Крем бяла дъвка

  • 49 288
  • 234
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 236
Moже ли и на мен на лични за Варна?  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 640
 Това намерих за представителствата на фирмата Криста Джи.

http://dobavki.zdraveopazvane.catalog.bg/objects/%D0%BA%D1%80%D0 … D0%BE%D0%B4/10277

Във Варна е  на място между Руското у-ще и Окръжна болница Св. Анна, пресечка на Македония.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Не е там адресът, на всичко, които пожелаха написах ЛС. Странно им е работното време и затова ви написах и него.
 EDIT: От горепосочения линк е верен телефона за контакт. Чрез него открих адреса.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 826
Някой все пак ще каже ли за каква възраст е крема?Иначе и мен ме зарибихте. Mr. Green Само от и-нет ли може да се закупи ? /за София става дума/

# 19
  • София
  • Мнения: 5 289
А дали имат такъв крем и за околоочния контур?
Предполагам е този Перлен прах

Разгледах продуктите им, имат интересни неща...между другото такова нещо за първи път виждам.. Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 02 фев 2012, 11:49 от КАРЧЕВА

# 20
  • Мнения: 35 968

Разгледах продуктите им, имат интересни неща...между другото такова нещо за първи път виждам.. Rolling Eyes

имаше теми в "Хомеопатия, алтернативна медицина" - ако те интересува повече информация, може да потърсиш там  Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 5 289
Благодаря Hug, не не се интересувам, просто се изненадах като видях тази чашка и се зачудих какво ли  е усещането да я използваш.

# 22
  • Мнения: 2 172
И аз да се присъединя към темата ,понеже си търся ефективен крем,който след намазване да личи,че подобрява нещо  Laughing
Дали е подходящ за 27 годишна кожа?Мазен ли е?В смисъл има ли вероятност да ми излязат пъпки,защото от някои по-тежки кремове ми излизат  Whistling
Може ли да се ползва и за нощен  Thinking
Бях хвърлила око на околоочния "перлен прах"/похвалиха го много в една друга тема/,а сега попаднах и на този "бяла дъвка"  newsm78

# 23
  • Мнения: 47
Предният линк, който съм дала явно не е на самата фирма. Открих този, който има и онлайн продажби
http://www.kristag-bg.com/index.php?page=home

# 24
  • Мнения: X
Крема мазен ли е?Ще запушва ли порите,че аз съм със смесен тип кожа?

# 25
  • Мнения: 54
И аз да се присъединя към темата ,понеже си търся ефективен крем,който след намазване да личи,че подобрява нещо  Laughing
Дали е подходящ за 27 годишна кожа?Мазен ли е?В смисъл има ли вероятност да ми излязат пъпки,защото от някои по-тежки кремове ми излизат  Whistling
Може ли да се ползва и за нощен  Thinking
Бях хвърлила око на околоочния "перлен прах"/похвалиха го много в една друга тема/,а сега попаднах и на този "бяла дъвка"  newsm78

Аз се намазах веднъж. Кремът е по-скоро мнооооооого гъст, нищо общо с тези на Нивеа примерно. Не ми се стори мазен, дори на сухата ми кожа.  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 172
И как ти се стори?Засия ли лицето ти?  newsm78

ЛЕсно ли се нанася,комфортен ли е?

# 27
  • Мнения: 485
И аз се интересувам. Спешно трябва да си купя "нещо по-различно", че кожата ми е доста зле в момента. На всичкото отгоре имам и торбички под очите, та мислех да взема и околоочен на същата фирма. С тестери дали може да се снабдим отнякъде newsm78

# 28
  • Мнения: 1 640
Има отколешна аптекарска рецепта за козметичен крем против бръчки с китова мас, медицинска дъвка, бадемово масло и други съставки, нужни за получаване на лесна за нанасяне консистенция. Предполагам, че въпросният крем"Бяла дъвка"се базира на тази рецепта.

# 29
  • Мнения: 1 236
Да отбележа,че и аз се снабдих с него дни след като си взех супер скъп крем против първи бръ4ки на Нукс!Еми...какво да кажа,само дето дадох 50 лева за Нукса,Бялата дъвка го бие отвсякъде!Досега не съм попадала на такова крем4е,4естно!
Сега се колебая за околоочния,понеже имат два вида...Ако някой ги е пробвал,нека сподели кой е по-добрия.И на двата пише,4е са за тъмни кръгове и бръ4ки,и цената им е еднаква,различават се само по състава май като гледам.... newsm78

Последна редакция: пт, 02 мар 2012, 16:15 от dilandii

Общи условия

Активация на акаунт