А името Исидор как Ви звучи?

  • 8 652
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 993
Силно женствено ми е, предполагам заради Айседора Дънкан.  Rolling Eyes
Стефан си е супер. Другите 4 също са ок.

# 16
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Едва ли ще изненадам някого с това, че на мен Исидор ми харесва повече от Стефан.  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 399
В теб ми беше надеждата! Hug Стефан бих кръстила детето си само при опрян в слепоочието ми пистолет! Peace Единствено може би Петър ми е по-кофти от Стефан... Peace

# 18
  • Мнения: 68
Не ми харесва името Исидор.

# 19
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
В теб ми беше надеждата! Hug Стефан бих кръстила детето си само при опрян в слепоочието ми пистолет! Peace

Аз бих, ако някога по някакво стечение на обстоятелствата се омъжа за мъж с фамилия Салватор.  Laughing

Въпрос на вкус, да не ми се обиждат тези, които харесват името.  Peace

# 20
  • Мнения: 3 804
Харесва ми  Peace
Нищо че е странно,едната ми дъщеря е с рядко срещано име,в началото все питаха по два пъти така ли е името,въпреки,че е местно,но сега покрай нея има 3 дребосъка с такова име.
Аз пък ,ако някога родя момче,не че съм се засилила ,съм си избрала името Уго,за потрес на цялото домочадие . Twisted Evil

# 21
  • Мнения: 1 615
Аз мисля, че името не е дотам странно и стряскащо. Интересно е, но ако те тегли към имена като Стефан и Дамян, ти самата няма да си в мир с името на сина си, не мислиш ли? Тогава ще е съвършено без значение как го приемат околните. Още повече, че ако ти го изричаш с усилие, детето няма да хареса иемто си никога, ако ще и най-прекрасното да е.

# 22
  • Мнения: 109
Аз мисля, че името не е дотам странно и стряскащо. Интересно е, но ако те тегли към имена като Стефан и Дамян, ти самата няма да си в мир с името на сина си, не мислиш ли?
Истината е, че аз предложих Исидор, това означва, че не ми звучи странно, а Стефан избрах само и единствено заради моята майка, която от 4 дъщери и 7 внуци си няма съименник.
Не робувам на традиции, но не съм и ексцентрик в изборът си....
А Дими (бащата) направи едно изречение : "И сега на хиподрума излизат : кон Иван с жокей Исидор...." hahaha Shocked така му звучи името:)

# 23
  • Мнения: 399
 Joy Щом на таткото не му харесва,забрави за Исидор... Peace

# 24
  • Мнения: 68
При името Стивън се избягва двазнещото "ф"  Wink

# 25
  • Мнения: 1 615
Последно? Кой какво иска сега, че съвсем се обърках... И какво се иска от нас?

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

На Вас как ви звучи Исидор Димов? Много ли ще ни намрази детето???? Shocked
Достатъчно много  Mr. Green

Никак не ми звучи... изгъзено и изсмукано от пръстите  Peace

# 27
  • Мнения: 1 207
Не ми харесва Иридор. И Стефан не ми е от любимите имена.
Дамян, Филип, Тома и Матео са супер!

# 28
  • София
  • Мнения: 7
Като прочетох Исидор, първата ми асоциация беше "Содом и Гомор".
Твърде екстравагантно ми се вижда, и при дъщеричка Дара, може да намерите някое име което да звучи хубаво колкото нейното.
Даниел, Христо, Ивайло... къде изобщо сравнявам тези имена с Исидор....  Sick

# 29
  • София
  • Мнения: 44 121
Зле ми звучи, мого даже...
Светец покровител на Интернет? я пак?

Стефан е супер направо, със С има не малко имена, които не са библейски/еврейски.

Общи условия

Активация на акаунт