Секстинг ?!?

  • 6 775
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 293
Аз нямам нищо против стига нещата да прерастват в реални, а не да остават само във виртуала.

# 17
  • Мнения: 7 947
Мне знам, не съм го правила, но ще чета - да посъбера информация  Sunglasses

# 18
  • Мнения: 135
Мне знам, не съм го правила, но ще чета - да посъбера информация  Sunglasses

Не ти и требе.. друго си е око да види и ръка да пипне!!!  Laughing

# 19
  • Мнения: 55
Ми то да направиш крачката от витУ'ла до рИЪла не е трудно.
Въпроса е, "какво търсиш и какво искаш?"
Дали е изневяра...., примери дал господ.  newsm78

# 20
  • Мнения: 7 947
Ми то да направиш крачката от витУ'ла до рИЪла не е трудно.
Въпроса е, "какво търсиш и какво искаш?"
Дали е изневяра...., примери дал господ.  newsm78

Сигурно не е трудно, но аз никога не съм си падала по такъв вид - виртуални - запознанства, сайтове и любови. Аз не видя ли човека до мен и не усетя ли тока - забрави да ми се прииска нещо  Wink

# 21
  • Мнения: 755


 Аз не видя ли човека до мен и не усетя ли тока - забрави да ми се прииска нещо  Wink

Да де, но някои явно така разчитат да намерят този ток, като преди това се запознаят във виртуала пък после проверяват има ли ток и в риъла.
Имам пример както вече писах, но опит не, затова питам , че ми е интересно. Laughing Каква трябва да е тази"тръпка", за да си дириш партньор в нета? Че и пък секстинг даже.. Thinking.

Последна редакция: чт, 15 дек 2011, 09:01 от Fortune

# 22
  • Мнения: 135
Въпрос на настройка..знаеш ли на кой какво се върти из главата Форти!!!  newsm78
Пък някои намират и други начини за да стигнат до екстаз!!!  Shocked

http://www.vsekiden.com/108217/skuoshing-seks-igra-za-mazohisti/
http://www.vsekiden.com/108136/amerikanets-izdahna-sled-izvratena-seks-igra/

Пусти мерак граници не знае..та ти за некакъв си секстинг ми говориш!!!  Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 2 217
Лошо няма......
Предпочитам обаче живичкия контакт Flutter

# 24
  • Мнения: 86
Всичко, което прави живота ни по-добър и забавен е добро за нас. Ако ще заспите с усмивка и успокоени след малко неангажиращ чат, то какво лошо има в това, даже е по-добре от чаша алкохол, парче шоколад или сериал по телевизията. Развива креативнотта и въображението. Най-голямата ерогенна зона е между ушите. И е безопасно.  Grinning

# 25
  • Мнения: 135
Всичко, което прави живота ни по-добър и забавен е добро за нас. Ако ще заспите с усмивка и успокоени след малко неангажиращ чат, то какво лошо има в това, даже е по-добре от чаша алкохол, парче шоколад или сериал по телевизията. Развива креативнотта и въображението. Най-голямата ерогенна зона е между ушите. И е безопасно.  Grinning

Ние обаче се впечатляваме от други неща...

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=824134

 Hug

# 26
  • Мнения: 86
Всичко, което прави живота ни по-добър и забавен е добро за нас. Ако ще заспите с усмивка и успокоени след малко неангажиращ чат, то какво лошо има в това, даже е по-добре от чаша алкохол, парче шоколад или сериал по телевизията. Развива креативнотта и въображението. Най-голямата ерогенна зона е между ушите. И е безопасно.  Grinning

Ние обаче се впечатляваме от други неща...

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=824134

 Hug


Едното не пречи на другото - виртуално, реално.....колкото повече, толкова по-добре.  Peace

# 27
  • Мнения: 755
Всичко, което прави живота ни по-добър и забавен е добро за нас. Ако ще заспите с усмивка и успокоени след малко неангажиращ чат, то какво лошо има в това, даже е по-добре от чаша алкохол, парче шоколад или сериал по телевизията. Развива креативнотта и въображението. Най-голямата ерогенна зона е между ушите. И е безопасно.  Grinning

В общи линии би трябвало да е така, но се получава май, че въпросният секстинг си е баш ангажиращ.

Соте, гледам да съм в крак с термините и модата, отглеждам си подрастващ бъдещ пубертет. Нали съм мъжка майка/не само/, а както се разбра от съседната тема, ние сме обсебващи. Laughing Искам да не изкривявам рамката, ако ме разбираш. Laughing

# 28
  • Мнения: 232
Видях статиите, не съм съгласна, че бил израз на страха от обвързване. Просто наистина технологиите навлизат в живота ни. Виж не говоря вече за патологични случаи дето само във виртуала седят и правят секс. Говоря за тези дето почват във виртуала и го пренасят в риъла. Ако беше толкова ненормално нямаше сайтове за секс запознанства да са на челните места по света. Сега даже има и секс социални мрежи - даже вчера четох, че създадена миналата година мрежа е в топ 10 по посещаемост. Нали не мислите, че запознанството там започва само с размяна на паспортни снимки Stuck Out Tongue

# 29
  • Мнения: 86
Интернет вече е част от живота ни. Да се запознаеш с някой в нета нито е новина, нито е нещо необичайно. Случва се постоянно и може да бъде ангажиращо, неангажиращо, сериозно, лигаво, смешно, трагично - кой както си го направи. Така е и в живота - кой каквото си търси обикновено си го намира  Simple Smile. Технологиите само улесняват живота ни. Сексете се спокойно навсякъде - в рИала, във виртуала, кой къде свари   Joy Joy

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт