Набор 93-и вече изкласи- 2

  • 51 663
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 94
В събота беше големия купон по случай пълнолетието-е справихме се и можете вече да ми честитите пълнолетна госпожица  Laughing
Да ти е жива и здрава! Само радости да ти носи!  bouquet

# 16
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
В събота беше големия купон по случай пълнолетието-е справихме се и можете вече да ми честитите пълнолетна госпожица  Laughing
Да ти е жива и здрава! Радости и успехи!  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 13 150
В събота беше големия купон по случай пълнолетието-е справихме се и можете вече да ми честитите пълнолетна госпожица  Laughing
И от мен честито! Пожелавам ѝ много успехи и сбъднати мечти!   bouquet

Sawich, добре дошла! Да, може само магистратурата да е в чужбина, но от многото познати деца, избрали този вариант, не е отишло нито едно. Просто за тези 3-4 години студентство в България са устроили донякъде живота си и не им се иска да го променят - приятели, гадже, работа... И имай повече доверие в сина си. Предполагам, че наистина знае какво иска. Просто са в такава възраст, че обичат да се правят на много големи и важни и да ни лазят по нервичките  Wink. Щом сам се е записал на курсове, явно има амбиция. Ако смяташе да приключи с ученето - нямаше да си дава изобщо зор  Grinning.

# 18
  • Мнения: 5
Благодаря Таня 67 за отговора и затова, че ме приехте при Вас Simple Smile

Наистина си права, че трябва да имаме повече доверие на порасналите ни вече деца. Като всеки родител и аз се притеснявам за изпити, кандидатстване и реализация в живота, приятели. Всички родители желаят най-доброто за децата си и вярвам, че всички ще се справят и с матурите и кандидатстването.
Пожелавам успех на всички пораснали вече даца и най-важното е да са живи и здрави.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 373
Здравейте и аз тук с моята вече пълнолетна щерка. В момента сме  на кръстопът, дали да учим медицина или да заминем в Англия и да пропуснем една година. Повечето и приятели почти не ходят вече на училище и така им пишат 6. А тя е страшно уморена, държат ги здраво в училище и няма минута свободна. Моята позиция е да не и се бъркаме тя сама да си реши.

Тaня67 здравей

# 20
  • Мнения: 86
И при дъщеря ми е много натоварено-всеки ден имат задания,класни и контролни.Отделно подготовката за матурите.Снощи си говорихме,че вече всичко и е като на автопилот-колко да прочете,колко теста да реши,какви текстове да преведе.Първата цел са предварителните изпити през април-според нея,ако постигне добър успех на тях ще може да си поеме глътка въздух.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 359
А моичкият вече чака коледната ваканция. Кои са им почивните дни тази година ? Говори ми ,че от Коледа чак на 8-ми януари ще е на училище  newsm78

# 22
  • Мнения: 1 296
А моичкият вече чака коледната ваканция. Кои са им почивните дни тази година ? Говори ми ,че от Коледа чак на 8-ми януари ще е на училище  newsm78
От 24 декември-08 януари, включително е коледната ваканция.
От 23 февруари до 26 февруари 2012 е зимната.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 127
Бързам да се похваля в новата тема : в събота моя син имаше състезание и се върна със златен медал , на 1 място е  newsm44 newsm44 newsm44 мого съм горда!

# 24
  • София
  • Мнения: 13 150
Бързам да се похваля в новата тема : в събота моя син имаше състезание и се върна със златен медал , на 1 място е  newsm44 newsm44 newsm44 мого съм горда!

Честито! Все така да побеждава!   bouquet

# 25
  • Мнения: 86
Честито и от мен   bouquet
Какво беше състезанието?

# 26
  • Мнения: 1 296
di74, честито на победителите Hug

# 27
  • Мнения: 94
Здравейте и аз тук с моята вече пълнолетна щерка. В момента сме  на кръстопът, дали да учим медицина или да заминем в Англия и да пропуснем една година. Повечето и приятели почти не ходят вече на училище и така им пишат 6. А тя е страшно уморена, държат ги здраво в училище и няма минута свободна. Моята позиция е да не и се бъркаме тя сама да си реши.
Аз бих избрала медицината, но всичко си зависи от детето.   bouquet
Честито, di74 bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 1 127
Мерси , момичета ! Състезанието е джудо , младежи до 18г.
Вашите деца къде ще бъдат на Нова година и по колко пари ще ви обръндзат ? - събирам инфо , за да съм подготвена , че моя каза че още не знае.

# 29
  • Мнения: 1 296
При нас още е неясно, защото не се знае дали девойката ни ще е тук или ще си ходят в провинцията. А и все още за пари не е питал, забавил се е Laughing
Сега е зает да прави ,,плочки,, във фитнеса  Joy

Общи условия

Активация на акаунт