Крем бяла дъвка

  • 49 388
  • 234
  •   1
Отговори
# 210
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
  И аз да споделя мнение за "Бяла дъвка"-ползвам го вече почти месец,със смесена кожа съм,добре ми се отразява Peace- не ми опъва,нито мазнее,засега ми е идеален Peace
   Umma, аз отдавна съм хвърлила око и на перления прах,но при мен мимическите бръчици около очите са ясно изразени/на 35год.съм/ -на теб как ти се отразява,какъв ефект виждаш? Досега все съм ползвала по-силни околоочни кремчета-с хиалуронова киселина,ретинол и т.н. Thinking

# 211
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
И аз като цяло все се хвърлях на по- тежка артилерия, да ти кажа. И аз не мога да си обясня как изведнъж се реших на перления прах.  Rolling Eyes Обаче, имам чувството, че именно от него има доста видимо осезаем ефект, а срокът е супер кратък- седмица... Като че ли бръчките не стоят толкова дълбоки... Не мисля, че си внушавам, забелязвам го...  Peace

Лия, есента наистина е най- добре.

# 212
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Umma  bouquet , убеди ме Wink Peace

# 213
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Ще те следя за отзиви. Дано останеш доволна.  Hug

# 214
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Момичета, няма ли вече впечатления от по-продължително използвалите крема  newsm78 Да знам дали да го издирвам още  Peace

# 215
  • Мнения: 1 324
За мен кремът е уникален, но явно няма ефект при всеки.

# 216
  • Мнения: 1 159
Моят е прибран в хладилника за наесен.Кожата ми е много мазна и склонна към натрупване на себум.Лятото минавам само с тоник.Сега си взех един за проблемна кожа,но не е от Криста Джи.

# 217
  • Мнения: 1 324
Хайде да изкоментирам и околоочния крем с перлен прах. Ползвам го само вечер, защото не мисля, че е добра основа за фдт или коректор. Малко ми е сухичък и сякаш подчертава линиите под очите. Усещам го като засъхнал филм върху кожата. Дори върху него мацвам малко масло от шипка или вит.Е, за повече комфорт. И определено белее на фона на землистия ми тен. Ефект някакъв не виждам, но ще си го доизразходвам  Rolling Eyes

# 218
  • Мнения: 45
Blackwing , благодаря ти за коментара, защото чаках някой вече изпробвал го да даде мнение  bouquet Сега отново продължавам с търсенето на околоочен крем, който да влияе добре на бръчици и хлътнали сенки под очите. Ако някой е видял ефект от нещо - нека сподели Simple Smile

# 219
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
А другият им крем, обикновения околоочен крем, дали е хубав?

След една кратка консултация с дама, продаваща продуктите на Криста Джи, установих, че кремът с перлен прах не е подходящ за тъмни кръгове и лека подпухналост. Възможно било да ги "изяви" повече.

A Бялата дъвка е предназначена за дами на около и над 40год.

# 220
  • Мнения: 63
Хайде да изкоментирам и околоочния крем с перлен прах. Ползвам го само вечер, защото не мисля, че е добра основа за фдт или коректор. Малко ми е сухичък и сякаш подчертава линиите под очите. Усещам го като засъхнал филм върху кожата. Дори върху него мацвам малко масло от шипка или вит.Е, за повече комфорт. И определено белее на фона на землистия ми тен. Ефект някакъв не виждам, но ще си го доизразходвам  Rolling Eyes
Абсолючно подкрепям горенаписаното. Този крем на мен лично не ми се отразява добре.  Peace

# 221
  • Мнения: 2 216
След една кратка консултация с дама, продаваща продуктите на Криста Джи, установих, че кремът с перлен прах не е подходящ за тъмни кръгове и лека подпухналост. Възможно било да ги "изяви" повече.
Мимита, къде в Бургас продават крем Бяла дъвка? Ама и аз съм една късметлийка, сутринта си го поръчах чрез сайта им Blush

# 222
  • На острова
  • Мнения: 1 275
Хайде да изкоментирам и околоочния крем с перлен прах. Ползвам го само вечер, защото не мисля, че е добра основа за фдт или коректор. Малко ми е сухичък и сякаш подчертава линиите под очите. Усещам го като засъхнал филм върху кожата. Дори върху него мацвам малко масло от шипка или вит.Е, за повече комфорт. И определено белее на фона на землистия ми тен. Ефект някакъв не виждам, но ще си го доизразходвам  Rolling Eyes
Абсолючно подкрепям горенаписаното. Този крем на мен лично не ми се отразява добре.  Peace
Ползвам го повече от месец и половина, даже два, никакъв резултат. Ще си доизразходвам и аз, ама има още доста в бурканчето.

Ползвам си и дъвката. Като че ли от нея има повече ефект..

# 223
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
След една кратка консултация с дама, продаваща продуктите на Криста Джи, установих, че кремът с перлен прах не е подходящ за тъмни кръгове и лека подпухналост. Възможно било да ги "изяви" повече.
Мимита, къде в Бургас продават крем Бяла дъвка? Ама и аз съм една късметлийка, сутринта си го поръчах чрез сайта им Blush

Не знам, и аз издирвам такова място.

Консултацията направих с една дама, представител на Криста Джи. Продава и в Продавалник-а.

# 224
  • Мнения: 2 216
Ок ще ползвам сайта на фирмата, ако остана доволна от Бялата дъвка

Общи условия

Активация на акаунт