hahaha hahaha няма страшно ще ти мине  Mr. Green

Абе май само аз съм оптимист тази вечер и Маминка  Whistling Whistling

Виле честно да ти кажа до преди да вида последната сцена имах оптимизъм ще стане нещо хубаво си казах и какво накрая се появява Джансу слага снимките под вратата Фери най-сетне щеше да говори като хората с него и какво тоя проклет Халил .Гаранция Емир няма да я изслуша и после много ще съжелява че не я чул мое мнение тоя гаден поглед се завърна друго немога да кажа  ooooh!

# 22
# 23
  • Мнения: 24
Хайде лека нощ.Благодарности за ПРЕВАДАЧКИТЕ

# 24
  • Мнения: 12 719
Лека нощ Hug Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 2
Как  няма да се завърне тоя поглед ,като това  направо  е  убило  Емир .
Според мен, от всичките лъжи  на Фериха ,тази най нарани Емир.
Защото той тогава и вярваше  Peace а тя   била сгодена.  Демек  пак го е лъгала и че го  обича, и  че е  единствен за  нея. Със сигорност  ще изтърпим   още 1,2 сери  скарани Фемир  Peace

Лека нощ и  от  мен  Hug
 

# 26
  • Мнения: 599
violetka уникално клипче   Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 56
ceyda ateş t...;
 seTte sorun yok ayrılma gıbı durumda yok merak etmeyın sadece 1 bolum ısvıcrede hande bı sonrakı bolumde donuyo



Това което разбрах с google е, че още една серия и се сбодряват ама някой знаеш езика да потвърди, че не можИ да се вярва на чичо Google  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 56
violetka уникално клипче   Heart Eyes
И на мен ми е едно от любимите  Heart Eyes Heart Eyes
Ето още едно за тебе  Hug



http://www.youtube.com/watch?v=KFDNvak1kn4&feature=channel_video_title

# 29
  • Мнения: 27
Момичета,макар да не можах да изгледам целият епизод от начало до край за мен този финал ми е достатъчен да ме накара да тръпна в очакване на следващия 39 епизод.Не знам защо но нещо в мен крещи,че това е съдбоносният момент на сдобряването на Фериха и Емир.Джансу вместо да ги раздели,ще ги събере.Както се казва в поговорката,вместо да й избоде очите,ще изпише веждите на Фери.По- голямо добро това глупаво момиче не можеше да направи за ФЕМИР.Макар,че Емир гледайки снимката отново е ядосан и объркан,той ще чуе истината от Фериха,защото тя няма този път да я премълчи.Фери разбирайки истината за съдбата на майка си,за нейната загубена любов,сега разбра истинското послание на писмото на Зехра-да не се отказва от любовта си и да следва сърцето си.А Емир макар да не отговори на Кораи вече в себе си е простил на Фери и като разбере какво е преживяла с този насилствен годеж заради снимките в списанието не мисля,че ще пусне Фериха да си тръгне от живота му,а също и от апартамента.Нали казаха,че сцената на сдобряването е в апартамента на Емир,е там са ,сами,това е последното нещо за което Емир още не е разбрал,и последното нещо което ще му разкрие още повече колко е чиста и истинска любовта на Фериха.Даже си мисля,че може да се стигне и до КЕКС,нали Фери избяга тайно.
Желая ви лека нощ,а аз отивам да гледам вече целия епизод.

Общи условия

Активация на акаунт