Кой на кого и как предложи брак?!

  • 8 677
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 612
При нас уж дойде от само себе си, ама понеже аз бях по-инициативна и до ден днешен ме подиграва, че аз съм му предложила.  newsm53

# 16
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Бяхме говорили на шега за това,но иначе той ми предложи.Беше на 3 август миналата година,правихме си пикник на плажа ,вечерта с вино и коктейли.Тогава извади пръстен и ми предложи.Чуваше се музика от едно заведение до плажа и играхме хоро около чадърите.Като ни видяха от ресторанта,даже ни поздравиха.Точно след една година,сиреч тази ,на 3 август,се роди малката принцеса Мариела.

# 17
  • Мнения: 3 423
Той ми предложи  Hugна колене Hugбеше много романтично и аз веднага приех Hug

# 18
  • Мнения: 2 910
Никаква романтика при нас. Аз забременях и така...решихме да се оженим. По принцип бяхме говорили за брак, ама забременяването ми ускори хода на събитията.

И при нас нещата се развиха така.

# 19
  • Мнения: 470
Той ми предложи. На 6-тия ден от нашата връзка. И аз го помислих за луд. Но му се вързах и сега не съжалявам.

# 20
  • Мнения: 5 317
Той ми предложи. На 6-тия ден от нашата връзка. И аз го помислих за луд. Но му се вързах и сега не съжалявам.
pretty_witty,това не е нищо.Имам познати,които се запознаха в неделя и решиха да се женят в сряда Rolling Eyes,тоест за 4 дена.И така-сватбата е на 14 януари.
На въпроса ми:
-Как така решихте да се жените,като се познавате само от 4 дена?
Отговора беше:
-Ами няма като вас да се чудим 6 години.
И май са прави.... Thinking

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Аз, в момента в който го видях знаех, че е женен за мен и 3 месеца по-късно го приклещих в един тъмен бар и му обясних за намеренията си, нямаше против младежа  Mr. Green

# 22
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Той на мен. Дойде у нас, неочаквано  Rolling Eyes ,   и след увъртания ми каза - "Ще се ожениш ли за мен" и "Ще дойдеш ли с мен в Канада". А бяхме си говорили че сам ще идва тук ,  след няколко мес. да се върне за да се оженим и т.н. Изглежда ,че не му се е тръгвало без мен. Преди предложението ходихме 3 г. Сватбата - 20 дни след предложението  Grinning

# 23
  • Мнения: 212
При нас нямаше предложение. След като за 4 год. съжителство два-три пъти сме си говорили за брака и мнението ни беше, че и така си живеем добре, в осмия месец на бременността ми хормоните ми замаяха главата  Laughing. Обадих се един ден в ритуалната зала и попитах какво им е приемното време за записвания. После се обадих и на Него и му казах "Предупреди шефа ти, че утре ще закъснееш, защото ще ходим да си заявим дата за сватба." И той вика "Ми добре". Оженихме се 10 дни след това.

# 24
  • Мнения: 515
той ми предложи у нас  на дивана в хола на 08.05.2002, а от 1ви април се беше нанесъл при мен и си живеехме така (човек и добре да се живее - се жени) обаче.
 въпросната вечер се прибира от работа, сядаме си и ме попита:
- какво ще кажеш да се оженим?
а аз:
-е, то така, не става. трябва да ми подариш годежен пръстен.
а той падна на колене и вади изпод дивана кутийка, гласът наистина му трепереше
съвсем онемяла отговорих да и аз слязох долу, прегръщахме се, целувахме се, говорехме си, той само ме притискаше да се обадя на майка ми, на сестра ми, на приятелите ми, е.... а на мен изобщо не ми беше до това, просто бях на 7-мото небе и съвсем занемяла.

# 25
  • Мнения: 5 103
Спонтанно Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 3 123
ми той ми предложи и хич не го очаквах,въпреки че сме заедно от 6г.,живеем заедно и си правим бебе,не знам и аз защо така неочаквано ми се стори.Та ето и предложението:
 На 23-ти бяхме на банкет във Велико Търново и на 24-ти милото искаше преди да си тръгнем да отидем до Царевец.Качихме се чак до църквата,от където се вижда целя град и изведнъж той падна на колене и ми каза най-прекрасните думи на света и ми сложи годежния пръстен.Изобщо не го очаквах,цялата се разтреперих и разплаках.Беше много вълнуващо.
Прибхме се в София и на 25-ти ни беше годежа.А сватбата ще е на 4.03.

# 27
  • Мнения: 3 478
Той, баш на връх Нова Година с пръстенче пред приятели. Бяхме на ресторант, стана едно оливане после- не е за разправяне.

# 28
  • Мнения: 1 370
Нямаше предложение, просто ако искахме да бъдем заедно, трябваше да се оженим

# 29
  • София
  • Мнения: 1 621
Той на мен на Свети Валентин. Тогава получих и годежния пръстен. След 4 месеца се оженихме. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт