"мИЛИОНЕР ТЪРСИ СЪПРУГА" -новото реалити по ТВ7

  • 40 541
  • 649
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 37
Според мен equilibrium е от предаването - я кошлука ,я този другия дето дедо му плачел на ромото я някои/я ПР/ка.
Поне да ни каже какво стана с Викиту ,защото тази скалъпена изтория за пред драгия зрител въобще не мина.

# 616
  • Мнения: 1 252
Само не разбрах защо ме цитираш мен и Плами , а се обръщаш към Ара - бела, equilibrium? Shocked  Какво ли не прави любовта?

# 617
  • Мнения: 2 018
от известно време съм се абонирала във фейсбук за Кошлуков... е не съм очаквала толкова повърхностни коментари...
Прочетох на мъжа ми едно негово изказване без той да знае на кого е - а той ме пита - това коя блондинка го е изтърсила ...
Стоя и го чета и не мога да повярвам, че това е кошлуков - има два профила и в двата пише едно и също.
Съвсем друго изглежда на тв-то и имах друго впечатление за него...

Последна редакция: ср, 01 фев 2012, 12:50 от Бо_

# 618
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
от известно време съм се абонирала във фейсбук за Кошлуков... е не съм очаквала толкова повърхностни коментари...
Прочетох на мъжа ми едно негово изказване без той да знае на кого е - а той ме пита - това коя блондинка го е изтърсила ...
Стоя и го чета и не мога да повярвам, че това е кошлуков - има два профила и в двата пие едно и също.
Съвсем друго изглежда на тв-то и имах друго впечатление за него...
Само му погледни обкръжението и си извади заключението....не е неоходимо да си блондинка!Приятелите са му ...Ивайла Бакалова, Иван и Андрей, Катето Евро и т.н.манИкенки и коцкари-Ицето,  и др.изперкали старчоци...думи нямам как това симпатично момче се провали.. Mr. Green 

# 619
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Само не разбрах защо ме цитираш мен и Плами , а се обръщаш към Ара - бела, equilibrium? Shocked  Какво ли не прави любовта?

И аз това се чудих  Rolling Eyes newsm78  Joy Joy Joy

# 620
  • Мнения: 2 018
от известно време съм се абонирала във фейсбук за Кошлуков... е не съм очаквала толкова повърхностни коментари...
Прочетох на мъжа ми едно негово изказване без той да знае на кого е - а той ме пита - това коя блондинка го е изтърсила ...
Стоя и го чета и не мога да повярвам, че това е кошлуков - има два профила и в двата пие едно и също.
Съвсем друго изглежда на тв-то и имах друго впечатление за него...
Само му погледни обкръжението и си извади заключението....не е неоходимо да си блондинка!Приятелите са му ...Ивайла Бакалова, Иван и Андрей, Катето Евро и т.н.манИкенки и коцкари-Ицето,  и др.изперкали старчоци...думи нямам как това симпатично момче се провали.. Mr. Green 

няма как да му знам обкръжението.., но щом това са му приятелите - имаш право!

# 621
  • Мнения: 3
http://hotarena.net/lifestyle/i-taz-dobra!-izbqga-bulkata-na-stote-manekenki-idl-2519

лъжете се, ако мислите че някое момиче наистина копнее за този дъртак

# 622
  • Мнения: 37
http://hotarena.net/lifestyle/i-taz-dobra!-izbqga-bulkata-na-stote-manekenki-idl-2519

лъжете се, ако мислите че някое момиче наистина копнее за този дъртак
Ха ,ха нали още вчера ви казвах,че това момиче не иска да се обвързва с дедо и не очакваше че тя ще е финалистката.В Италия си пролича как за разлика от другите две тя стоеше настрани и избягваше пряк контакт с дедо и  .То тово шоу стана като с "фермер търси ...."/те не искали да стават фермирки ама са се записали за участие/- ей всичко дават тези девойки да се видят по телевизията,брех  Joy

# 623
  • Мнения: 2 018
той от самото начало каза, че не търси точно съпруга... и че предаването са казва така, но .. не помня обясненията му.
което си беше все пак коректно и щеше да е глупаво от негова страна да си мисли, че ще си намери от тук съпруга, която да му е по сърце.

а статията - не вярвам той да се е стегнал за сватба...  заради това той избра елена, защото тя още предните дни е казала, че няма химия между тях и е ясно, че ще откаже да се натиска за халка.
ако той искаше съпруга, щеше да избере влюбената, въпреки, че и тя нямаше как да е влюбена... ама хайде.  Laughing

# 624
  • Мнения: 2 592
benatiof, да не допускаш, че някоя от нас дори за миг си е помислила, че "момичетата копнеят за тоз дъртак"?

Чудя се какви са тези "журналисти", които ги пишат тези статии  ooooh!
Че даже има хора, които да ги четат и да им се връзват  Whistling

"Беловласият бизнесмен вече се бил запътил към гражданското, даже се подсигурил с железен предбрачен договор"

Как ли пък да не се е затичал дедо към брачното  Whistling
За какво му е, като тя ще се даде и без брак ...
Глупости, глупости ...
Освен това самият той на финала изобщо не е говорил за брак, а за споделяне на известен период от живота им или нещо подобно

# 625
  • Мнения: 3
според мен той изобщо не е искал нито едно от момичетата и избра Елена точно защото и тя не го искаше и раздялата така е доста по-безболезнена. Ако беше избрал Дарина това щеше да е по-трудно предвид каква досадна лепка е

# 626
  • Мнения: 2 592
Аз все повече започвам да си мисля, че това "реалити" си имаше сценарий и всяка лепка като Дарина и Елисавета или всяка фръцла като Викиту си имаше конкретна роля и предназначение в него  Thinking

# 627
  • Мнения: 7 006

 Човекът може да се надява , че ако ВикитУ ,тайничко чете тук , с удоволствие ще му просне чаршафчето си  Mr. Green
Брр..онова ангорското ли?Че то цял китеник бе.. Sick Mr. Green

# 628
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 770

 Човекът може да се надява , че ако ВикитУ ,тайничко чете тук , с удоволствие ще му просне чаршафчето си  Mr. Green
Брр..онова ангорското ли?Че то цял китеник бе.. Sick Mr. Green
hahaha hahaha hahaha

# 629
  • Мнения: 427

 Човекът може да се надява , че ако ВикитУ ,тайничко чете тук , с удоволствие ще му просне чаршафчето си  Mr. Green
Брр..онова ангорското ли?Че то цял китеник бе.. Sick Mr. Green
hahaha hahaha hahaha
     hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy hahaha   Е няма лошо  Mr. Green Тъкмо ще има какво да тупа и проветрява на слънце  Mr. Green Така няма да си губи времето тук ,да пише глупости  Mr. Green дали да не бъдем така добри да му подарим едно чесало за руно  Joy

Общи условия

Активация на акаунт