LA REDOUTE.FR - 208

  • 47 256
  • 654
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Благодаря ти за отговора!  bouquet

# 76
  • Мнения: 245
Искам да попитам в момента без посредник, за колко дни пристигат поръчките ???

Трудно се прогнозира около празници, когато сайтовете и пощите/респ. куриерите са натоварени. Иначе пристигат за около 10-11 дни. Обаче сега направена поръчка може да дойде догодина.

Благодаря за отговора Simple Smile)

# 77
  • Мнения: 2
Какво се случва/ как трябва да се процедира като в PayPal от Pending стане на Expired плащането?

Плащането е правено към Ларедут.

# 78
  • Мнения: 387
http://www.laredoute.fr/achat-promotions-decembre-2011-chaussure … oryid%3D120001704

Минавайки чрез този линк цените са доста по - различни... Mr. Green

Мерси Еве ... Hug

# 79
  • София
  • Мнения: 2 296
Какво се случва/ как трябва да се процедира като в PayPal от Pending стане на Expired плащането?

Плащането е правено към Ларедут.
Не се процедира, чакаш до седмица да си видиш парите в сметката.  Peace

# 80
  • София
  • Мнения: 9 517
Какво се случва/ как трябва да се процедира като в PayPal от Pending стане на Expired плащането?

Плащането е правено към Ларедут.
аз съм в Пощенска банка - точно с такъв лучай на 7-ми декември стана плащането Expired, но пърите в картата останаха блокирани. В петък звъннах в банката, помолиха ме да им изпратя скрийн шот от ПП и ми ги разблокираха. Чела съм, че в други банки не е така, но не мога да кажа от опит  Peace

сега се сещам, че преди имах поръчка, която анулирах в асос - чаках 45 дена да ми отблокират парите от пощенска, но те не го направиха, накрая изпратих мейла за отказ на поръчката и чак тогава ми ги разблокираха  Peace

# 81
  • SOFIA
  • Мнения: 160
Моля за помощ ,  Praynig

Една от поръчките  до Бонди  ми е върната в ЛР.
Това пише , обаче не ми говори нищо
 
Voici le récapitulatif des articles que vous nous avez retournés et des remboursements
effectués pour chacun d’entre eux.

Mes articles : Commande Type de remboursement Mode de remboursement Date Montant
Nº  20113182730270

du 14/11/2011  Retour du colis  Envoi de la lettre chèque  16/12/2011  20,87 € 

какво е това:" изпращане на  писмо  проверка". Моля помогнете ми : какво трябва да направя?! Rolling Eyes

# 82
  • София
  • Мнения: 9 517
дане се включи някой френско говорящ, но на мен ми се струва, че на 16-ти декември са ти изпратили чек по пощата  Peace

# 83
  • Мнения: 387
Мммм..да , писмо - чек за осребряване в банката , пиши им да ти ги върнат директно в картата..

# 84
  • София
  • Мнения: 2 011
Мммм..да , писмо - чек за осребряване в банката , пиши им да ти ги върнат директно в картата..
Щом са го пратили вече ще искат да им се върне чека по пощата и тогава ще издадат ваучер или ще възстановят по картата. На мен ми отговориха, че не могат да анулират чек щом вече са ми го пратили. Rolling Eyes

# 85
  • SOFIA
  • Мнения: 160
дане се включи някой френско говорящ, но на мен ми се струва, че на 16-ти декември са ти изпратили чек по пощата  Peace

извинявай, но не разбирам  пощата ???
Уж не съм толкова тъпа  Embarassed, но
1. Ако се има предвид в мейла- нямам нищо,
 къде трябва да го видя ????
сори още веднъж    bouquet

# 86
  • София
  • Мнения: 9 517
нормалната поща - тази с марките и получаването в пощенските кутии  Wink

# 87
  • Мнения: 217
Стотици българи попаднаха в примката на френски козметичен гигант
НОВА ТВ

Защо стотици българи попаднаха в капана на интернет пазаруването?
Здравей, България Нова ТВ

Измамени българи в Интернет
БТВ

Онлайн магазин измами стотици българи 1

Онлайн магазин измами стотици българи 2

Онлайн магазин измами стотици българи 3

Над 100 българи измамени от онлайн магазин 1

Над 100 българи измамени от онлайн магазин 2

Над 100 българи измамени от онлайн магазин 3

п.с. Дами, след блестящото представяне на момичетата, нека дадем приноса си. Като сме над 100 човека, да си проличи
 от delda

п.с2. Огромни благодарности за Ева, Деси, Доро, Мими, Спаска. Момичета Благодаря Ви, затова че помогнахте казуса да стане публичен!

Призовавам всички, които са съпричастни да напишат по един коментар, да споделят във Фейсбук, да освежат страницата на всички медии, които отразиха проблема .


# 88
  • SOFIA
  • Мнения: 160
нормалната поща - тази с марките и получаването в пощенските кутии  Wink

майтапиш  се ,
 hahaha    ooooh!

# 89
  • София
  • Мнения: 9 517
нормалната поща - тази с марките и получаването в пощенските кутии  Wink

майтапиш  се ,
 hahaha    ooooh!


Naughty Naughty Naughty
за съжаление не се майтапя  Peace

Общи условия

Активация на акаунт